Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mr Grey

Witam tylko piękne panie

Polecane posty

O takim, o ktorym ty mozesz tylko pomarzyc, bo dla ciebie oraz przewiduje, ze okolo 99% piczek z tego forum jestem nieosiagalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja cie nie chce :) Nie przywyklam do zawierania znajomosci z babo chlopami przesiadujacymi na babskim glupkowatym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inaczej bys mowila jakbys poznala mnie poza internetem. Wy wszystkie jestescie 'niedostepne'. A okazuje sie, ze wystarcza zeby facet mial kase, ja jestem dodatkowo przystojny, jezdze BMW X5, regularnie cwicze. Takie stwierdzenia jak powyzsze wywuluja u mnie poblazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlociutki, twoje samochody mnie nie interesuja. Wole faceta biedniejszego, bez samochodu anizeli bez mozgu, tak jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym ciebie wziela Gray, tez pracuje, mam kupe kasy i jestem nieprzecietnie inteligentna, lecz deko starsza chyba od ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zebys ty miala chociaz pol mojego mozgu to bys nie beczala tutaj jak typowa baba tylko mi pogratulowala sukcesu stokrotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie kobiety, ktore znaja swoja cene. Odrobine starsze rakiety tez sa gorace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli sukcesem nazywasz siedzenie na babskim forum, to pardon, faktycznie - _gratuluje sukcesu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie mogla byc z rasista, chocby byl najpiekniejszy i najbogatszy. Na szczescie moj ukochany jest wspanialym czlowiekiem, a poza tym najprzystojniejszym jakiego znam. Nie wyobrazam sobie, by sie nad kims wywyzszal z powodu czyjegos koloru skory lub wygladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrazam sobie, by sie nad kims wywyzszal z powodu czyjegos koloru skory lub wygladu. --- hahahaha, bo nie moze :D ciapak i wywyzszanie sie kolorem skory czy wygladu, dobry zart, to smoluch 2 kategorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiekszosc bialych ludzi jest rasistami, a tym bardziej w takiej Wielkiej Brytanii, tutaj prawie kazdy, tylko sie do tego nie przyzna, bo to sie kloci z poprawnoscia polityczna. Ciesze sie, ze urodzilem sie bialym Europejczykiem, co automatycznie stawia mnie wyzej od czarnego czy ciapatego. Nic do nich nie mam, nawet ich toleruje, ale w glebi duszy pogardzam nimi a jeszcze bardziej gardze ich kobietami, glupiutkimi, zdesperowanymi garkotlukami capiacymi curry. Moge o tym pisac otwarcie bo to anonimowe forum. ....... 'Jezeli sukcesem nazywasz siedzenie na babskim forum..' To ty wlasnie siedzenie na babskim forum nazwalas sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To ty wlasnie siedzenie na babskim forum nazwalas sukcesem." Eh, nie zrozumiales aluzji, chlopczyku. Ale czegoz sie spodziewac po bawidamku przesiadujacym na kobiecym forum... Bravo Girl tez czytasz co? A moze ty jestes gender? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro ja jestem dla ciebie chlopczykiem to ty jestes dla mnie starsza pania babciu. Twoje aluzje sa z d**y wziete. To ze pisze tutaj nie umiejsza w zadnym stopniu mojego sukcesu zawodowego. Pisze tutaj dla relaksu, i zeby takie osoby jak ty, zakompleksione, leniwe i brzydkie, ch*j jasny strzelil. I strzela az trzaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pisze tutaj dla relaksu, i zeby takie osoby jak ty, zakompleksione, leniwe i brzydkie, ch*j jasny strzelil." Oczywiscie, ze piszesz dla relaksu, chlopcze. Ku naszej uciesze zapewniasz nam rozrywke. Reasumujac, zostales forumowym bawidamkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swietnie, im wiecej kobiet tym lepiej, ale pod warunkiem, ze piekne, szczuple i inteligentne, ciapackiego, zakompleksionego, leniwego i grubego brzydactwa nie tykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warunki to mozesz sobie dyktowac swojej matce, bawidamku forumowy. Mi najwyzej mozesz wypucowac moje auto albo wyremontowac i pomalowac salon. W koncu Polaczki robole tylko do tego sie nadaja. To jak Grey, zgoda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pucowac samochod czy malowac moze twoj maz polski robolek (wzglednie ciapaty bo tutaj wiekszosc chyba takowego posiada). Ja nie tykam sie prac fizycznych. Ciezko pracowalem na swoj sukces, wiec fizycznie mecze sie tylko i wylacznie na silowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba snisz pajacu :) A z silownia uwazaj. Podobno sterydy powoduja dkarłowacenie penisa i wygąbczenie mozgu. U ciebie juz widac pierwsze objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie biore sterdyow, nie jestem jakims osilkiem, ktory musi co jakis czas komus spusic lanie czy zaimponowac masa. Lubie wygladac dobrze, lubie zdrowy tryb zycia, gram w squasha, tenisa, nurkuje. Odzywiam sie zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lido adriano
Mr Grey... Z Twoich postów wynika, że szukasz kobiety pięknej, ale inteligentnej, z klasą, gustem, takiej, która się szanuje i zna swoją cenę... ? Wiesz wydaje mi się, ze mimo wielu szczegółów jest to zbyt ogólny opis.:-) mogę Ci to udowodnić na swoim przykładzie... Uczę się w najlepszym LO w południowej Polsce, po maturze wyjeżdżam na studia do UK ( medycyna), mam 170 cm , blond włosy, zielone oczy i wśród moich znajomych jestem uważana za dziewczynę o cechach jakie wymieniłeś... Tylko, że dla nich... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje, tylko takie kobiety mnie interesuja, piekne, szczuple, iteligentne i gustowne. Nie wazne czy blondynki czy brunetki, wazne zeby kobieta miala klase. Widze gwiazdko, ze ladnie sie zapowiadasz. Moze kiedys wezme cie na kawe w Londynie. A maszkarony niech sobie daruja rozmowe ze mna, niestety wychodza kompleksy, i to grube jak wasze 'kosci'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lido adriano
Uważaj, bo te 'maszkarony' jeszcze Cię zaskoczą i to pozytywnie. A tak na marginesie to chyba zdajesz sobie sprawę, że ponadprzeciętni ludzie ( pod względem intelektu i urody ) mają o wiele więcej przeszkód do pokonania... Znają swoją wartość i nie będą tracić czasu, na coś co nie da im całkowitej satysfakcji, ale Tobie, Panie Idealny I Jakże Wymagający nie trzeba o tym przypominać ;-) Powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche w tym prawdy, ja znam swoja wartosc, dlatego facet ma wysoko podniesiona poprzeczke, z glabem, czy innym niekumatym nie wyobrazam sobie zycia, facet musi blyszczec intelektem i poczuciem humoru na poziomie, wyglad mniej wazny. oczywiscie prymitywne ciapactwo odpada w przedbiegach, mowie wylacznie o rasie bialej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lido, ależ zadziorna jestes, lubie takie, które są dla mnie choćby małym wyzwaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lido adriano
I vice versa, Grey. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli jestes Polakiem w UK to z gory jestes na przekreslonej pozycji wsrod Polek. Zawsze latwiej sie wtopic w ten kraj gdy jest sie z Brytyjczykiem niz z Polakiem. Wtedy ma sie brytyjska rodzine, przyjaciol, mozna zostawic dziecko z dziadkami, chodzi sie na brytyjskie wesela, pogrzeby i urodziny, poznaje sie dobrze jezyk, latwiej znalezc prace i ogolnoe zaaklimatyzowac sie. Gdybym miala siedziec z Polakiem w domu i wcinac schabowe, mowic po polsku i moze jeszcze chodzic razem na imprezy do znajomych Polakow, to wolalabym zostac w Polsce. Kazdy tubylec jest atrakcyjniejsza partia od Polaka, takie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr Grey, możesz mi zdradzić, w jaki sposób odróżniasz maszkarony od tych pięknych tu, na forum, gdzie każda może napisać co jej się żywnie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie tez mnie to zastanawia. Pewnie sam autor to tak naprawde gruba, sfrustrowana baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak ty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez autor to ten polski robolek z UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×