Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

My nieatrakcyjne kobiety...

Polecane posty

kardashian nie jest zgrana, to krótkonogi wieloryb :D Poza tym większość kobiet ma "prostą sylwetkę" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie chodziło wcale o ten "naturalny" wygląd tylko wszystko dookoła - fryzurę, makijaż jaki nosisz, to jak się ubierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim jest gruba?To ty chyba grubej kobiety nie widziałeś...Doprawdy fryzury i makijażu?Kim ma perfekcyjne jedno i drugie i jest dla Ciebie krótkonogim wielorybem.A tak na prawdę jest śliczna.TAKIMI KATEGORIAMI OCENIACIE KOBIETY.Żaden makijaż , fyzura nie pomoże jak ktoś jest gruby i przeciętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kobietą - i tak, uważam, że Kim jest gruba, nie potrafi się do tego ubrać więc zawsze wygląda na masywniejszą niż jest. Do tego nie jest taka ładna bez tego makijażu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy facet chce mieć piękną kobietę.Z brzydką jest z wygody, bo nic innego się nie trafiło, bo tak wyszło.Może ją nawet kocha - jak kocha się ukochane kapcie, albo wiernego psa.Ale w marzeniach liczy, że kiedyś będzie miał taką, która mu się na prawdę będzie podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jaką urodę facet uważa za piękną już zależy od niego, a ludzi których lubimy/kochamy spostrzegamy jako ładniejszych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja jestem megagruba i megabrzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzysz z męskiego punktu widzenia.Dla kobiety, która w zasadzie powinna byc zdobywana taki ostry kosz to policzek. x Owszem,ale nieatrakcyjna kobieta zbierze odwagę i dostanie co najwyżej jednego kosza i tyle. Nieatrakcyjny facet w 1 wieczór może takich koszy 20 dostać. Po miesiącu dostawania samych koszy facet też zacznie wątpić,czy wogóle jest w tym jakikolwiek sens. x Normalnym w naszej kulturze jest to , że facet dostaje kosza. x Normalne to jest to,że to on powiniem zacząć znajomość,ale dostawanie kosza normą nie jest x Wzgardzona kobieta to ujma - w zasadzie nie powinno coś takiego mieć miejsca. x Bo czemu? Obraza majestatu? Każdej kobiecie wypada dać kosza nawet 10 facetom dziennie,ale żadnemu facetowi nie wolno dać kosza kobiecie? Już wiem czemu prawdopodobnie jesteś samotna-gdybym ja był z kobietą o podwójnych standardach,to też bym od niej odszedł x Bo musi być coś z nią nie tak, by facet choć jej nie chciał "zaliczyć".Jak już się "sama o to prosi".Schematy w myśleniu, niestety. O to właśnie chodzi. x To działa w obie strony-facet po iluśtam klęskach też będzie się czuł jak nikomu niepotrzebne piąte koło u wozu x Facet dostaje kosza, bo dla kobiety seks nie jest ukoronowaniem podrywu.Kobieta dostaje kosza - jest aseksualna. x Znowu podwójne standardy. Bo kobieta to przecież nie znając wogóle faceta szuka go nie do seksu,ale po to by z nim od razu do ołtarza iść prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemożliwe, kardashian w d**ę ugryzły implanty w pośladkach (czy tam wstrzykiwanie tłuszczu) - roztyła się i wygląda koszmarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...Bo nie szata zdobi człowieka. Już pisałem. To co piękna może być powierzchowne i ulotne, a smaczek nadaje "to coś" dzięki czemu jesteśmy z tym kimś. No przykład czterdziecha, doświadczona kobieta, której chętnie naprawię przysłowiowe kontakty, już mnie zmanipulowała, "tym czymś." Chce mnie wychłostać, a ja głęboko wierzę w jej chcenie. Tym czymś, właśnie mnie przyciągnęła do siebie. A jeszcze jej nie widziałem :) Manipulantka Jedna;) A ja jestem w takim razie zjepanny, bo lubię ciałko w nadmiarze. Lekarza mi trzeba! LEKARZA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą - i tak, uważam, że Kim jest gruba, nie potrafi się do tego ubrać więc zawsze wygląda na masywniejszą niż jest. Do tego nie jest taka ładna bez tego makijażu ======================== tez jestem kobieta, ale wiem, ze ponad 90% facetow lubi wlasnie taki typ kobiety jak Kim. I wcale się nie dziwie. Troche smieszne, jak ktoś pisze , ze jakas aktorka czy piosenkarka jest "brzydka bez makijażu" :-D przecież to normalne, ze oglądamy foto-shopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pavlo1985 :classic_cool:Wódki ci nalać? Jeszcze na jedną szklaneczkę mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to na listach najseksowniejszych kobiet figurują smukłe, kształtne kobiety, a nie kim kardashian. To już ta jej siostra (ta niska, nie ta wysoka) jest seksowniejsza, bo ma krągłości, a nie nową formę życia przyczepioną do siedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało Moor widziałaś.Gość , zmienisz zdanie.Ileż ja tych achów i ochów słyszałam.A później walizeczka i po angielsku w nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim była kiedyś piękna, ale teraz wygląda coraz gorzej niestety, tyłek coraz większy (od ostrzykiwania tłuszczem), twarz coraz bardziej sparaliżowana, spuchnięta. Ona ma dopiero 34 lata a już się botoksuje, po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, może mało widziałam, ale w tym moim mało widziałam dużo kobiet które nie powalały urodą, a były w udanych związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jam Gość to odpisuję;) Żadne walizki, żadne nogi za pas. Zdania nie zmieniam (gdzie tak był?) i jeżeli chcesz dać upust Swojej "nienawiści" do mężczyzn i gwarantujesz przeżycie ze wszystkimi moimi członkami... służę i padam do nóżek. Bartłomiej Bartolini, herbu "Zielona pietruszka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź dzieckiem:-D kto układa te listy? przecież to smieszne..:-D Sprawa marketingu i dobrego agenta. Najpiekniejsza kobieta swiata , była swego czasu Julia Roberts, z jej szerokim nosem i wielkimi warami...:-D Gust nie poglega zresztą krytyce. Autorka ma problem ze sobą: brak akceptacji powoduje, ze widzi się w krzywym zwierciadle. Mogę przytoczyć wiele przykladow tych "nieatrakcyjnych" kobiet, które majac swietna osobowość, mily uśmiech, cieplo emanujące z osoby i...seksapil, potrafily uwieść kazdego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdzcie sobie na wydzial Rozwodnikow i przeczytajcie jej temat :) nazywa sie jakos "dlaczego kobiety po 40-tce sa przezroczyste". Na tym temacie zostala juz zdemaskowana jako Asterka z innego forum (ktos przytoczyl jej wypowiedzi i byly kropka w kropke identyczne). Pisala caly czas to samo. Narzeka ale nic nie chce w zyciu zmienic. Najlepiej siedzi sie widocznie 8 godzin przed komputerem na kafe i narzeka, ze mezczyzna nie podobaja sie 100kg kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pavlo1985 i za to cię lubię. Pić z Tobą to czysta przyjemność. Zapewne.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to pisałem wczoraj kobieta pogodna,zadowolona z siebie i pełna życia zawsze znajdzie sobie partnera bez znaczenia ile by ważyła. Kobieta zgorzkniała chociażby i miss world była to może liczyć co najwyżej na "luźny związek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat wielkie usta są bardzo popularne :P a te listy budowane są na bazie głosów na jakichś tam stronkach, dlatego jest zazwyczaj kilka delikatnie się różniących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moorland Nie wiem, może mało widziałam, ale w tym moim mało widziałam dużo kobiet które nie powalały urodą, a były w udanych związkach. +++ Ale ludzie juz jej na to zwracali uwage nawet ze 100 razy. Ona swoje wie, niczego nie chce zmienic, niczego nie sprobowac. Moim zdaniem jej niepowodzen zyciowych trzeba szukac w jej okropnym charakterze i nigdzie wiecej. Zreszta poczytajcie sobie inne jej tematy. Ludzie jej dawali dobre rady - ale nie, ona zawsze wie lepiej i jej odpowiedzi zaczynaja sie od nie. Osoba z tak negatywnym podejsciem do swiata kazdego wykonczy i odepchnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trollek, musisz.Ta twoja obsesja jest już wkurzająca.Wcinasz się w każdą rozmowę jak przyciasne majtki w d...Gościu , napisałam już dlaczego brzydkie kobiety znajdują facetów.I wcale nie jest to kwestia osobowości, ciepła i seksapilu.Tylko wygody i przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz tak degradować facetów? A może im się te kobiety podobają, może je kochają? Może nigdy by ich nie zamienili na "piękną" kobietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie państwo.Tam bardzo dużo naszego gościa jest.Mogę podać linki do innych moich wątkó.W KAŻDYM SIĘ PSYCHOLKA POJAWIŁĄ.To już stalking po woli jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nawet czterdziecha ma problem ze swoją akceptacją to musi to z czegoś wynikać. Pisała o tym! Pisała! Pavlo1985 mógł dostać ode mnie szkło za trafną ocenę babek i facetów. Każdy z nas po którymś razie, traci wiarę. I nie ważne ile razy sie przewrócimy, tylko ile razy podniesiemy się na nogi. Wychowała syna, jest silna i chce mnie zlać. Jest jakiś promyk nadziei. Muszę kończyć.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×