Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna w ciazy

Wszyscy mi zazdroszcza ciazy. To przykre

Polecane posty

Gość gość
"pewnie zazdroscicsz paniom..." oczywiscie mialo byc w cudzyslowiu, wyjasnienie dla kolezanek, ktore moglyby nie zalapac ironii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niebieska gosciowka pani inzynier inzynierii srodowiska sie juz przymknela? czy zabolal upadek z poziomu ego na poziom iq?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość e
Takie pytanie mam, małą dygresję ;). Dlaczego uważacie, ze ludzie ze wsi są gorsi, zacofani, nieporadni albo cos w tym stylu? Piszecie o słomie w butach itp. Ja sie właśnie przeprowadzam do nowego domu na wieś i zauważyłam, ze akurat ludzie ze wsi niejednokrotnie radzą sobie dużo lepiej niż ci z miasta. Mają swoje firmy, duze domy, działki ( nie piszę tu o rolnikach) a ci z miasta gnieżdżą sie albo z rodzicami/ tesciami albo w malutkim wynajmowanym mieszkaniu lub w najlepszym razie na 30 letni kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to teraz niech każda łapie każdą za literówkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaluz temat o nieslusznej dyskryminacji ludzi mieszkajacych na wsi. otoz sloma z butow wystaje to powiedzenie, powiedzmy przyslowie. podobnie jak "nie dla psa kielbasa", a moj pies je kiełbaske i co w zwiazu z tym, mam doszukiwac sie jakis sprzecznisci, niejasnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieś to nie miejsce zamieszkania to stan umyslu. A osobie ktora myslu ze pod nickiem gosc sie wypowiada ta sama osoba gratuluje mozgu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani inż nie będzie się już wypowiadać bo konwersacja z takimi jak ty obniża jej iq :) a poza tym małżonek czeka ;) MIŁEJ ZABAWY z panem "wibratorem" hahahah :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wieś to nie miejsce zamieszkania to stan umyslu" - hahahahahahahha padne ze śmiechu hahahahahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez wy głupie jesteście, autorka mega d.ebil , reszta nie lepsza.dno dna, ale to taki urok kafe, nigdzie się takich d.edilem w realu nie spotka, tylko na kafe mozna takie kretynizmy poczytać, to wręcz biały kruk w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam o tej wypowiedzi Cytat: "Taka elokwentna,a pewnie ze wsi " Ale to nieważne :) Ważne ze temat sie rozkrecil, wiemy jak zrobić mega karierę (mgr inżynier ochrony środowiska w szkole lansu ) i jak sie posługiwać wibratorem :D ;). A poza tym to jest takie powiedzenie "Rosja to nie jest kraj, to kraj umysłu" (ale kto nie był, to nie zrozumie - ja byłam, pare razy) , o wsi to chyba jakaś parafraza :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urok kafe to taki że głupia to ta którą głupią nazywa bo ... zaszła w ciąże. Jak się nie podoba to nie czytaj i zajmij się swoimi "nie debilami" w realu a przede wszystkim swoimi 4 literami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiej ochrony? mgr inż inżynierii środowiska to co innego :D hahaha widać kto "inteligentny i oczytany" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co kto igdzie czyta, jego sprawa, ale wy zawsze jak na jarmarku musicie się zachowywać, prymitywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Rosjanka na Krym spierdzielaj bo w Polsce nie masz czego szukać jak cię kryminaliści rajcują! Polazła tam to było tam zostać aaaa więc już wiadomo po czym taki łeb zryty :D SOOOOOOOORY wybacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xxx gość Ty z 21:50:38 - co bezpłodna jesteś i zazdrościsz ?? Lecz się kobieto! Ubieranie dziecko w ubrania z ciucholandu to trzęsienie ziemi? Moje dzieci ubieram w takich miejscach i nie widzę w tym nic złego! Po co mam płacić 40 zł za spodnie które na ciuchach zapłacę 10 zł a i tak dziecko w przedszkolu zedrze w dwa tygodnie i pójdzie do kosza?? Obyś kobieto nie miała nigdy problemów finansowych ale jak to mówią RAZ POD GÓRKĘ A RAZ Z GÓRY! Xxx Widac ze ci szkoły oraz ogłady brak. Czytanie ze zrozumieniem ... ? Zostało w polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu c**y myslicie ze jak ktos uwaza ze autorka to debilka to jest bezplodny i bezdzietny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhaha skoro ktoś twierdzi że ciuchy z ciucholandu to "śmieci" i chodzą w nim ludzie "gorsi" czytaj ze zrozumieniem to ma za przeproszeniem nasrane pod kopułą! Nie raz tam chodziłam i można coś znaleźć NAWET Z METKAMI ! Debilne "paniusie" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu c**y myslicie ze jak ktos uwaza ze autorka to debilka to jest bezplodny i bezdzietny? - BO TYLKO BEZPŁODNE I BEZDZIETNE C**Y ZAZDROSZCZĄ głupia cipo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sie temat rozwinął :) ps. Ochrona środowiska czy inżynieria środowiska to jedno dno. Dla mnie, a mogę mieć swoje zdanie na ten temat. Ps. 2 nie jestem Rosjanką. Byłam i turystycznie i służbowo (i w jeszcze wieluuuuuuuuu innych, równie ciekawych miejscach) , ale co ty z 23:32 możesz o tym wiedzieć jak nigdzie sie nie ruszasz. Może jedynie pod budkę z piwem ( wnioskuję po slownictwie). I nigdzie nie napisałam ,ze mnie kryminaliści rajcują. Gdzie ty to wyczytalaś? Kompleksy jakieś chyba masz, ale pociesze cię, można to leczyć. Życzę powodzenia w terapii :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba jeszcze dodać, ze te zazdrosne to mają konkubentów, nie mężów :D, bo będzie mi tego brakowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście konkubentów, bo same to by chciały już meża, ale tn konkubent im stoi na drodze do ołtarza.Zazdroszczą mieszkania z teściami, te co mają swoje, a dziecka to każdy każdemu, nawet małpom wszyscy zazdroszczą, ot tak dla zasady:) Kobieta sukcesu na kafe, ma brzuch, mieszka z teściami, ma obowiązkowo męża, ubiera się w szmateksie, nie pracuje, takiej księżciczce to każdy zazdrości, przeciez to oczywiste.A elita to ma nawet magistra przed nazwiskiem buahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ochrona a inżynier dla ciebie to to samo to trzeba było sobie samemu zaprojektować miejsce do srania i podmywania dupska aaa sorry przecież ten z ochrony powie Ci że trzeba iść do lasku i liściem wytrzeć 4 litery :D a to że na metkach masz "made in china" nie = się z panią "światową" :D Gratuluję wyobraźni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Światowa to ta co rusza się z jednego nocnego do drugiego i to w RÓŻNYCH MIASTACH :D GRATULACJĘ :) no w sumie można "pozazdrościć" :) Idź się napić albo już za dużo wypiłaś bo pierdzisz trzy po trzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahhahhahhahahahahaha <3 wojny na kafe ! ps. kto by komu zazdrościł bachora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to znaczy bachor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku w Rosji urodzi się o 26 tysięcy dzieci więcej niż w ubiegłym. Jest to wynik wprowadzenia przez rządzących w tym kraju specjalnej zachęty do rodzenia większej ilości dzieci. Od początku 2007 roku obowiązuje program „kapitał macierzyński”. Jak informuje portal kresy.pl, każda kobieta, która urodziła lub adoptowała drugie lub kolejne dziecko ma prawo do otrzymania jednorazowej pomocy materialnej. W tym roku kapitał macierzyński wynosi 408 tysięcy rubli, czyli równowartość 40 tysięcy złotych. W dużej mierze, Rosjanie otrzymane pieniądze wykorzystują na kupno mieszkań czy budowę domów. Kapitał macierzyński można również wykorzystywać na opłacenie nauki dzieci. Program kapitału macierzyńskiego ma być realizowany do 2016 roku. Władze zastanawiają się w jakim zakresie będzie on kontynuowany. Źródło: kresy.pl pam http://www.pch24.pl Kapitał ten można jeszcze wykorzystać dla podwyższenia emerytury matki. Oprócz tego każda wieloosobowa rodzina ( 3 i wiecej dzieci ) ma prawo do kawałka ziemi budowlanej oraz 8000 rubli miesiecznej zapomogi. Komunikacja miejska i krajowa dla dzieci oraz jednego rodzica jest bezpłatna a czynsz i media obniżone o 30%. We wrześniu dzieci otrzymują 5000 rubli na przybory szkolne I Państwo rosyjskie pomaga rodzinom wielodzietnym ( tzn z trójką dzieci i więcej ) Od 1 września socjal dla takiej rodziny to 2400 ( gdy matka nie pracuje i siedzi w domu ). Jezeli dziecko jest inwalidą dostaje 1000 pln. Dzieci z rodzin wielodzietnych mają darmowe przedszkole, obiady w szkole, wolny wstęp do muzeów, teatrów itp i wyprawke szkolna w wysokości 500 pln. Jeden z rodziców darmowe przejazdy komunikacją miejską i krajową. Rodziny takie maja dotacje w wyskości 30% do czynszu i mediów. Funkcjonuje cos takiego jak “kapitał macierzyński” dla każdego nowonarodzonego dziecka, w tym roku 42 000 pln. Gd jeden z rodziców ma mniej niż 35 lat odsetki od kretdtu mieszkaniowego spłaca państwo. Ponadto na każde dziecko becikowe wynosi 3000 pln. Vat na artykuły dziecięce to 10% Jak pomaga polskim rodzinom banda ryżego CH*JA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu 0:15 google nie gryzie. Ale może Cię przerasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna w ciąży
Ale jestescie ohydni i niesprawiedliwi.oby was bóg pokaral...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga autorko, nigdzie nie zauważyłam, żeby ktoś ci źle życzył. Różne panie różnie pisały, ale raczej o tym, że postąpiliście "nieco" nieodpowiedzialnie w waszej sytuacji życiowej. Jeśli się mylę, wskaż mi proszę godzinę, gdzie ktoś ci źle życzył np. "obyś skończyła pod mostem" lub jakkolwiek inaczej. Żebyśmy się dobrze zrozumiały, ( wyjaśniam, bo widać że jesteś lekko przewrażliwiona ) - TO BYŁ TYLKO PRZYKŁAD, nikt ci tu źle nie życzy, tylko po prostu krytykujemy twoje/ wasze podejście do życia. A ty oczywiście nie potrafisz przyjąć krytyki, tylko chcesz, żeby bóg nas pokarał. Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×