Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przejdzie samo, czy potrzebny lekarz?? Pomocy!

Polecane posty

Gość gość

Witam. Przedwczoraj wieczorem zaczął boleć mnie brzuch, a raczej miałam uczucie mdłości. Nad ranem obudzil mnie silny ból żołądka połączony właśnie z mdłościami. Nie potrafiłam ani zwymiotować, ani wydalić. Brzuch był jak piłka, wzdety, ale nie twardy. Wczoraj przeleżałam cały dzień w łóżku pijąc wodę. Miałam uczucie, że chce mi się wymiotować, ale nie mogłam, każdy ruch był bolesny dla żołądka. Dziś bólu prawie nie ma, brzuch nie jest już wzdęty, ale za to mam wodnistą biegunkę, trwa krótko ale co kilkanascie minut... do tego śluz. Czuję się słabo... Czy to zatrucie pokarmowe? Dodam, że nie jadłam nic co by mogło mi zaszkodzić... Czy ktoś to przechodzil? Nie mam gorączki, ani innych objawów niż tych które wymieniłam. Na dodatek powinnam dostać okres jakieś 2-3 dni temu, ale zapewne przez to zatrucie się spóźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może złapała Cię jakaś wirusówka? Poczekaj jeszcze dzień. To normalne, że po czymś takim będziesz czuła się słabo, ale jeśli objawy ustąpią całkowicie byc może obejdzie się bez wizyty u lekarza. Zawsze dla pewności możesz udać się do gastrologa i poprosić o skierowanie na badanie usg jamy brzusznej oraz zbadanie kału pod względem pasożytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, dzięki za odpowiedź... będę miec to na uwadze, jesli dalej bedę się tak czuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×