Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1234kama1234

Teście nie chcą zamienić się mieszkaniami, co robić?

Polecane posty

Gość gość
tak jak myślałam - roszczeniowa sucz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jestes pasozytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIEM KTO TO PISZE
dodam jeszcze, że ta "firma" szwagra o której pisze autorka to sklep internetowy dobrze prosperujący ale okupiony ciężką pracą 7 dni w tygodniu, a autorka skończyła zawodówkę i czasem popracuje na umowę śmieciową w markecie, a kiedy jej wyrodna szwagierka kuła do egzaminów na studiach i tyrała w hotelowej pralni to tamta balowała po wszystkich dyskach i zamieszczała kolejne słit focie na fejsie czyż nie A G A T K O???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh swiat jest maly.na kafe nic sie nie ukryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234kama1234
WIEM KTO TO PISZE O kuźwa chyba znam autorkę tzn znam jej szwagierkę, owszem babka ma domek, szeregówkę 90m2 z mikro ogródeczkiem i garażem w przyziemiu taki domek, wiecie jak to młodzi, po studiach z pracą w korpo, ok 30stki sobie teraz biorą na kredyt i zapierdzielają do usranej śmierci. Autorka zapomniała dodać jeszcze, że przez rok "teście" robili im wszystkie opłaty mieszkaniowe, rachunki a dzieciaka wyprawili od wózka po pampersy no i dali synowej kasę na prawo jazdy, którego nigdy nie zrobiła, a kasa poszła na pierdoły. Jej szwagierka to równa baba i też bratanka rozpieszczała póki sama nie zaszła w ciążę i nie miała własnych wydatków no ale ona jest bogaczką i jej z nieba nakapało więc jak się zbliżał chrzest bratanka to tamta zażądała po tysiaku w kopertę od chrzestnych (w tym od niej) bo "oni już sobie sami kupią co tam potrzebują dla dzieciątka" szwagierka się zbuntowała i nie dała kasy tylko ubranka, pieluchy, zabawki i złoty medalik z łańcuszkiem a oczywiście urażona bratowa i braciszek po imprezie, którą oczywiscie sponsorowali "teście" powiedzieli, że szwagierka ma się za to u nich już nie pokazywać i chrześniaka też już nie ma. Jednak jakos to załagodziła dla dobra dzieciaka i teraz się odzywają do siebie. MAM RACJĘ AGATO. R? *** *** Moge powiedzieć ci jedno spier...laj i nie wtrącaj się do cudzego życia, bo wcale nas nie znasz cwaniaro a jak jesteś taka mądra to zagadaj do mnie w realu a nie pyszczysz na kafe już nie będziesz taka mądra jak ci zapodam z liścia w ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ich przekonac?powieś się to podziała albo tup nogami prze 20 minut może zmiekna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh kolezanko napisz nam cos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za skomplikowane prowo, już na dwa głosy autorka leci, lecz się pustaku na głowę, jesteś denne chyba maksymalnie, nawet jak na poziom a raczej jego brak na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamien sie na mieszkanie ze swoja mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kultura taka ze jakbym miał taka synową to nie chciałbym jej znacz a co dopiero dać cokolwiek autorko jesteś taką patologią ze nie dziwie się ze teściowe się odcinają od ciebe, tylko dzieci zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234kama1234
Dla twojej info "wiem kto to pisze", że moja szwagiereczka to zwykłe zero jeszcze 6 lat temu pracowała w pralni a teraz wielka pani po studiach o jezu tłumaczka i asystentka prezesa wszyscy wiemy jak się taka robotę załatwia, przez wyro! leć i jej naskarż kretynko z recepcji wiem kim jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
45m to nie takie male mieszkanko, na dodatek za darmo, ciekawe co bys powiedziala jakbys musial wywalic na takie mieszkanko 150-200tys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w*********j wywloko, tescie chyba cie rozpracowali skoro nic juz wam nie chca dac..uwazaj bo jak sie w*****a to z twoim puszczalskim golym dupskiem na ulicy wyladujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIEM KTO TO PISZE
Spoko już wysłałam jej link do tego forum ucieszy się, a ty wyjdziesz na oślice, którą zresztą jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli to wszystko prawda, żal mi cie kobieto a szwagierka pewnie ciężko pracowała żeby żyli godnie i nie wyciąga ręki po nie swoje mimo ze to jej rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le,dostala za darmo i jeszcze d**e obrabia.jak bym znala emeila twojej szwagierki to juz teraz bym jej wyslala linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź szybko skopiuj bo kretynka usunie,jezeli to wszystko prawda że ja rozpracowałas,nie jakis wymysł,mam nadzieje ze rodzinka się w końcu obudzi i wywali pasozyta ze swojego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka z patologi wyszlai cudow oczekuje od obcych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawodówka + narzyczony zawodówka + narzyczony zawodówka + narzyczony zawodówka + narzyczony zawodówka + narzyczony zawodówka + narzyczony zawodówka + narzyczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj paluszek a od razu chce całą rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko jaka masakra, my się z bratem + rodzice + pies + chomiki w 25m2 chowaliśmy i jakoś nikt nam nic nie dawał :p ojgupiaśty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234kama1234
Już się boje ciebie i tej drugiej starej rury co bachorów wam się zachciało w wieku 30 lat i teraz macie żal że ktoś coś dostał a wy nie na pocieszenie ci dodam że to mieszkanie to klita w bloku z wielkiej płyty a nie pałac jak mi tu wszyscy sugerujecie za który nie jestem wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fakt pod mostem miałabyś większe przestrzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesz sie ze na ulicy nie mieszkasz paniusiu z wielkiej plyty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inaczej bys spiewala jak za kawalerke musialabys zaplacic polowe pensji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1234kama1234...... nie oczekuj od tesciow zaniamy ,powinnas sama rekawki zakasac i dorabiac sie ,a nie liczysz ,ze wszystko bedzie ci dane na talerzu pod nosek.Tesciowie sa zli????To popros swoich rodzicow,moze oni sie zamienia na chalupke.To,ze jestes w ciazy,to myslisz,ze wszystko ci sie nalezy?Otoz nie! Uwazam,ze dostac dach mieszkanie za freeko,to jest i tak bardzo duzo ,wiec badz wdzieczna i ciesz sie,ze nie wypindolila was z domu...ja za te slowa bym tak zrobila...won i sami sie dorabiajcie od zera,wtedy bys wiedziala jak ciezko jest zarobic na swoj dach nad glowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu olać takie trollowanie? To jest mocne 1 na 10 możliwych! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doceńmy grę dwóch troli jednocześnie, ja dam 2/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko powiedz swojej mamusi zeby kredyt wziela i kupila wam mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz pustaku ile kosztuje mieszkanie takie jak Ty dostałaś w moim mieście? 225.000 złotych. 5000 tysi za metr. W starym bloku może trochę mniej, ale nie wiele. Jesteś bezczelną gowniara, a do tego głupią. Jak Cię mąż w d**e kopnie to pod mostem wylądujesz, bo swojego nic nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×