Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dr.Baranski Slubice

Polecane posty

Gość gość

czy ktoras zmniejszala sobie piersi u Baranskiego? prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam doniesienie piersi (zwisały mi do pępka) i implanty. źle mi się goiło, ale kazali mi do siebie kilka razy przyjechać na kontrole. Blizna wokół otoczki sutkowej jest bardzo ładna a ta kotwica była straszna ale teraz jest płaska, tylko że ja moge mieć skłonność do bliznowców. Miałam straszną też asymetrie piersi i jedna jest nadal troszeczkę większa, ale chyba ciężko jest zrobić dwie identyczne. Na szczęście widzę to tylko ja jak kupuje stanik, a mój facet i nikt z otoczenia tego nie zauważa.Opieka po zabiegu super jak w domu, anestezjolog też jest świetny i potrafi uspokoić.Pan Dr. bardzo konkretny facet. Mówi wprost jakich efektów mogę oczekiwać i nie naciągają na kasę, chciałam zrobić operację nosa, ale Pani Dr. odwiodła mnie od tego i faktycznie wszyscy mi mówią, że operacja jest zbędna. Mam nadzieję, że coś pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialabym sie dowiedziec troche wiecej, bo mam niedlugo termin op. Np.o ktorej godz. byla operacja po badaniach,ile trwala, ile dni pobytu w klinice,co trzeba ze soba zabrac,czy zakladaja cewnik?jak sie myc?Bede bardzo wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomnialam dopisac jakie pokoje(sale),ile lozek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile wyszlo razem?bo ja mam zaplacic lacznie z badaniami na miejscu 3400€ (tylko zmniejszenie) cena mi sie wydaje troche za wysoka?chyba mnie troche naciagnal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , ja płacilam w Szczecinie za plastyke piersi zapłaciłam 10000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barańscy jako jedni z nielicznych są w porządku, nie naciągają, itp....a nawet nie raz odradzają operację, nie są łasi na pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badania z samego rana, a operacje miałam około południa, bo przede mną była inna pani. u mnie w sali były dwa łóżka i łazienka. miałam podniesienie z powiększaniem i operacja trwała chyba 3godziny. w klinice byłam dwie noce. zabrałam ze sobą piżamę, ale taką ze spodniami i koszulę z odpinanym guzikami, kosmetyki, ręcznik, kapcie.w pokoju był telewizor, ale więcej spałam niż go oglądałam. cewnika nie miałam, przy myciu jak będziesz potrzebowała pomocy to wołaj pielęgniarki, które są naprawdę świetne. Jedna mnie głaskała pogłowie jak było mi nie dobrze po narkozie. operację miałam 5lat temu i płaciłam 12000. Pewnie cena zależy też od tego ile będzie miał roboty przy piersiach. u mnie było podniesienie z implantem. To prawda, że nie naciągają na kasę, moja ciocia tam robiła nos, po tym jak dwa razy spartaczył jej jakiś doktorek w polanicy i Dr. Barański od razu powiedział jej żeby się nie nastawiała na malutki biękny nosek, bo miała już tak zkaszanione no i wygląda świetnie, córce chciałam wyciąc u nich narośla przyuszne, ale dała sobie tylko wstrzyknąć znieczulenie przy uchu, a obciąć już nie pozwoliła. Wysłali mnie do kliniki dziecięcej, bo tylko takie mogą usypiać dzieci, a pewien doktorek z Poznania chciał mi ją uśpić, na szczęście dali jej tylko głupiego jasia i zabrałam ją ze stołu operacyjnego bo nie mogli się jej wkłuć naciągacze.Mój ginekolog ze Słubic powiedział mi, że ten Anestezjolog u Dr. Barańskiego jest bardzo doświadzczony i świetny w tym co robie. Usypial też mojego tate, a u dentysty szwagra, siostrę i mojego partnera. Trochę się rozpisała, mam nadzieję, że choć trochę pomogłam. Też byłam w szczecinie i zaproponowali mi tą samą operację za 15000, do tego już chcieli mi ustalić termin operacji, za to u Dr. Barańskiego byłam 3razy, zanim został ustalony termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałam dodać Dr. Barański od razu powiedział mi, że mam gładką skórę, ale paskudną do gojenia i tak jak pisałam w pierwszym poście miałam problemy z gojeniem, ale o mnie zadbali i skończyło się szczęśliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo mi pomoglas dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomnialam zapytac ile jest wazne usg piersi przed op?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a szlafrok brac oprocz pizamy, czy bedzie niepotrzebny?bo nie chce niepotrzebnie sie obladowywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiększyłam sobie piersi i zrobiłam lifting twarzy i górnych powiek. Było to jakieś 10 lat temu i nadal mimo upływu lat wyglądam ok. Operacja nie była droga i naprawdę warto było! Polecam i też się wybieram ponownie.Czułam się bardzo bezpiecznie i bardzo o mnie dbali. Profesjonalna klinika prawie jak na wczasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×