Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oglądająca

HALL's KITCHEN

Polecane posty

Gość gość
nie lubilam tego typu programow ale wkrecilam sie ogladam od kioku pdcinkow. dobrze z ta gruba wyleciala, a tego arka trzymaja chyba tylko dla show,bo ani on madry ani zdolny. a brzydkiiiii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i najlepsza kucharka na świecie - Paulina, poleciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OJ ta Paulina to jakaś psychopatka, bałabym się z nią zostać sama w pokoju :( A za co szef Amaro (primo voto Basiura) wyrzucił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo danie które przygotowała, wróciło z powrotem do kuchni z adnotacją, że jest zimne... I z dwójki wytypowanych czyli Arka i Agaty odpadła Agata - a potem powiedział, że takich błędów się nie wybacza i wyrzucił Paulinę. Chociaż wszechwiedząca Sylwia myślała, że Amaro mówi o Arku - a mówił o Paulinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę patrzeć na zęby Arka. Kiedy widzę, jak przygotowuje jedzenie, od razu tracę apetyt. Osoba z takim wyglądam w kuchni automatycznie kojarzy mi się z brakiem higieny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i nie rozumiem jak tak mozna - w zeszlym odcinku wyleciala Paulina bo danie wrocilo do kuchni a dzisiaj to samo bylo z Arkiem - jego tatar rowniez wrocil dzis do kuchni.. i z jakiej racji on nie wylecial??dlaczego Lukasz nie poinformowal Amaro o tej sytuacji? brak konsekwencji.. teraz dla rownowago Paulina powinna wrocic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arek jest paskudny i do tego prostak i cham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze sie tym szczyci.. juz dawno powinien wyleciec z programu bo co i rusz pieprzy w kuchni ..nie wiem czemu daje mu te szanse.. a Pauline powinni przywrocic albo tego buraka wyrzucic, zeby było sprawiedliwie.. dziwna sytuacja.. czyzby jakies plecy mial ten prostak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Arek jest obleśny fuj ja bym go kijem nie dotkła. Krzywy ryj,szczena jak u orangutana,zeby to wogóle masakra i te ropne pryszcze...bleee żygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie go zostawiaja zeby cos sie dzialo bo np z adamem to flaki z olejem,nudaaaaaaaaa wczoraj faktycznie jak to amaro ująl sie zawiesil :D ja to tak ogladam dopiero z dwa odcinki cale a nie jakies fragmenty i jakos nie lubie tej laski co wlasnie z arkiem sie ciagle zra i wczoraj prasowali ale nie wiem jak ma na imie,taka zarozumiala i wywyzszajaca jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, Arek jest pyskaty i kłótliwy więc zostaje, a nudny jak flaki z olejem Adam wylatuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lukasz fajny chlopak, dobrze mu z oczu patrzy.. .co on w tej Paulinie zolzie widzi? przeciez z daleka widac ze jest dwulicowa i falszywa, jak dobrze ze wyleciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma swoje zdanie. Według mnie finał powinien wyglądać zupełnie inaczej. Ale to jest jednak show i zostają najciekawsze osobistości, a nie Ci, którzy potrafią gotować. W finale znajduje się 1 osoba, która zasłużyła na wygraną, a pozostałe 2 są dla podniesienia popularności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łukasz wygra, szanse ma tez wredna i dwulicowa Sylwia...no zobaczymy ja jestem za Łukaszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to Kaska jest dwulicowa najpierw mowi , ze nie będzie nominować Syliwii a potem robi co innego . nawet Amaru jej powiedział myślałem ze jesteście przyjaciółkami. Mam nadzieje ze wygra Sylwia ,trzymam za nia kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa Kaska falszywa?haha dobre...to Sylwia ja pierwsza nominowala w przed ostatnim odcinku, a w tym zadaniu w plenerze przyzssala sie do Łukasza, a pozniej probowala w domu spiskaowac z Kaska przeciwko chlopakom ale Kaska nie jest głupia i nie dala jej sie zmanipulwac i powiedziala jej to co chciala uslyszec ...Sylwia to udaje taka swietoszke, przymila sie do kazdego, jaka to pomocna i zyczliwa jest a pozniej po katach tylko obrabia po kolei kazdemu tylek i jakby sie dalo to wbilaby noz w plecy, wredna pipa...nie cierpie takich ludzi z sztucznym usmiechem i szcztuczna szczeroscia...w dodatku podnieca sie byle czym, slini sie jak jakas malolata na widok przystojnych i slawnych facetow ciekawe co jej maz na to? i dzieci? juz nie moge na nia patrzec i jej sluchac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulinka to się popisała nie ma co. Amaro wiedział co robi wyrzucając ja drugi raz, co to w ogóle miało być, tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co za cyrk odstawila bo nie ogladalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze jej Amaro powiedział że to nie jej finał! ja pierdzielę co za babsko głupie!!! fałszywa jak nie wiem zresztą ten cały Łukasz co wygrał nie lepszy,niby tak wszystkim pomagał żeby tylko nie pomóc..żenada! (sytuacja np z zamknięciem szybkowaru,czy olej dobrą ma temperaturę) poza tym ja już nie wiem na czym ten program polega,wydawało mi się ze liczy się to co się osiagnie przez czas trwania a łukasz to kucharz z zawodu.pracujący na dodatek...nie kumam na szczęście nie oglądałam całego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a taki cyrki odstawiła ze sylwia ja wybrala do swojej druzyny ktora miala jej pomagac a ta ze nie,i jeszcze z geba jak ona mogla jej to zrobic ble ble...kur..wa rozwaliła mnie! z buta i wypad! błąd że oni wgole brali udział w jednej edycji a jak już to powinni się zachować jak sie nalezy,w koncu kazdy mogl przyjsc sobie ze woja druga polowa,przeciez to bezsens,ale program musi miec smaczek wiec... tak samo jak z arkiem,podejrzewam ze nakrecal ogladalnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam wolalam arka niz kaske fakt bluzgal itd ale był szczery i stac go bylo na przeprosiny a kaska obludna fochy i myslalby kto jaka miss polonia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co szef wywalil paulinke i nie byla w zadnej druzynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie była w żadnej a za nią poszedł ten z długimi włosami, stary. Że niby w solidarności z Paulinką, biedną bo ona chciała z Łukaszkiem być w finale buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko ale dziecinada, musze powtorke obejrzec bo widze ze ciekawie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina nie taka biedna teraz, skapnie jej moze cos z wygranej narzeczonego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiadomo przeciez o to jej chodzilo a nie o naiwnego lukaszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile oni sa ze soba? chyba cos kolo roku z tego co pamietam..szkoda mi tego chlopaka, co on w niej widzi, moze brzydka nie jest ale charakter m a okropny, jedza dwulicowa falszywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogladnelam wczoraj powtorke..ale dala popis Paula, nono szyczyt glupoty! falszywosc i dwolicowosc ma na twarzy wypisane. a naklepiej na koncu po ogloszeniu wyniku pierwsza na Łukasza z gratulacjami rzucila sie ta w kreconych wlosach Monika bodajze ma na imie, ale to wygladalo rzucila sie mu na szyje jakby co najmniej ona byla jego narzeczona az tak go lubiala? nawet nie wybral jej to swojej druzyny, a Paulinka z boku przytulila sie do reki czy do ramienia,,masakra ale zenujace to bylo, niby taka milosc, lojalnosc, a tu prosze jakas obca baba pierwsza do niego pobiegla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto oglada 2 edycje :) ?? co myslicie o Halince?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×