Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

Gość CzarnaOwieczka
ja w ostatnich miesiącach tyle testów zrobiłam :) po prostu nie chce sie nakręcać i znów ujrzeć tylko jedna kreskę:( Że chyba nie wytrzymam i wraz zrobię test wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile się staracie ogólnie ? No mi się wydaje, że w dniu terminu jeśli ma coś wyjść to wyjdzie :) co prawda nigdy testu nie robiłam, ale się naczytałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 35
Dziewczyny dużo w internecie piszą i polecają test ciążowy acon ultraczuły.Podobna wykryje juz bardzo wczesną ciążę ,ma czułość 10ml/U/ml. Można go zrobić 5 dni przed spodziewaną miesiączką!!!!. Ja nie wiem czy wytrwam do dnia spodziewanej@. Może koło środy zrobię właśnie ten test. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnaOwieczka
Ja w zasadzie z mężem sie kochamy od 2 lat bez żadnych zabezpieczeń, i byliśmy zdania że jak będzie dzidziuś to fajnie ale nic na siłe, tylko od 4 mc tak sie napaliłam i bardzo chce dzidziusia:( Dodam że mamy już jedno dziecko nie długo skończy 4 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pospałam chwilę i jest lepiej. Dziewczyny nie róbcie testów wcześniej niż termin @, nie nakręcajcie się. Szkoda waszych nerwów a co ma być to będzie. Apeluję o rozsądek a wszystko się w końcu uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, już tyle pisałyśmy o takim wyczekiwaniu, niecierpliwości i nakręcaniu się, często to nawet może blokować naszą płodność. No ale tak bardziej przyziemnie, no to podstawowe pytanie, po co ? Skoro zawsze jest ryzyko, że nawet jeśli cykl skończy się ciążą, że owulacja się jednak osunęła, albo że jajo zostało zapłodnione w niestandardowym miejscu i jego wędrówka do macicy w celu zganieżdżenia się wydłuży. Albo że zapłodniona komórka już po zagniezdżeniu jest tak krótko, że jej test nie wykryje. Rozmawiałam z lekarzem i on mi powiedział, że on twierdzi, że nie ma żadnego sensu tak szybko wykrywac ciążę, bo to niczemu nie służy. Jeżeli zapłodniona komórka będzie słaba i tak pojawi się @ a kobiety rozpaczają, że w 4-5tc poroniły. No niestety może to okrutne, ale to bardzo czesto się zdarza i lepiej dla naszej psychiki mysleć że to @ niż usunięcie wadliwie zapłodnionej komórki... Jeszcze jeden dzień przed @, no to rozumiem niecierpliwość, ale robić testy w 20dc i się zastanawiać dalej (bo test nie pokaże wyraźnej drugiej kreski) to bez sensu. Na każdą przyjdzie pora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Polać, polać a ja i tak nie wypiłam :D Eulalio, nie namówisz mnie :D właśnie odprowadziłam wstawione koleżanki do taksówki, a sama nie wypiłam :D za dużo nie musiałam tłumaczyć, bo wszyscy łykają wymówkę o moim refluksie :D Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli podświadomie wierzysz w moje czary mary :-) miłego dnia dziewczyny, ja zasnèłam wczoraj po 21 więc już jestem na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnaOwieczka
Dziś termin @ ale nie ma. Może sie opóźnia bo piersi coraz mniej bolą, to znak że @ będzie więc dobrze że sie nie nakręcałam szkoda:( Czytałam w jednym artykule że najlepiej Uprawiać seks 2 razy w tygodniu jako że plemniki żyja od 3 do 5 dni i plemniki będą cały czas w nas i jest duże prawdopodobieństwo że się wtedy uda co myślicie? stosuje tak któraś z was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5dni plemniki w tobie nie przeżyją max 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnaOwieczka
cyt. jednego z artykułów ,,...A jeśli plemniki nie spotkają na swojej drodze komórki jajowej? Nie poddają się. Jeżeli wylądowały w pochwie, gdzie jest im ciepło, miło i przytulnie, a przede wszystkim odpowiednio wilgotno - przyczajają się. Mogą przetrwać w organizmie kobiety od 2 do nawet 5 dni...'' I wiele podobnych artykułów pisze podobnie że plemniki żyją nawet do 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do plemników to rzeczywiscie zyja nawet 5 dni, a gdzies czytałam ze potrafia nawet 7 dni, ale mysle ze to musiałabyyć bardzo dogodne warunki, czyli kobieta super płodna, z super śluzem ifacet z suer walecznymi plemnikami, a mysle ze takiech przypadkow w naturze za wiele to to nie jest. Standardowo to pewnie te 2 dni zyja, w przypadku par normalnie płodnych, anie jakich gigantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnaOwieczka
Hej, no i dziś z rana odwiedziła mnie @, jestem wściekła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Owieczka Ty sie uspokoj. Najpierw piszesz że dobrze że się nie nakręcałaś a po chwili że jesteś wściekła bo @ przyszła. Nawet nie wiesz, jaka siła tkwi w Twojej psychice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko pamietaj ze pierwszy dzien @ jest pierwszym dniem nowego cyklu i staran o dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony żonkil
witam was dziewczyny, jakos tak wszystko ucichło tutaj? Owieczka nie martw sie, bedziesz mogla dłuzej pocieszyc sie mezem i staraniami tak jak Marta pisze. Ja jutro mam termin@. I zrobie test, mam pre-test, ale nie wiem jaka on ma czułość. Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony żonkil
Ja dziś nie musiałam testować, nad ranem dostałam @, ale my w środku tego cyklu mieliśmy z mężem kryzys więc w tym miesiącu seksu prawie nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka robiłas teścik? Zonkilu no trudno, za to za 2 tyg bedziesz dzialac :))) Metusia co z Toba, odezwij sie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony żonkil
Ja w sumie nie liczyłam na ten cykl ze bedzie ciąża, tak jak radziłyście skupiłam się na poprawę relacji bo już było z nami krucho. Ważne że już jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja zaspałam dzisiaj, więc testu nie zdążyłam zrobić. Miałam ekstremalnie imprezowy weekend i teraz będę musiała go odespać, mam nadzieję że mi się uda dzisiaj szybciej wrócić do domu na drzemkę :) @ jeszcze nie przyszła więc jest jakaś nadzieja, ale mam już rozwolnienie, a u mnie to znak zbliżającej się @ Zonkilu, dobrze że z mężem ok, bo dzieci rodzą się z miłości a nie matematyki i gadania. Nie liczyc, nie gadać tylko się kochać, to recepta na ten cykl :) zresztą na każdy cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i Gosia się nie odzywa, wczoraj miała termin @, ciekawe co u niej. Gosiu, odezwij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Hej dziewczyny ja nadal nie mam @ ale test wyszedł ujemny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, szkoda... Ale jeszcze maj w rozkwicie, może którejś jeszcze się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witammoje Kochane...czy tam codziennie co piszecie,alenie piszenic bo juz poprostu sil na to nie mam, to juz 52 dzien mojego cyklu okres powinnam dostac 19 maja...jesli tym razem (pierwszym zreszta) sie nie uda to przy moich dlugich cyklach sobie poczekam na dzidzie...i jak tu byc optymistka...Dziewczyny kilka dni,i zaczynacie juz kolejne staranko:) uszy do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze straszne bledy w pisowni ale moja klawiatura(LAPTOPOWA) sluzylakomus chyba jeszcze przed wojna;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×