Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jowita 000

Zrzucamy kilogramy. Zapraszam

Polecane posty

Gość Jowita 000

Witam, zapraszam wszytskoie osoby chętne do zrzucenia nadbagażu kilogramów;) Zdrowe odzywianie, ćwiczenia- są tym, co preferuję i co może pomóc skutrecznie pozbyć się zbędnych kilogramów. Próbowałam wileu diet, ale bezskutecznie. Chcę zrzucić 25 kg. Wiem, że dużo, ale wierzę też że mi się uda;) Zapraszam chętne osoby do wspólnej motywacji i codzinnego wsierania się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita 000
Winky zapraszam. Razem bedzie raźniej:) Wiem, że jest sporo topicóa na ten temat, ale nigdzie nie mogłam się dopasowac, więc założyłam swój;) 8 kg w porównaniu z moimi to niedużo, no ale jeśli są w nadbagażu, to są zbędne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita 000
Ja planuję po prostu mż i odżywiać się zdrowiej:). Zobaczymy co uda mi się zdziałać. Chciałabym chudną ok 1 kg tygodniowo, żeby potem uniknąć efektu jo-jo;) A Ty masz jakiś plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby nie jest dużo ale niestety mam bardzo ciastowate ciało, sporo tłuszczu ;) Mogłabym nawet zadowolić się 4-5kg o ile obwody się zmniejszą a ciało "zbije". Plan... 3 razy w tygodniu ćwiczenia (co najmniej), jeść zdrowiej, częściej, mniej i lżej ;) będę starała się jeść 5 posiłków co 2-3h :) No i jeść śniadania... niestety przyzwyczaiłam się do wlewania w siebie kawy i wybiegania z domu. Czas to zmienić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita 000
Ja niestety tez miałam problemy z jedzeniem śniadań. Tzn. jadłam ok 11, 12, a wtedy to ju zpowinnam być po drugim śniadaniu. Jakoś nie byłam rono głodna i tak wychodziło, że jałam 2 posiłki dziennie i tyle. Czasami zapchałam się byłe czym i dupsko rosło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak wam idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×