Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1234kama1234

Teście nie chcą zamienić się mieszkaniami, co robić?

Polecane posty

Gość gość
przepraszam powinno być niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O mój Boże. Trzeba było iść na studia a nie pieprzyć się jak dzikie króliki tylko z myślą o przetrwaniu narodu. Kobieto jesteś załosna, podejrzewam że jestem mniej więcej w takim samym wieku jak ty i co? Skończyłam świetne studia w Londynie, mam świetna prace, mieszkanie, dwa samochody i męża, który również jest osobą wykształconą i dobrze zarabiającą. Tak dla jasności nie mam jeszcze trzydziestki, mąż jest ode mnie 4 lata starszy. Nie mamy dzieci na razie żyjemy na bardzo wysokim poziomie i wiesz co do wszystkiego doszłam sama. Rodzice bardzo byli rozczarowani kiedy nie chciałam żeby opłacali mi studia w UK, bo chciałam sama się wykształcić i teraz mam życie jak w Madrycie. Trzeba było się uczyć , a nie puszczać się z jakimś dzieciorobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co zrobić?Palnąć sobie w tym durny łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, takie kretynki istnieją. Moja brat mieszka z rodzicami. Ma z żona 2 małe pokoje i malutka kuchnię, oczywiście rodzice mu to zrobili bo był to kiedyś duży pokój i korytarz. Rodzice mają też dwa pokoje większe i duża kuchnię, niby mieszkają tam sami ale jeszcze jest mój młodszy brat, który tymczasowo wynajmuje pokój w mieście, ale wiadomo, że w każdej chwili może wrócić. Gdy bratowa zaszła w druga ciążę, chciała żeby dali im jeden pokój, bo oni teraz będą mieli dwójkę dzieci. Rodzice odmówili, oczywiście ona wielce obrażona, nie dość, że i tak przyszła na gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale powiem Ci, że aż mi się ciśnienie podniosło jak przeczytałem problem autorki- kretynki. I pomyśleć, że ja podziękowałam rodzicom za pieniądze na studia. Masakra nie znosze takich wyrachowanych BAB. Co prawda bratowa mojego Meza była kobietą typu, wszystko, dla niej. A, że rodzice męża są bardzo zamożni to postanowiła uwieść jego brata. Na szczęście on jest typem lovelasa i nie dał się tej pindzi. Została na lodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe b
W Polsce postawa "przychodzę na gotowe a o resztę niech się martwi mąż/teść/tatuś i "zaszłam w ciążę to już nic więcej nie muszę" jest niestety częsta i co gorsze, w niektórych środowiskach, powszechnie akceptowalna. Takie baby nie myślą co będzie z nimi za 10-20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej myslec egoistycznie wobec mlodych ,ktorzy powinni sami sie dorabiac ,wtedy nie mieliby pretensji do nikogo,ze malo dostali i chca wiecej.Odmawiajac rodzice,czy tesciowie zostaja wtedy najgorszymi ludzmi na swiecie,bo materialne rzeczy licza sie najbardziej.Glupiutka autorko topiku....przemysl sobie wszystko i dziekuj tesciom kazdego dnia ,ze dostalscie lokum inaczej bys wynajmowala mieszkanie tak jak ja i wtedy zobaczylabys ile wszystko kosztuje....niewdzieczna kobieta jestes!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak na marginesie ciekawe jakie topiki założy jhak ją teściowa z teściem w********ą na zbity pysk. Hahahahaha skończysz pod mostem z tymi bachorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, tego nie prowo:). Na razie twój 'narzyczony' nie ma jasnego spojrzenia za sprawą częstych orgazmów, ale jak już ochłonie i dojdzie do niego to, co tu nawypisywałaś o jego rodzinie, to może być różnie. Zawodówka RULEZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze piszesz gościu wyżej. Takie idiotki powinno się z domu w*********ć i zamek pancerny w drzwi zamontować żeby pasożyt już nic nie dostał za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty bezczelna jesteś Agato! :D Chyba "Wiem kto to pisze" powiedziała, że Twoja szwagierka zasuwała w pralni i jednocześnie kula do egzaminów, by do czegoś dojść, a nie zaczynała od d**y strony jak ty! Jak ja bym dostała mieszkanie za darmo i samochód to bym wdzięczna była, a nie narzekała. Rodzice Twojego męza dali ile mogli - więc się ciesz, a nie smęcisz, że ci mało! Do roboty a nie dzieciory robisz i wymagania teściom stawiasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe b
Bez męża jelenia i teściów, którym po latach się znudzi łożenie kasy, takie jak autorka kończą z ręką w nocniku mając lat 50, a najlepsze jest to, że w tej chwili nawet nie mają żadnej refleksji na swój własny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekinka
Agatko ty jestes d***** nie twoja szwagierka jak sugerujesz, a męża zlapalas pewnie przez ciążę. Pewnie cala rodzina się ciebie wstydzi dzieciorobie nie potrafisz nic tylko wydawać ze szpary kolejne roszczeniowe bezmozgie ofiary losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekinka
Oby twoi teściowie to przeczytali i zabrali wam wasza ciasna klitke o ktorej marzy większość polskich rodzin. Poszlabys wiesniaro po zawodów e dawać d... na trasie, bo do niczego pasozycie się nie nadajesz. To szczyt chamstwa niczego nie dorobiliscie się praca tylko zebraniem. Dziady na miejscu szwagierki zerwalabym z Agatka wszelkie kontakty. Patrzcie wystraszyła się ze została zdemaskowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze jej tak, może się nauczy, że życie nie polega na wymaganiu od kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najśmieszniejsze jest to ze szukała tu wsparcia i anonimowości a została rozpoznana głupia Sucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech twoi rodzice sie z wami zamienia - albo sprzedac i kupic wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho teraz modli sie,zeby tesciowie nie przeczytali topiku. Glupia p***a ,ktora nie docenia tego co ma.Juz moze sie pakuje,eksmisja z domu tesciow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIEM KTO TO PISZE
No i się doigrała, bo zła szwagierka przeczytała topik i dowiedziała się co to kafe przy okazji wiem, ze to drastyczne i wprowadziło złą atmosferę ale niech babeczka wie co się dzieje. Było jej bardzo przykro, bo chciała Agatce oddać wszystkie firmowe ciuszki i gadżety dla dziecka, a miała na prawdę wypasione rzeczy, kocyki, spiworki, bujaczek, hustawkę elektryczną, podgrzewacz sterylizator buteleczki, nawet wózek całkiem fajny Mura4, bo oczywiście Agatka oddała swoją wyprawkę po pierwszym dziecku zanim się dowiedziała o drugiej ciąży swojej nastoletniej siostrze, która wpadła no GRATULACJE DLA DEBILKI! zatem zła i niedobra szwagierka postanowiła powystawiać wyprawkę na allegro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aajj
Agatka to szmatka jak się okazuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym Agatka -szmatka nie jest warta.Do pracy dziewo,bedziesz wiedziala ile co kosztuje,a nie czekasz az ci wszyscy dadza....wstydz sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WIEM KTO PISZE, aż mi się lżej na sercu zrobiło jak to napisałać. Super ze się zorientowałaś co to za szmata. Mam nadzieje, ze Twoja koleżanka, szwagierka szmaty, pokaże to narzeczonemu i teściom tej kretynki i że ją wywalanz domu i życia raz na zawsze. Zuch dziewczyna z Ciebie. Buzaki:-) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I autorka topiku wywolala zlosc w rodzinie pieprzac glupoty i szukajac wsparcia.No coz....glupich nie sieja,ale zbieraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WIEM KTO TO PISZE..... zdemaskowalas Agatke tu na forum i brawo Ci,a teraz szmatka bedzie zdemaskowana w rodzinie,aprobaty od tesciow nie otrzyma,ani od szwagierki ...u la laaa bedzie sie dzialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekinka
WIEM KTO TO PISZE. ale super takich pasożytów trzeba tępić i deptać jak pluskwy, wszy bo żerują na żywym organizmie. Ha ha mam nadzieje ze szwagierka pokaże topik tesciom i wyląduje na bruku z bachorkami, i jeszcze maz przejrzy na oczy. Ha ha dobrze jej tak nikt w necie nie jest anonimowy. Agatka straciła bo ciągle jej mało było. Może ruszy dupsko do roboty, juz wiem czemu od mamusi nie wola, bo jej rodzina to patologia jak ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekinka
Ciekawe jak Agatce się teraz czyta te posty, szkoda szwagierki ze taka niewdzięczni a posła. Ale teraz mam nadzieje rodzinie męża spadnie bielmo z oczu. Miłych swiat Agatko szmatki w rodzinnej atmosferze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się nad tym zastanawiałam. Ja obstawiam, że wypieprzą ją z domu tego nieroba i brudasa, a Wy jak myślicie drogie sojuszniczyki szwagierki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekinka
Pewnie Agatka szmatka jak dowie się co miała dostać szmata bez honoru bedzie pod domkiem szwagierki serenady śpiewała , rozbije namiot w małym ogródku póki nie dostanie tych cudów. Szok jak można tak wykorzystywać dobrych ludzi którzy do rodziny ja bura sucz przyjęli , serce oddali a ta podła dziwa jeszcze szwagierke chciał sklocic z rodzicami. Szwagierka pewnie z ciekawośc***ewnie zagląda teraz na kafe także udzielę jej rady tęp tego pasożyta, bo zniszczy taka pluskwa wasza rodzinę. Nie dawaj jej nic niech zapracuje zarobi, zobaczy ze kasa , mieszkanie samochód, wyprawka dla bachora nie spadają z nieba tylko są okupione ciezka praca. I koniecznie pokaz to tesciom bedzie im przykro ale zobaczą jaka suka jest ich synowa. Pewnie ma do ciebie uraz ze smialas zajść w ciążę i jej dziecku ubyło. Bo przecież każdy jest zobowiązany wobec jej dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekinka
A ona krowa rozplodowa bedzie w ciąży jeszcze co najmniej dwa razy a wtedy zażąda domu szwagierki bo i mieszkanie 60 m to bedzie klitka dla takiej gromady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmacior -Agacior pakuje sie,bo zostala natychmiasowe wymeldowanie.No zesz...ja bym nie podarowala za oczernianie jesli bylabym na miejscu szwagierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×