Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oglądająca

HALL's KITCHEN

Polecane posty

Gość oglądająca

czesc, co sądzicie o 1wszym odcinku HALL's KITCHEN?? Jak dla mnei to masakra ludzi dobrali :/ Najbardziej denorwujacy jest ten chlopak z lodzi wygladający jak zul spod monopolowego co kazal wypier.... uczestniczce z kuchni i mysle ze gdyby ten pomocnik Amaro nie zareagowal t chyba by jej walnąl!! Jak dla mnie to on natychmiast powinien opuscic program. Beksa Modelka XXL tez jest dobra, ze nie wspomne o uczennicy liceum, ktora klnie jak szewc!! Rodzice jej pewnie wstydza sie dzis z domu wyjsc!! A Was co zbulwersowalo lub podobalo sie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam identyczne odczucia. Ten wloch w którym programu byl ? Bo ten gruby w okularach to w ugotowanych i master szefie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już to HELL'S KITCHEN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grubas tragiczny i do tego gej :/ Wszędzie się pcha i tylko gałami wywraca, kucharzyna od 7 boleści. Amaro dobry, dużo krzyku jak Gordon Ramsay. Zobaczymy jak to się dalej potoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś wyjasnić zasady tego programu? Rozumiem, że to taki reality show - uczestnicy razem mieszkają, nie tylko pracują - ale kim oni są? To profesjonalni kucharze czy amatorzy? No i kim są kucharze znami z TOP CHEFA - Piotrek Ślusarz i Darek Jakiśtam? Tzn. jaką mają rolę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci dwaj z top chefa to asystenci Amaro. Dostali u niego prace. A z tego co kojarzę to jeden z nich wygrał u niego staż. A uczestnicy nie muszą być zawodowcami jak w top chefie. Każdy mógl się zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa i amatorzy wsrod uczestnikow, jedna jest np. ,,kura domowa,, jak sama przyznala. Mnie tez wkurzyl ten prymityw arek, burak jeden. Ten grubszy w okularach kiedys byl ksiedzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko reżyserowane, dialogi do wykucia na blache! To jest rodem produkcja niczym szpital czy w11 Nasakra jednym słowem. Nawet przeklinaja zgodnie ze scenariuszem Kpina. Do oryginału nie ma co porównywac nawet:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też się nie podoba, taki teatrzyk. Nie ma tam w sumie nic o gotowaniu, same tylko krzyki, sceny, gadanie "jaki jest hardcore", "co to ja tu nie pokażę" i "co myślę o wszystkich".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to ściema, bo np. w takim top chefie jak sie uczestnicy wypowiadają to robią to naturalnie, a tutaj to wyglada jak w jakichś pamiętnikach z wakacji :O pewnie nie znaleźli chętnych uczestników to zatrudnili aktorów - amatorów :O myślałam ze to bedzie fajne, a tu taka porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie.. i ci niby narzeczeni, oni w ogóle ze sobą nie rozmawiają, nie przytulają, nie uśmiechają się do siebie.. top chef sto razy lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morusek
Mnie ten Arek strasznie drażni ta dziewczyna z tatuażem. Tak samo ta mloda, która niby taka spokojna, a tu cicha woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie oprocz arka wkurza paulina, dumne toto takie ta glowe tak wysoko trzyma jak sie wypowiada, ze chyba kontuzji karku niedlugo dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRÓLtrollVnowyWYMIARtrolowania
a mnie najbardziej w*****a palulinka dobrze ze przynajmniej jej powiedzieli zeby tynkowala jape po tym jak ja pokazali bez makijazu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, nie da się słuchać tej najmądrzejszej Pauliny. Jak weszła ta "nowa" to od razu ją zjechały. Nie dogadają się itp., potrawa jej też im nie pasowała, a jak się okazało że to Amarowa to od razu inny ton, fajna żona, miła itp. Tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo z tym całym Arkiem, wyciera te miseczki, żeby podać czyste, to Amaro drze się na całą salę, że ma iść do domu. A co on takiego zrobił? Carmelo nawet miseczki nie potrafił wytrzeć, tak samo ten cały fryzjer, chodzi z kąta kąt, usmażył źle bliny i na szczęście dostał ochrzan. Był i w Masterchefie i w Ugotowanych - wielki Pan znawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo arek yebał sie z tym wycieraniem jak dziecko, danie gotowe do wydania a ten sie bawi w wycieranie, chodziło o czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ekipy dziewczyn to żadnej nie trawię :o a ta tłusta "modelka" wczoraj tak oczami przebierała, jakby zemdlać miała ze włoch kopa w d**e dostał czyżby ja tam ten tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi z tą karetką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hell’s Kitchen – piekielna kuchnia Odcinek 4 online: http://www.serial-online.pl/hells-kitchen-piekielna-kuchnia/hells-kitchen-piekielna-kuchnia-odcinek-4/ Hell’s Kitchen – piekielna kuchnia 2014 online Uczestników programu, wybranych w drodze castingu, czeka mordercza praca w najgorętszej i najbardziej piekielnej kuchni w Polsce. Muszą oni mieć mocne nerwy, bo czekają ich stres, walka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie jak zwykle chwyt żebyśmy obejrzeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No też ciekawa jestem i czemu wszyscy płakali. Też mi się wydaje, że chwyt, potem się okaże, że jedno z drugim nie miało związku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co się stało bo nie ogladalam ? dlaczego płakali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden kucharzyna złamał nogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie noge tylko kolano uszkodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amaro z Sosnowca jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie on kręci... Tak, wiem, dziwna jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123987
Program mi sie podoba. Ale wyrzucanie dobrego jedzenia do kosza bo niby bylo źle zrobione, a jako karę zmuszanie do jedzenia zepsutego (od którego mogą sie pochorować) to dla moge chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×