Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

Gość gość
cząstkę "by/bym/byś" z osobowymi formami czasowników (np. spałabym, uważałbyś) PISZEMY RAZEM maturka zdana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna32k
ma89... Jak dla mnie to możesz nawet się "miziać " :D heheh Nie przeszkadzają mi takie formy wypowiedzi :) Ale wracając do tematu to sama chciałabym wiedzieć jak dokonać tego cudu by spłodzić dziewczynkę :) Mam dwóch synów i marzy mi się taki mały "kitajec" . Sama mam 35-36 dniowe cykle, małe doświadczenie w wyznaczaniu owulacji, także czarno to widzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna32k
Iwka, no to świetna wiadomość ! Bardzo się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Cześć dziewczyny! Widzę że dyskusja nt. nazewnictwa rozgorzała... Ja nikogo nie potępiam za to, że mu rośnie w brzuchu fasolka czy inne cudo, że z mężem serduszkuje itd ale uważam że skoro założyłyśmy że rozmawiamy poważnie to trzymajmy się "ustaleń":P U mnie dziś 29 d.c więc czekam na @, ale na razie jej nie widać. Testu nie robię na razie bo jakoś nie wierzę że mogło się udać, to były chyba cud... Poczekam jeszczze cierpliwie kilka dni, chociaż zastanawiają mnie te piątkowe wymioty i dziś też mnie jakoś muli... Jola jak tam po przeprowadzce? Jak się czujesz? Mam nadzieję, że wymioty trochę odpuśiły:) Jak tam inne nasze ciężarne? mala1407, natala1020,Neszka7 jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Na pewno zrobię jeśli @ nie przyjdzie do piątku bo na weekend jadę na panieński i jakby co to muszę wiedzieć czy się mogę alkoholizować :D Ale na razie uzbrajam się w cierpliwość bo w zeszłym miesiącu mi się spóźniła 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny :) iza z tej strony. Mysle ze nie ma o co sie czepiać czy sery mienia czy tez fasolki... Każdy ma prawo do swojego zdania i wypowiadania. A jeszcze to forum ma jeden cel : żeby owocnie sie kochać :) przecież rozmowy są o zachodzeniu w ciążę ogólnie, jak kto sie czuje, objawy, tygodnie, dni itd itd. Każda sie tu powinna wspierać wzajemnie a nie naskakiwac na siebie bo ktoś powiedział ,, fasolka" ludzie jestesmy dorośli :) wiec odpuscie sobie i doradzajmy sobie wzajemnie, wspierajmy. To będzie najlepsze wyjście :) pozdrawiam iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna32k
Polejcie jej !! dobrze gada !! ....soku oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma89
gościu jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to może lepiej będzie jak przestaniesz się odzywać... Ty się pytasz czy matura zdana? Spójrz na swoje wypowiedzi... "miłosiene"? Malutki rozumek to gigant w porównaniu z Twoim... To nie jest forum dla znawców języka jeśli nie zrozumiałeś tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma89
Iwka gratulacje :) A co do testów to właśnie też tak myślałam i to chyba będzie najpewniejsze a jak tym razem się nie uda to następnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki jak tam samopoczucie? u mnie dzis 9 dc, za 2 dni spodziewam sie owu, ide dzis do gina na monitoring ale zastanawia mnie skąd u mnie zabarwiony na brązowo śluz? wczoraj zauwazylam .. czy to moze miec zwiazek ze zblizajaca sie owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma89
mala1407 słyszałam od kilku dziewczyn że często podczas owulcji wydziela im się zabarwiony na brązowo lub lekko różowo śluz więc to pewnie od tego. Czasem gdy pęcherzyk pęka to niewielka ilość krwi pojawia się w śluzie. Też tak kiedyś miałam ale to podczas owulacji nie przed. Może czas owu Ci się przyspieszył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eLka 84
Czesc dziewczynki wchodze na temat dlugo nie czytalam a tu bojka heehehe o co larum? Strasznie slabe ze ktos pisze z anonima w sensie goscia.. nie mowie ze to ktos od nas tylko z zewnatrz " cichy wielbiciel" niech sie ujawni i wali w otwarte karty Ma89 witamy- z jednym sie nie zgodze.. pisalas ze czytalas temat i fatalne slownictwo bylo naduzywane ( kiedy gosc ci wytknal wulgaryzmy) ja tego akurat nie zarejestrowalam a tak poza tym to dobrze ze do nas trafilas bo nasz temat b.plodny nawet blizniaki sa ;) a wlasnie jola mysle o tobie i cie wspieram duchowo ( nasze ciaze chyba podobne wiekiem sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Ja juz nie wiem co myslec. Dzisiaj mnie jakas biegunka dopadla :-\ zrobie test w piatek jesli nic sie nie wydarzy bo sie obawiam ze moze nie wyjsc ( mam 2 takie przypadki w bliskim otoczeniu wiec mysle ze im pozniej tym lepiej:-P). Powiem Wam ze troche to smutne ze Jola do momomentu zajscia w ciaze udzielala sie najbardziej a jak zobaczyla 2 kreski to sie tak odciela:-( moze mnie zlinczujecie ale uwazam sie to nie fair! :-P Milego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eLka 84
Elua a propos biegunki przed skodziewana @ nic nie wiem co to moze oznaczac... Trzeba zatestowac i juz... a joli koniecznie wybaczyc bo ja mecza wymioty dodatkowo potegowane choroba refluksowa ( kiedys cos pisala- mam nadzieje ze nic nie pomylilam) takze sobie wyobrazam jak fatalnie sie czuje. Co nie zmienia faktu ze czemamy na wiesci jak tam " nasze" blizniaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny :) dziś w UK pogoda jak marzenie :) super sie czuje dobry humorek :) @ sie skończyła :) heh ale w tym miesiącu nie ma co sie starać bo postawiłem na dobre samopoczucie :) czyli troszkę zadbał o siebie bo we wrześniu czas wyjechać na miesiąc miodowy :) wiec nie ma co sie starać a pózniej doszukiwać objawów ( urojonych) bo i tak sie nie uda. A po wycieczce ufam sie do gina żeby mi coś poradziła. Wiec teraz miesiąc tylko relax u boku mezusia :p pozdrawiam iza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za przekrecone wypowiedzi ale pisze z telefonu i coś mi jakoś przeskakuje dziwnie. Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniolka Olivierka
Iza moze zglos sie do gp,powiedz jak sie sprawy maja i moze skieruje Cie do fertility clinic.Po takim czasie juz powinni. A co to pogody to fakt jest ladnie.U nas 2 dni bylo pochmurno ale w miare cieplo a dzis znowu pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz nie przepadam za lekarzami w UK ze względu jeszcze na to ze mieszkamy w małej miejscowości. Jeżeli nic nie zagraża twojemu życiu to nic nie zrobią. Wiec spoko poczekam do września i pójdę do mojej super pani doktor :) na razie odpuszczam i cieszę sie latem i chwilami spedzonymi z mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyżej to ja :) iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam wczoraj u ginki i okazalo sie ze to plamienie to spadek estradiolu. Wyniki z krwi to potwierdzily. Jest go za malo. Progesteron w 20-21 dc tez byl niski i dostalam w tym cyklu od dzis ESTROFEM i od 15 dc Luteinę. Czy ktoras brala taki zestaw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym cyklu raczej nici z tego :( wczoraj w 9dc pęcherzyk dominujący miał niecałe 9 mm ... gink dala mi wyraznie do zrozumienia ze nic z tego kazala brac estrofem i luteine i pojawic sie po nastepnej miesiaczce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniolka Olivierka
Iza no ok ze nie masz do nich zaufania ale jesli zaczniesz jakiekolwiek leczenie w pl to tu nie beda go kontynuowac a podejrzewam ze badania trzeba powtarzac co jakis czas.Z tego co wiem to sprawami nieplodnosci zajmuja sie dobrze tylko Twoj gp nie moze tego olac.A pozniej w klinice juz sie Toba odpowiednio zajma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama Zuzy wiesz ja po prostu chce odpocząć od lekarzy, badań, starań, wyliczeń... Jestestem tym po prostu zmęczona... Bo to juz trwa 1,5 wiec po prostu do września chce zrobić przerwę, zrzucić pare kg. Jakieś inspirujące dania, przetwory na zimę i przede wszystkim miłe spędzony czas z mężem. A nie obliczenie ze to ten czas wiec czas iść do sypialni. Jestesmy tym zmęczeni. Chcemy po prostu cieszyć sie saba i miła atmosfera :) bez urazy oczywiście :) daje sobie chwile oddechu do września, pózniej coś pomyslimy :) pozdrawiam iza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej.Witam wszystkie staraczki i ciężarówki:)Trochę nie w temacie, ale pomyślałam, że warto skonsultować się właśnie tutaj...otóż, jestem w 17 tc termin na 29 grudnia i tak się zastanawiam, bo w pierwszych 3 mies dużo wymiotoowałam łykałam hydroksyzynę, i schudłam 3,5 kg. Od tamtej pory przytyłam tylko 1 kg. Jestem prawie w 5 mies i zastanawiam się czy nie za mało przytyłam?Jak to jest u Was dziewczyny??Dodam, że jem prawie wszystko,poza słodyczami, których wyrzekłam się, ponieważ uważam je za śmieciowe jedzenie które nie pomoże an i mi ani maluchowi:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniolka Olivierka
Gosc moja kolezanka jest w 32tc i tez schudla a nic nie przytyla do tej pory.Wlasnie przez wymioty.Co mowi lekarz?Mi sie wydaje ze jesli z dzidzia wszystko ok czyli rosnie to nie ma sie czym martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej.Mam zapytanie dla wszystkich ciężarówek: ile do tej pory przytyłyście w ciąży??Ja jestem w 2 ciąży w 17 tc do 3 mies schudłam 3,5 kg a teraz przytyłam tylko1 kg chociaż jem jak zawsze.A jak to jest u Was?Ja w 1 ciąży przytyłam 16 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hydroksyzyna w ciazy??? slabo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hydroksyzyna ? bralas psychotropy w ciazy? nawet w najwiekszej psychozie i ostrych stanach schizofrenicznych odsatwiane sa leki... z twoim dzieckiem jest ok? zamiast zastanawiac sie czy dziecko zdrowe ta pyta o wage...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×