Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oglądająca

HALL's KITCHEN

Polecane posty

Gość gość
setki zapewne nagrywane po danym odcinku i wklejane tak, żeby wyglądały na bieżące komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka kara dzisiaj, jak z bajki o Kopciuszku :D Dżastin, good bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się tego oglądać. Ktoś coś źle zrobi - jest wypowiedź innego uczestnika, który po nim jedzie. I zaraz ten co jechał po kimś sam coś źle robi... Po za tym zajmują tylko czas antenowy głupotami (chociaż tak patrząc to żaden program nie jest wart oglądania), niby nie potrafią podgrzać głupiej ryby czy mięsa i wydać na talerzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam ten program! Czekam cały tydzien na kolejny odcinek i jeszcze nigdy nie żałowałam.Jeden z lepszych programów kulinarnych w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat z kulinariami ten program ma niewiele wspólnego :D Ale lubię poogladać, żeby zobaczyć, kto poleci następny :P Jak to w reality show.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Program jest dość zaskakujący - rzeczywiście bardzo dużo emocji, krzyków, ale są tez pozytywne i ciekawe momenty. Lubię go oglądać, bo jak w przypadku większości programów czekam na to się się zdarzy dalej. Poza tym ostatnio w ogóle polubiłam takie programy kulinarne - może się czegoś przy okazji nauczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam ten program, oglądam absolutnie każdy odcinek, ale jakoś nie wyobrażam sobie żebym mogła wystąpić w takim programie, mim wszystko czasami uczestnicy pokazują, że mają niezbyt dużą wiedzę na temat gotowania niestety i potem to się może za nimi ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto lubi nowinki na telefon? np tvzapp? bo ja uwielbiam, podobnie jak hell kitchen, oglądam z zapartym tchem powtórki teraz, bo mam wideo na życzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jutro123
ja lubie nowinki tez uzywam tv zapp, ale głównie ze względu na mobile remote control. a nowej edycji hells to juz sie doczekac nie moge!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×