Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Praca jako opiekunka. Może to właśnie mnie szukasz...

Polecane posty

Gość gość

Witam, w tym roku kończę 18 lat i poszukuję pracy dorywczej. Odpowiadałaby mi praca opiekunki do dziecka/sprzątaczki, nie ukrywam że zależałoby mi aby na czas podjęcia pracy zamieszkać z daną rodziną, ponieważ pochodzę z małej miejscowości i gdziekolwiek miałabym się udać - dojazd raczej nie wchodzi w grę. Jestem odpowiedzialna i potrafię złapać kontakt z dziećmi, maluchy zawsze darzyły mnie sympatią. Przede wszystkim - uwielbiam dzieci, opieka nad nimi jest dla mnie samą przyjemnością. Jestem osobą pracowitą, empatyczną i wrażliwą. Co prawda, nie mam dużego doświadczenia, sporadycznie opiekowałam się dziećmi, najczęściej z sąsiedztwa bądź z bliskiej rodziny. Rozumiem, że brak doświadczenia nie jest pożądany, ale ze swojej strony mogę obiecać, że nie pożałują państwo swej decyzji. Mimo młodego wieku - nie sprawiam problemów :) Być może ktoś z państwa akurat poszukuję opiekunki dla swojej pociechy na ten okres przed wakacjami, gdyby ktoś był zainteresowany, bardzo proszę o kontakt pod adresem: empathy00@wp.pl, tam podam więcej informacji na swój temat, myślę że się dogadamy :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×