Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oglądająca

HALL's KITCHEN

Polecane posty

Gość gość
Hell’s Kitchen – piekielna kuchnia Sezon 2 Odcinek 2 online: http://www.serial-online.pl/hells-kitchen-piekielna-kuchnia/hells-kitchen-piekielna-kuchnia-sezon-2-odcinek-2/ Uczestników programu, wybranych w drodze castingu, czeka mordercza praca w najgorętszej i najbardziej piekielnej kuchni w Polsce. Muszą oni mieć mocne nerwy, bo czekają ich stres, walka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie oglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam kto oglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komu kibicujesz? ja Monice, nie trawie tego Piotra, jest tak irytujacy ze nie moge go sluchac nie raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw kibicowałam Michałowi ale jak się zaczął mazgaić...:P Piotrek jest silniejszy psychicznie ale wkurzający jest, fakt Ale własciwie każdy z nich jest na swój sposób ;) Nie wiem, kto od strony warsztatowej najlepszy, czasem niby profesjonaliści a potrafią ciała dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no Michal to sie popisal w ostatnim odcinku z ta koalicja przeciwko niemu chyba wkoncu pokazal swoja prwdziwa twarz, szczerze to mialam nadzieje ze odpadnie,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał odpadł, ciekawe kto jeszcze razem z nim poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta szkarada paulinka czy jak jej tam ona niby w miss polski startowala? hahahaha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto odpadł z Michałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nats odcinku dopiero pokaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
Bardzo nie podobami sie ten program i ten niby mistrz wiesniak Amaro. jak mozna tak ponizac ludzi, jak mozna gotowac w atmosferze chamstwa i krzykow? jakies robale? Nosz k***a niech sam sobie wp*****la te robale razem z lysym pedalem. Okropny program, kim trzeba byc zeby w tym brac udzial i sie ponizac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ponizanie jest troche pod publike... jak sie uwaznie oglada to mozna zauwazyc ze jest wyrezyserowane juz na ta miss moglaby starowowac Monika a nie Paulinka bo jest o wiele ladniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież program jest wzorowany na brytyjskiej oraz amerykańskiej wersji HK, gdzie głównodowodzącym był Gordon Ramsay, no ten to dopiero potrafi pognębić biednych kuchcików Amaro przy nim wypada dość łagodnie, by nie rzec blado :P Taka konwencja programu, przecież uczestnicy zdawali sobie sprawę co ich czeka, widocznie staż u Amaro jest dla nich tego wart No może te robale to faktycznie było przegięcie Ale po to jest reality show, żeby publika się bulwersowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ze Michal wylecial falszywiec jeden...pasowaloby zeby jeszcze ten Pietrek odpadl ale cos czuje ze on ma duze szanse na wygrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjadlabym ten czekoladowy deser ktory maja w kacie, podawali w ost.odc. smakowicie wygladal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina odpadła, finał Moniki i Piotrka, ciekawe, które z nich wygra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MONIKA !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całe szczescie ze Monika a nie tak cwaniaczek przemądrzały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem za Monika!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto wygrał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez piszemy, że Monika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzałam zaledwie kilka odcinków, ale cieszę się, że nie wygrał ten zarozumiały Piotrek, pamiętam go w Top Chefie i widziałam na YouTube kilka jego filmików i strasznie mnie draznil. W końcu ktoś mu nosa utarl. Buc jeden :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" całe szczescie ze Monika a nie tak cwaniaczek przemądrzały " Najpierw to ty się naucz składać poprawne zdania, a później wytłumacz czemu to takie szczęście, i czemu według ciebie jest najlepsza? Zapomniałaś jak w połowie serwisu chciała opuścić program? co to za szef? Jedyne w czym miała talent to płacz, w każdym odcinku. Może i szybko się uczy (co nie zmienia faktu że to kuchenna amatorka) ale ma ZERO cech przywódcy. Ale Amaro nie szuka szefa tylko kukiełki która może sterować, więc ją wybrał. Proste. "Obejrzałam zaledwie kilka odcinków, ale cieszę się, że nie wygrał ten zarozumiały Piotrek, pamiętam go w Top Chefie i widziałam na YouTube kilka jego filmików i strasznie mnie draznil. W końcu ktoś mu nosa utarl. Buc jeden " Ogińskiego to ty chyba nigdy w życiu nie spotkałaś... ale co tam, obejrzała go na Polsacie i już wyrabia sobie zdanie ;D Ciekawe jaki ty masz charakter. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oginski? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotrek ma na nazwisko Ogiński :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o widze jakas wielka fanka Oginskiego skoro go tak bronisz, ok nie znamy go ale telewizja wykreowala go na strasznego buca i cwaniaczka wiec sie nie dziw ze nikt go nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie Piotr jest zerem jako czlowiek, moze i umie swietnie gotowac ale to nie zrobi z niego dobrego czlowieka, zwykla szuja, dwulicowy i mega flaszywy,po trupach do celu...pokazal to miedy innymi wtedy gdy Ryjek mial kryzys, powiedzial mu w pokoju ze zawsze moze na niego liczyc, ze zawsz mu pomoze, zeby sie nie poddawal, a w tym samym dniu przy nominacjach gdy Szef go porosil zeby zdecydowal kto ma odpasc nominowal Ryjka, tak wiec nie musze go znac osobiscie zeby stwierdzic jaki jest, czasem wystarczy kilka odcinkow takie show i ludzie sami pokazuja swoja prawdziwa twarz, ciesze sie ze nie wygral tego programu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez sie ciesze, najmocniejszy byl w gebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ogląda HK 3 ? Piotrek Ogiński szefem kuchni w programie, OMG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×