Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mr Grey

Witam tylko piękne panie

Polecane posty

Naprawde? Jedna i ta sama osoba? Ja tu na forum zbyt czesto nie pisze. Udzielalam sie tylko na watkach o kochankach na uczuciowym, tam mnie mozna bylo tylko znalezc. A teraz sie udzielam tu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piękne panie:) Nie jest w moim stylu podawanie sie za kobiety, troche mi to odejmuje od mojej męskiej dumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak oczywiście, a jak wytłumaczysz, ze jedynymi uzytkowiniczkami które nie najeżdżają na ciebie jest Kamila i lido Adriano? Co do lido to jeszcze można pomyśleć, ze nią nie jstes, bo pisze madre rzeczy natomiast Kamila? Juz gorzej nie można się znizyc, zeby cieszyć się i jeszcze szukać kontaktu z tobą, tzn, sam ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mr grey na glupie tu nie trafiles, piszesz spod roznych nickow, aby sobie dodac otuchy chyba, bo zadna dziewczyna tutaj nigdy by nie chciala takiego faceta jak Ty, jestes wyrachowanym cwaniakiem, pozbawionym uczuc, w twoich postach az kipi do nienawisci, kobiety szukaja mezczyzn uczuciowych, ktorzy beda je kochac bez wzgledu czy ma to pare kilo nadwagi, nie jest seksowna blondynka o wielkim biuscie, itp, w prawdziwym zwiazku licza sie zupelnie inne rzeczy, to zeby razem spedzac czas, miec wspolne zainteresowania, cieszyc sie soba, pomagac w ciezkich chwilach, na tym wlasnie polega prawdziwa milosc, ty nie szukasz milosci tylko chcesz sie poprostu kobietami bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to marne z Was analizatorki bo ja jestem mloda kobieta. Kliknijcie na moj nick. Sporadycznie pisalam na dziale uczuciowym i wiekszosc lasek z forum o kochankach mnie zna. Nie jestem zadna stara baba ani tymbardziej facetem. Zreszta komu ja sie tlumaxcze. Lido dobrze pisze i sie zgadzam z kazdym jej slowem. Nie dziwie sie, ze facet nie szanuje kobiet, ktore same sie nie szanuja. Poza tym tak, autor tego watku odpisal mi, pozostajemy w kontakcie emailowym, dostalam takze jego zdjecie. Szkoda, ze z zamazana twarza ale jest to bardzo sympatyczny osobnik i ma cud cialo. Mrau!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona Szkota
Jak dobrze, ze moj maz, ktory jest wartosciowy, kulturalny i przystojny, nie musi przesiadywac na jakichs babskich forach, zeby sie dowartosciowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamilka P to jakas gowniara, pewnie jeszcze jest w szkole sredniej. Tu np.chwali sie, ze ma zonatego kochanka, ktory ma dwojke dzieci 17 i 20 lat. To ile kochanek ma lat? 50? Lubisz stare mieso, zdziro? f.kafeteria. pl/temat.php?id_p=5817124&start=270 Jej stary nick to Niagara i z tamtego nicku pisala tematy w stylu Dlaczego kazdy facet kopie mnie w zad. To psycholka, niedorozwinieta umyslowo. Ale coz, samotne tak maja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usuncie spacje po wyrazie kafeteria, bo inaczej nie moglam linka wkleic. jak zwykle spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamilo P ty na pewno jestes kobieta, ktora nalezy szanowac. Mloda dziewczyna, ktora ma kochanka, dobre sobie. Rozbijasz komus malzenstwo i jeszcze tym sie chwalisz na forum? Pewnie dzieciaki jego w twoim wieku albo ciut mlodsze. Nie dziwie sie teraz, ze imponuje Ci taki facet jak mr grey. Rece opadaja jak czytam jego wypowiedzi, zero szacunku dla drugiego czlowieka. Swiat schodzi na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie dziwie sie, ze facet nie szanuje kobiet, ktore same sie nie szanuja." Powiedziala kochanica zonatego i dzieciatego starszego pana :D :D Jak tam Kamilko, dowiedzialas sie juz, ze kochanek NIGDY nie zostawi swojej zony dla takiej szmaty jak ty? Dowiedzialas sie juz, ze jestes tylko i wylacznie do zaspokajania jego potrzeb i poczucia sie mlodszym przy tobie? O naiwnosci. Btw, Kamilka na innym watku pisze, ze sama ma dziecko. Pewnie szuka tatusia dla swojego bekarta. :D I pewnie dlatego ubliza wszystkim szczesliwym i zameznym kobietom, bo z ia nikt ozenic sie nie chce. Zawsze to ona jest tylko kochanka, ktorej faceci sie wstydza, a spotykaja sie tylko ukradkiem ;) A tu pisze spod starego nicku Niagara 2000 i opisuje jak bardzo kocha swojego zonatego kochanka :D f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5734940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skad Ci sie to wzielo, ze ja to Niagarra. Niagarra ponizala sie i byla bardzo naiwna a ja nigdy bym nie latala za facetem, to on za mna latal. Poza tym zbaczacie z tematu. Ja tylko udowadniam, ze nie jestem autorem tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samiec 007
Ja i MR Grey to dwie rozne osoby. Wam sie wszytko w glowach przewraca jesli ktos wyraza swoje silna opinie naprzeciw waszym standardom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W glowach Wam sie przewraca. Jestem mloda kobieta, za ktora latal zonaty ale zostawilam go dwa miesiace temu bo mnie wkurzal. Dziewczyny, czy Wy wszystkich mierzycie WLASNA MIARA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samiec007, tez tak uwazam, w glowach im sie przewraca, mierza w dodatku wszystkich swoja wlasna miara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dodatku ja nikogo tu nie obrazilam ani nie obrazalam. zainteresowal mnie autor tego watku i tyle. Nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nie, my z pewnoscia nie mierzymy ciebie nasza miara, bo my nie puszczamy sie z zonatymi, tak jak ty. I owszem, Niagara 2000 to ty. Kazdy kto siedzial na uczuciowym to wie. Sama nas nakierowalas na ten dzial, wiec skoncz p******ic i skoncz zazdroscic innym szczesliwych zwiazkow. Acha i zacznij sie szanowac. W przeciwnym wypadku zawsze bedziesz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi ludzmi nie da sie poprowadzic normalnej dyskusji. Same obelgi, wyzwiska i tp. Bardzo niskie loty, ze tak powiem. Porownaj sobie kobieto to, jak i co pisala Niagarra a jak i co ja pisalam. Jestem mloda i nie latam za facetem tak jak ona. Malo to kochanek na forum? Wejdziesz na topik o kochankach i zonatych to zrozumiesz. Ostatni raz to napisalam i dalej tlumaczyc nie bede bo to jak rzucanie grochem o sciane. Co Cie tak boli? Napisalam na tym watku tylko dlatego, ze zainteresowal mnie Mr Grey. Udowodnilam, ze nie jestem facetem to teraz musialas sie doczepic czegos innego? Potrzebujesz lekow dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoncz sie kompromitowac, niagaro vel Kamilo :D x "Kliknijcie na moj nick. Sporadycznie pisalam na dziale uczuciowym i wiekszosc lasek z forum o kochankach mnie zna." Fakt, wiekszosc tam na uczuciowym cie zna. Jako Kamilke lub Niagare, osobe chora psychicznie na puncie zonatego starego dziada, ktory wybral jednak zone, a glupia mloda kochanke kopnal w doope :D A niedawno pisalas, ze Polacy nie maja wpisane w kulturze nieszanowania kobiet. W takim razie co maja wpisane? Roochanie mlodych glupich panienek majac zone i dzieci w domu? Fakt, to domena Polakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syndrom niedor******* przez ciapatego ona ma dlatego tak tu bluzga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syndrom niedoruxchania przez ciapatego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamilka ma syndrom niedor******* przez starego zonatego + bachora z poprzedniego zwiazku. A w dodatku obstawiam, ze niejaka "oszukana przez hindusa" to tez ona... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Juz Ci napisalam dziewczyno, potrzebujesz pomocy. Lecz sie." x Nie pyskuj mlodociany pomiocie 🖐️ Widze, ze bolca usilnie potrzebujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy z nas dokonuje wybrów i nie jest tajemnicą ani niczym nadzwyczajnym, że popełniany błędy, ale to co tutaj wypisujecie to przechodzi ludzkie pojęcie. Rozumiem, że nie każdemu może się podobać stosumek Mr Greya do kobiet oraz to , że Kamila p nawiązała z nim kontakt, czy też wiek oraz status mężczyzn, z którymi się spotyka. To jest jej życie, łatwo Wam jest tak osadzać, bo my nic o Was nie wiemy, a Wy o nas jednak macie jakieś informacje. Ok, tylko jeżeli tak bardzo lubicie osadzać czyjeś życie, wybory etc. To najpierw popatrzcie na swoje, ok? Kamila ma taką historię, ja inną , a jeszcze inna kobieta zupełnie dla Was nieznaną. Ja też spotykam się z facetem, który jest ode mnie sporo starszy i to upoważnia Was do tego żeby przkleić mi łatke ladacznicu, ( nie mowie tu o moim znajomym, którego opisałam waczoraj) otóż gwarantuje Wam, że nie jestem taką dziewczyną. Gdybyście miały możliwość poznania mnie to na pewno nie piałybyście, że nic nie wiem o życiu etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest, tu kazdy kto skrytykuje jakiegos ciapatego smierdziucha to jedna i ta sama osoba. kamila dobrze ci pojechala lecz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciapackie zlewy widza tylko czubek wlasnego nosa i swoich ciapaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona Szkota
Ja to bym oczy wydrapala takiej suce ktora za zonatych I dzieciatych facetow sie bierze. Glupie to to, mlodociane, mysli ze facet sie rozwiedzie dla jakiejs pierwszej lepszej zdziry z ktora laczy ja tylko seks. Facet zawsze wroci do zony I dzieci no to sa silne relacje ktore beda ich laczyc do konca zycia. Na szczescie moj maz Polakiem nie jest I nie musze sie obawiac o takie rzeczy. Jestesmy zgodnym I dobrym malzenstwem, a kazdej malolacie zycze w przyszlosci takiego dobrego mezczyzny jak moj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi z tymi ciapatymi bo nie czaję? to tylko w Anglii chyba jest to określenie i negatywny stosunek do nich? nie każdy z tych rejonów jest muzułmaninem trzeba widzieć człowieka, a nie rasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Kamilka pisze takie komentarze. Zobacz jak sie przejela i teraz bedzie obrazac spod 'goscia', kochanica zonatego dziadka :D Nic dziwnego, ze tyle w niej jadu. Swieta samotne, Sylwester samotny, bo przeciez zonaty facet spedza takie dni ze swoja rodzina czyli zona a mloda duloopodajka siedzi sama i czeka na telefon :D I biedna wyzywa sie na dziewczynach ktore maja normalne zwiazki. I wszedzie widzi ciapatych. Ja nie wiem, czy ten jej kochanek mial ciapata zone a moze sam byl ciapaty? :D Lazi po wszystkich watkach, na uczuciowym tez jest non stop, pisze spod goscia i obraza wszystkie zony oraz doradza im ze ich malzenstwa so do doopy. Tak tak, to Kamilka z uczuciowego, czyli jedna z najwiekszych psycholek kafeterii. A swoja droga - Kamila - co za obrzydliwe, wiesniackie imie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×