Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mr Grey

Witam tylko piękne panie

Polecane posty

Gość gość
Coś widzę po autorze i żałosnej maili p ani śladu. Oj dzieci dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za autorem tak żałosnego wątku zawsze, Kamilo p czy mr grey? Hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że zawizięta dyskusja nadal trwa :-). Nie będę wnikać czy to jest prowokacja czy nie, czy Kamila P i Mr Grey to jedna i ta sama osoba oraz w to czy autorem jest kobieta. Ale jedno na ten temat mogę powiedzieć. Znam faceta, który wydaje mi się podobny do tego jakim jest autor, pod względem spostrzegania kobiet oraz wykształcenia, wyglądy, rodzaju pracy, wymagań odnośnie kobiet jak i jego wieku. Mieszkamy w dwóch różnych miastach i nie widujemy się często, ale nie mamy z tym większego problemu. Oczywiście nie można tutaj mówić o przyjaźni ,ale zwykłymi znajomymi też nie jesteśmy. Często byłam świadkiem jego wręcz chamskich zachowań w stosunku do przelotnych panienek. Gdybym tak z ręką na sercu miała to ocenić to one same są sobie winne. Zazwyczaj to były kobiety owszem zadbane i ładne, ale nic poza tym nie reprezentowały. Rozmowa z nimi odbywała się na brak niskim poziome, że aż momentami nie mogłam w to uwierzyć. I znając tego faceta już kilka lat wiem co jest dla nich ważne, taki facet nie szanuje kobiety , która przede wszystkim nie szanuje siebie, nie ma klasy gustu, nie jest piękna i inteligentna. Ktoś teraz może powiedzieć, ze wygaduje jakieś głupstwa, bo ja mam 18 lat a mój znajomy 26 , ale nie znacie nas i nasze relacji i relacji nszych rodzin. My nie mamy problemu rozmową, pójściem do teatru czy opery, ale także na imprezę etc. Pomimo różnicy wieku, która uwierzcie mi nie jest odczuwalna. Tak więc jeżeli uważałyście, że facet pokroju mr Greya nie istnieje to jesteście w błędzie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lido adriano, zacznijmy od tego, ze Mr Grey to nie facet a zwykly internetowy troll i c***a, ot co. Praedziwy gentelman nigdy nie bedzie sie zwracal do kobiety w ten sposob tak jak ten polglowek, bo prawdziwy gentelman szanuje kazda kobiete, niezaleznie od wygladu, wyksztalcenia czy pochodzenia. Masz dopiero 18 lat wiec tak naprawde nic nie wiesz o zyciu i prawdziwych mezczyznach. No i druga sprawa- prawdziwi faceci nie przesiaduja codziennie na babskim forum zwanym kafeteria. Prawdziwi faceci nie musza rowniez siebie komplementowac - oczywiscie anonimowo ;) Bo wystarczy, ze powiedza kilka zdan a juz wiadomo, ze sa kulturalni i inteligentni. U trolla niestety slychac tylko pustke, rynsztokowe slownictwo oraz cale mnostwo kompleksow i niemoznosc radzenia sobie z samotnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi anonimie przeczytaj dokładnie mój wpis. Na samym początku wydaje mi się, że dość wyraźnie zaznaczyłam, że nie zamierzam wnikać w autentyczność wątku. Tak mam 18 lat, ale to w moim poście również zaznaczyłam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie trzeba wnikac ani byc filozofem, bo to jest oczywiste kim jest autor tego watku. On tu pisal nie raz, spod wielu roznych nickow. A to, ze tacy buracy jak twoj kolega istnieja to wiadomo nie od dzisiaj. Twoj post nic nie wniosl fo topiku, bo napisalas tylko, ze tacy faceci w rzeczywistosci istnieja, co przeciez jest oczywiste, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on szuka inteligentnej kobiety ? buahaha a która inteligentna zainteresuje się takim arogantem? pamiętaj autorze - każda której się podobasz, NIE JEST inteligenta, masz to jak w banku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chociaż, może być, bo w sumie inteligencja jako taka nie ma tu nic do tego.. Ale na pewno będzie albo tak jak ty wybitnie narcystyczna, albo kompletnie pogubiona psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest Twoje zdanie. I znowu wracamy do punktu wyjścia. Gdybyś drogi anonimie przeczytał dokładnie mój wpis to na pewno zrozumiał byś , że wcale nie jest tam napisane, że faceci istnieją tylko, ze zachowanie, sposób bycia, traktowanie kobiet takiej jak pokazuje autor nie jest dobre, ale również w dużej mierze styl bycia, odbycie w świcie, poziom jaki reprezentują kobiety pozostawia wiele do życzenia. I , że faceci tego pokroju owszem istanieją, mają bardzo wysokie wymagania w stosunku do swoich potencjalnych kobiet, ale tak na prawde one wcale nie są aż tak wygórowane. Taki status wymagań wypracowały kobiety, które deikatnie rzecz ujmując są prymitywne. Ich ideał to po prostu normalna kobieta. Nie można kogoś osadzać na podstawie kilku wypowiedzi, które nam się nie podobały z różnych względów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor się już nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem ksiazki czytalo sie milo,ale tylko ta lektura traci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie dowiedzialem, ze jestem zagubiony psychicznie (dzieki psycholozkom lepszym od najlepszych psychologow) oraz ze prawdopodobnie nawet nie istnieje. Kosmos moje ksiezniczki, kosmos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak uważam że jesteś bardzo trudnym przypadkiem i któraś użytkowniczka już napisała, że zostaniesz sam jak palec.twój egoizm jest po prostu straszny. Masz tam samo zryty beret jak ten twój idol grey, A co d ciebie lido Adriano, jesteś jeszcze młoda, ale widzę, że masz bardzo dużo racji. Tak trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
geneza problemu greya pochodzi najprawdopodniej z faktu, ze jego dziewczyna puscila sie z jakims ciapackim s****wem badz czarnym gownojadem, albo muzulmanskim psem. Stad jego w****ienie na caly swiat. Znam wielu facetow ktorzy tak wlasnie postepuja i sie przechwalala w momencie kiedy ich ukochana pani,zrobila to co zrobila. Dlatego autorze jak najdalej z dala od poleczek, bo im bije na glowe w anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem egoista i zdaje sobie z tego sprawe, jestem takze prawdopodobnie narcyzem. Jestem pewny siebie, zawsze bylem, dzieki pewnosci siebie osiagnalem swoj dosc wysoki jak na moj wiek status materialny. Jezeli zostane samotny to z wlasnego wyboru, bo kobiety zawsze po pewnym czasie chca sie wiazac, to ja nie szukam zwiazku, kobieta nie jest mi potrzebna do niczego innego oprocz seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudny jesteś z tymi prowokacjami prymitywie Mr Grey vel sexykotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj znać, jak ktoś inteligentniejszy od ciebie wymyśli ci coś interesującego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj do tej blyskotliwej pani detektyw powyzej... Zadna, ale to zadna kobieta majac do wyboru mnie albo ciapatego nie wybrala by ciapatego, ja wygrywam w kazdym przebiegu. Jezeli po czasie kobieta chce ode mnie milosci to koncze znajomosc, i tak juz jestem wtedy zazwyczaj znudzony. A wedy moze sobie isc do kogo chce, nawet do ciapatego. Byle by nie ryczala pod drzwiami. Chociaz nie slyszalem jeszcze zeby jakas poszla do ciapatego, ja im zawyzam poprzeczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz dokładnie tak samo jak mój znajomy. Nie twierdze, że jsteście dokładnie tacy sami pod względem waszego światopoglądu, ale uważam, że wiele Was łączy i wydaje mi się, że nie do końca to jest prawda. Każdy z nas ma swoje życie, swoje sprawy i nie jednokrotnie słyszałam od niego, że kobiety są tylko potrzebne do sexu, bo ta była ładna ale głupoia, tamta taka a jeszcze inaa to juz totalnie masakra. Ale widzisz, mimo tego, co myślicie o kobietach, to on lubi spędzać razem ze mną czas. Znamy się już tyle lat, że na prawdę sporo o sobie wiemy i mimo tego, że jestem dziewczyną to nie jstem dla niego dziewczyną tylko do sexu, bo między nami jest zupełnie inna relacja i moża taką mieć. I przy tym być wartościowym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty nie pisałeś tu jako samiec007, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze możesz wyjaśnić, skąd bierze się twoja egoistyczna postawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze orientujesz się może, czy piękna kobieta ma szansę na związek z mężczyzną, dla którego uroda kobiety nie ma dużego znaczenia, to jest NIE NARCYZA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie mnie rozpiescilo, stad moja egoistyczna postawa, której sie nawet nie wypieram. Nie znam faceta, dla którego wygląd kobiety byłby bez znaczenia. Nigdy wcześniej nie pisałem pod żadnym konkretnym pseudonimem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odp. Nie ma "życie rozpieściło", nie zwalaj na innych winy za swoją postawę. Mam nadzieję że będę mogła się związać kiedyś z mężczyzną, który nie zainteresował się mną dlatego, że bierze pod uwagę wyłącznie atrakcyjne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mi dobrze z moja postawa i nie mam zamiaru sie zmieniać. Atrakcyjność to tylko jedna z wymaganych cech, lista jest duzo dłuższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mr grey = kamila p = lido adriano.....to chyba kazdy widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×