Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oglądająca

HALL's KITCHEN

Polecane posty

Nie wiem co ludzie w tym widzą. W pierwszym sezonie w telewizji była okazja do zobaczenia kilku odcinków, ale jakoś mnie to nie wciągnęło. Z wersją oryginalną było podobnie, chociaż Gordon miał charyzmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwszym odcinku stwierdzam, że same debile są w tym programie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, no ta Kasia wydaje się być całkiem normalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku to jest chyba stres i coś takiego : ) dlatego tak moim zdaniem te pierwsze odcinki dość tak słabo wyszły ; ) pamiętacie jeszcze te pierwsze odcinki czy pierwszy sezon nawet gdzie wygrał taki facio z Brodą ? : ) nie wiem tylko jak on miał na nazwisko...Na imię miał Chyba Łukasz o ile właśnie to dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To był Łukasz Kawaller, brał udział w pierwszej edycji razem ze swoją panną, Pauliną Sawicką. Ona w tej edycji jest jednym z dwóch szefów kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta paulina chodzi i ma mine jakby zaraz miala komus wpiěrdolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinna wpierdolić tej Sandrze, co tak skakała do którejś z dziewczyn: "zamknij mordę " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tej ślązarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tej, strasznie ordynarna dziewucha z tępym wyrazem twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no.. i te zeby :o musi jej walic z geby blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoc ten bęcwał hucik ma takm być?????????? co za zachłanne ścierwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jest tam Daniel Hucik, ten gruby z Master Chefa ? A Justinek to braciszek tej blogereczki modowej Jessiki Mercedes Jakie parcie na szkło ludzie mają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to był Łukasz - bardzo dobrze, że wygrał w tej 1 edycji bo po prostu mocno mu kibicowałam. Właśnie w zeszłym roku przybył do mojej miejscowości do takiej nowej restauracji i po prostu wzięłam od niego szczęśliwie autograf : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zobaczyłam Daniela z MasterChefa to myślałam,że padnę, a wcześniej puszczę pawia!! Ostatnio był w Ugotowanych i pokazał jaki z niego mierny kucharz, do tego prostak,brudas i pazerna świ..a. Mam nadzieję,że szybko go wywalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, upiekło się Sandrze dziś, ale ja bym tych smażonych oczu też nie tknęła, fuuuj :D Najlepsze wylosowała Klaudia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeny to było okropne,ta kara :/ mogła wziąć te oczy i puścić pawia na stół :D albo penisa.. wiadomo są tacy co jadają takie rzeczy ale sama świadomość,mnie się wszystko unosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W poprzedniej edycji raz faceci mieli karę, też jakieś paskudztwa jedli, jeden pił sos rybny ( bodajże) i co wypił to wyrzygał do wiaderka obok :D Ale to trochę chore, taka kara, zmywanie czy sprzątanie wystarczyłoby ale teraz pewnie musiałyby to robić topless, żeby nie było nudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Sandra nareszcie wyleciała, pora na nią była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no te kary nie ktore to gruba przesada... przeciez toz to mozna sie otruc... teraz tylko czekac az jako gosc specyjalny pojawi sie ten spaslak ADAM KRASKO rolnik od siedmu bolesci ktorego wszedzie pelno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj wywalają w miarę dobre żarcie, a na karze każą jeść im takie świństwa :O obrzydliwe. też nie cierpię ślązaczki, dobrze że odpadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W następnym odcinku gośćmi specjalnymi będą Bilguun Ariunbaatar i Kasia Kwiatkowska, wesoło będzie :P No, Kraśko mógłby przyjść, obijaliby się o siebie z Hucikiem jak dwa pontony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kara powinno byc sprzatanie, mycie garow czy uslugiwanie przeciwnikom w domu itp a nie jedzenie penisow czy robakow to sa przeciez ludzie ktorzy po programie wracaja do swojego zycia a jedzenie takich rzeczy moze powaznie zaszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hoho, jakie kary, faceci ostatnio sortowali cuchnące śmieci a dziś sprzątali gnój z końskich boksów :D Widowiskowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa przeciez ludzie ktorzy po programie wracaja do swojego zycia xxx osoby, ktore zgadzają się na robienie z siebie debila w telewizji w takich programach TO NIE LUDZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wczoraj odpadl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpadła Olka, musiała oddać bluzę podczas serwisu, dodatkowo byli nominowani Justin i Daniel, ale szef Amaro jeszcze nie podjął decyzji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
Justin to fajny chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
justin taki troche flegmatyczny jak cos mowi ale ogolnie spoko, ja nie trawie tej laski w krotkich wlosach przemadrzala ciagle ma jakis grymas na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta :D Justin sympatyczny, choć lanser jak siostrunia Jessica Mercedes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
e tam, przynajmniej ma fajne ciuchy juz siostra zadba. Nie mowi obrazliwych rzeczy na innych no i sympatyczny ;-) Laski sa nieciekawe. Celina niby ladna ale jak sie odezwie to.. Marta chyba jest kreowana na wredote. Klaudia tez jak sie odezwie, glos jakby byl przepity. Kaska wyglada na normalna. Kiedy oni te wszystkie setki nagrywaja? I kto to montuje? Przeciez jest jakas scena i non stop komentarze na biezaco. To nie dziwne ze nie maja kiedy gotowac jak musza gadac do kamery :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×