Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mr Grey

Witam tylko piękne panie

Polecane posty

Witam piekne panie (i te niepiekne dzisiaj rowniez, mialem dobry dzien). Nie odrozniam ktora jest piekna a ktora nie, ale wierze na slowo, wzglednie czytam miedzy wierszami ;) Jednak spotkal bym sie tylko ze szczupla i piekna. Zadnym robolkiem ani tym bardziej gruba baba tez nie jestem, dobre sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze po co założyłes ten wątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej pory wypowiadalem sie na tym forum spod goscia, a trafilem na to forum przez google poszukujac odpowiedzi na interesujace mnie zagadnienie. Az wierzyc sie nie chce ze to forum okupuja same nieudaczniki, wiecznie narzekajacy, a juz w ogole jestem w szoku, ze wiekszosc tematu dotyczy sie hindusow czy innych ciapatych. Robicie nam wstyd Polki i Polacy! Potrzebujecie mnie tutaj zebym wam podreperowal morale. Mlody czlowiek sukcesu, a nie kolejny robolek z budowy, narzekajacy, ze 'pracy w UK juz nie ma', czy utrzymanka pana ciapatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze zapodasz jakies foto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli uważasz, że zdecydowana większość kobiet na tym forum to rozciągnięte szpetne tłuste Polki? I żadna z kobiet, które się tutaj wypowiedziały nie jest choć w połowie taka jakiej chcesz? Szukasz ideału a takich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szuka idealu tylko normalnej fajnej laski, ktora nie zainteresuje sie jakims byle ciapakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja foto dostane? Moze kiedys wrzuce tu cos, musze sie nad tym zastanowic, bo nie chce problemow. Interesuja mnie piekne i madrej, koniecznie z klasa, nie interesuja mnie glupie smarkule z dyskotek ani typowe matki Polki, ktore zapomnialy, ze sa kobietami. Ktore znaja swoja wartosc, dlatego odpadaja te ktore ogladaja sie za ciapatymi (uwazam, ze trzeba miec nieziemskie kompeleksy, zeby sie z nimi wiazac, jeszcze nie widzialem atrakcyjnej kobiety u boku hindusa czy araba czy innego brudasa). Brzmi jak ideal? OK, w takim razie interesuja mnie takie wlasnie idealy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale. Ja tez tutaj nie podam zdjecia ale mozesz napisac do mnie na emaila. Podac? A ile masz lat w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazam, ze przewazajaca wiekszosc z was tutaj to tluste maszkary, dlatego tu tak jezdzicie po sobie wzajemnie (kompleksy ktore nalezy wyladowac). Niech ktos mnie przekona, ze tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam ten twój wątek i nie widzę w tym większego sensu. Szukasz tego swojego ideału na kafeterii? No to życzę cierpliwości. Nie podoba mi się, że traktujesz kobiety jak 'maszkarony' , owszem muszę się z tobą zgodzić że wiekszosc z nas tutaj po sobie'jeżdzi', ale z tego co widzę to nie wszystkie... Muszę się zgodzić w stuprocentach z użytkowniczką lido Adriano, jeżeli to c o sobie piszesz jest prawda to masz o wiele trudniej niż inni faceci. Dziewczyna trafnie to ujęła, że 'ludzie ponad przeciętni ( pod względem intelektu i ugody) mają do pokonania więcej przeszkód, bo znają swoją wartość i nie tracą czasu na coś co nie da im całkowitej satysfakcji'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŁUKASZ NIE RÓB Z SIEBIE CYMBAŁA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże widzisz i nie grzmisz. Sposób w jaki traktujesz kobiety pozostawia wiele do życzenia. Ale kiedyś to zrozmiesz i będzie już za późno na zmiany. Kamila p jeseś megaidiotką, facet napisał jaki to on nie jest cudowny i jakiej to o fantastycznej kobiety szuka a ty juz sikasz ze szczęścia, o boże przecież to jestem ja. Załosna jesteś i ten cały mr grey również. Kolejna co ci się sama do łóżka spycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do autora: Dlaczego koniecznie szukasz kobiety, ktora umie gotowac? Czy ty umiesz cos ugotowac i podac kobiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mr Grey się chyba za dużo książek naczytał:D angielskich powieści erotycznych autorki E.L. James

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz kilka osob mnie do niego porownalo, ale to ja bylem pierwszy i oczywiscie jestem lepszy w lozku :) Szkoda, ze nie taki bogaty. No ale to bajka a ja jestem prawdziwy. Moja byla sikala po nogach jak czytala ta ksiazke. Tak samo jak reszta bab. Marzycielki, ktore koncza pozniej pod sandalem jakiegos ciapaka, ktory jej glupot romantico za friko naopowiada. Poleczki glupie naiwniaczki. Kobieta powinna gotowac, bo ta prosta czynnosc sprawia, ze jest kobieca. Kobieta jest organizatorka zycia rodzinnego, a gotowanie jest cecha kobiety, ktora dba o rodzine. Nie lubie zimnych, sztucznie wyemancypowanych suk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jeszcze dodam, ze sam rowniez potrafie gotowac, sam sobie umiem podac i robie to prawie codziennie, tylko umiejetnosc gotowania wskazuje na pewne cechy charakteru. Przede wszystkim troska o drugiego i pracowitosc a takze troska o swoj wyglad i zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosny facet
No to teraz czas na kolejnego faceta w tym wątku. Mr grey sam szukałem kobiety takiej jak ty. Poszczęściło mi się. Byłem z niesamowicie piękną, mądrą, inteligentną, kobietą, która miała klasę, była uczciwa, czuła etc. Potrafiła gotować:-) zawsze przebierałem w tych głupich laskach, panienki leciały na mnie, bo również jestem przystojny, wykształcony, wysportowany, ale powiem ci szczerze, ze jak juz miałem kobietę moich snów to zacząłem się strasznie bać, że ktoś mi ją zabierze. Wszyscy mi jej zazdrościli, nie było dnia żeby jakiś facet jej nie zaczepił, ślinili się na jej widok nawet jak szliśmy razem. Ona nigdy mnie nie zdradziła i nie dawała mi nawet powodów do zazdrości, a na tych facetowmti nawet nie zwracała uwagi, ale wystarczyło, że się na nią gapili i już szlag mnie trafiał na miejscu. Skończyło się tak, że się rozstaliśmy, przeze mnie, a raczej przez moją chorobliwą zazdrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się z Tobą zgodzić w kwestii gotowania, ale rozciągnęłabym to na wszystkich ludzi. Uważam, że każdy powinien umieć gotować, brak tej umiejętności świadczy o kompletnym nieprzystosowaniu do życia. Niestety, znam kobiety, które potrafią przypalić - UWAGA - jajko. Sama uwielbiam gotować (ale tylko wtedy, kiedy mam dla kogo) i jeść, uważam to za jedne z większych przyjemności w życiu :). Nie jestem tłustym wielorybem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamila odpisal ci grey?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mr Grey skoro twierdzisz ze tak prosta czynnosc jak gotowanie sprawia ze kobieta staje sie...bardziej kobieca to nie mam pytan :D Bedziesz sam i dobrze o tym wiesz. :) Zegnam i zycze milego uslugiwania samemu sobie. Dzis moj maz podaje mi kolacje a ja siedze i sie relaksuje na sofie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durne strzaly przeciez ten grey i kamila p to jedna i ta sama osoba... koles sobie pochlebia udajac, ze jakas laska sie nim fascynuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr Right
tez mi sie tak wydaje. To jest prowo moim zdaniem. Najlepsze jest to, ze ten drugi pajac, tez pisze jakis to jest wspanialy itd. Ludzie zrozumicie, ze prawdziwy facet ktory zna swoje wartosc, siedzi cicho i nie musi innym udowadniac jaki jest naj. Smierdzisz narcyzem na kilometr, pewnie walisz codzienine gruche jak sie wypinasz przed lustrem. Zalosne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się wydaje, że to jest prowo. A nawet jeżeli tak jest to jesteś dupkiem. Współczuje kobietom które przewinęły się przez twoje łóżko. A Kamila nie ma nic wspólnego z kobietą z klasą, gustem, piękną i inteligentną czego dala dowód tutaj na tym forum. Idiotka do potęgi 'entej' i ty również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ta Kamila P to ta sama gruba, samotna 40 letnia Kamila która obrazala dziewczyny w mieszanych związkach? Podobno to jakas stara i bezrobotna baba... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to by wszystko wyjaśniało. I co ona ma wspólnego z pięknem, gustem, klasą, inteligencja? Nie wspominając o szczupłej sylwetce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OOo co ja widzę, chyba drogie panie mamy razie co do tej pustej kamilki.l. hahahaha grube tepe babsko. Cisza, cisza, cisza, cisza i jeszcze raz cisza bze strony wąteczkowej idiotki kamilki tylko nas utwierdza w tym przekonaniu. Kretynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×