Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wesele w Lodzi

Polecane posty

Gość gość

Zespoly, sale itd. co polecacie, na co zwrocic uwage, co warto a co nie....PM z Lodzi co wybralyscie, a moze czym zawiodly....no dalej Lodzianki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikogo nie ma z Lodzi....szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bede miec w Fantazji na Kolumny, mysle bedzie dobrze stawiam na dobre jedzenie, bo wystruj szalu nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w Fantazji jest kilka sal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam www.getmarried.pl , nagrywają właśnie w Łodzi. Trochę krótki ten ślub nam nagrali, bo 45-minut. Co do fotografów i kamerzystów szukaj szczególnie pod Łodzią, albo pod Warszawą. Jest duża różnica w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka1234
Na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe w Łodzi polecam Campoverde.pl Nowy obiekt który ma baze noclegową, jest położony w cichym miejscu, oraz posiada nowoczesny wystrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5
mogę polecic hotel Campoverde na organizację niezwykłego przyjęcia weselnego,jedzenie pyszne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Anitkaa
Jestem z łodzi. od roku nie byłam na żadnym weselu, więc ciężko mi polecić cokolwiek bo wiadomo, ze wszystko zmienia sie bardzo szybko. ale koleżanka była ostatnio na przyjęciu w Campoverde w łodzi i chwaliła, więc może sprawdź to Campoverde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milencjaaa
najwiecej informacji o weselu w Campoverde w łodzi uzyskasz na http://campoverde.pl w łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagsana
Mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło wesele w hotelu http://campoverde.pl w łodzi - profesjonalna organizacja, obsługa i gastronomia na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze dla mnie osobiście fajną salą na wesele jest Sala Bankietowa Venge w Łodzi. Wizualnie okej, jedzenie tez tam pyszne mają.Byłam tam kilka razy jako gość na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×