Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Patriotic Style

Co sądzicie o facetach, którzy noszą patriotyczne ciuchy?

Polecane posty

Gość po la k
A może ty faktycznie jesteś gościem w tym kraju tylko za której granicy wschodniej czy zachodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś śmieszny, jeśli uważasz że ludzie nie znający historii swojego kraju w tym daty wybuchu powstania warszawskiego są godni nosić ubrania z emblematem Polski Walczącej, który symbolizował ideę dla której ci ludzie ginęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po la k
Śmieszny to jesteś ty, skoro takie bałwany za przeproszeniem jak ty mieszają to skąd mogą wiedzieć jak do nie dawna to było be a ty mądraliński bez sprawdzania w internecie kiedy było powstanie śląskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po la k
Ile mieliśmy powstań w Polsce i jakie , no patrioto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym nosila koszulki z symbolem formacji w której walczyli powstańcy śląscy, który z czasem zacząłby symbolizować ich zryw to bym wiedziała a tak to nie muszę wiedzieć, zwłaszcza jeśli Slązacy lubią kontestować swoją odrębność narodową. Milego spotkania w gronie faszyzujących nacjonalistów którzy nawet nie wiedzą że kotwica oznaczała pierwotnie coś innego niż godło z orłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po la k
Co ty bredzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po la k
A stoczniowcy też nosili kotwicę i co znasz daty strajków.O co ci chodzi ze oczerniasz tych młodych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcecie pokazac swoja dume to sobie wytatuujcie orzelka na czole. Nigdzie na swiecie nie widZialam ludzi flagami czy godlem danego kraju ( no chyba ze jest jakis mecZ) Dla mnie to glupota takie koszulki nosic kojaza ni sie tez z dresiazami albo lysymi palami. A wogole po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po la k
A w stanach byłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po la k
A ogórki pewnie kojarzą ci się fallusami ale nie znaczy że tak jest to twoja wyobrażnia i nie narzucaj jej komuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po la k
Co ci przeszkadza, że oni nie wstydzą się być polakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam w NY i nie widzialam nikogo poza turystami w koszulce ILOVeNY. Nie mieszkam w Pl i troche swiata zwiedzilam. Nie twierdze, ze wszyscy w tych koszulkach maja poglady nacjonalistyczne. Niestety jednak duzo jest polakow zle nastawionych do innych narodowosci. Moj maz (nie polak) nie moze tego zrozumiec. Czasami oglada wiadomosci i widzi co sie dzieje na ulicach w Pl pyta sie dlaczego tak jest? Przeciez Polacy nie powinni byc rasistami po tym co przeszli w przeszlosci. Szczerze czasami mi jest wstyd i nie wiem co mam odpowiedziec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choć szanuję cudze uczucia patriotyczne i uważam że swój kraj trzeba kochać to noszenie tych wszystkich husarii,red is badów, przekreślonego sierpa z młotem jest takie trocę niedojrzałe i dziecinne. To są ciuchy jakby dla dużych dzieci ew.kibuców na mecz ale nie do codziennego chodzenia. Dodam że juz bardziej cenię patriotów którzy ubierają się oficjalnie i dystyngowanie gdy np.wypowiadaja sie publicznie, skromna spinka z flagą w butonerce dodaje powagi i splendoru,jak widzę goscia z napisem typu NSZ w bluzie z kapturem a on ma raptem 50 lat to wygląda to żenująco. Dodam że jestem patriotą,kocham swój kraj (choć niekoniecznie państwo jakim on jest) ale noszenie takiej odziezy wśród dorosłych facetów uważam za niepowazne. Ew.moze to nosić jakaś młodzież zaangażowana patriotycznie ale nie dorośli faceci po 30tce,40tce. To tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą patriotyzmu nie okresla odzież jaka nosisz tylko twoje czyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakies sebixy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej nosic patriotyczne ciuchy niz donosic na nasza Ojczyzne jak POwcy i Nowoczesni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to troche wiesniacze znam pare osob ktore nosi takie ubrania i patiotyzmu u nich za grosz po prostu lubia sie pokazac.Dla mnie to dziwne ze osoba np nosi takie ciuchy a jak przychodzi 11 lis to nawet nie wiedza co to za swieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyklety
chwala im za to a ten ktory tak mowi ze dzieci czy jakis tam szpan na szubiennice czerwony kmieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyklety
Lubelszczyzna to kwiat patryjotyzmu u nas byl Orlik u nas Byl Hubal To od nas jechal Juzek Pilsudzki (cod nad wisla)my jestesmy duma walki i z faszyzmem i komunizmem niech zyje POLSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyklety
Niech wam bracia polacy klastwo oczu nie zaslepi,komunistyczne s****wa,albo folksdojcze,albo ci ktorzy wola sprzedac za grosze.Tu cytuje pajaca on niewie dlaczego nosza koszulki,to tylko dzieci mowi,gowno prawda ja jestem dziecko mam38 lat pajacu.Znasz niezlomnego o ksywie Lalek pajacu,obejrzyj sobie WYKLETY ty szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banda idiotów pustych jak bębny, dekorujących się, na zasadzie strojenia się w cudze piórka, symbolami używanymi w ciężkich czasach przez dzielnych ludzi, którzy już dawno obrócili się w proch. Mówię o kotwicy. Co zaś do włóczkowych czapek hełmów czy koszulek ze skrzydłami to co goście są jeszcze głupsi niż wyznawcy Wielkiej Lechii. Choć często te zboczenia się zazębiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci którzy chodzą w takich ciuchach to zwykle buraki nie mający pojęcia o patriotyzmie. Niektórzy noszą nawet opaski powstańcze.Powstańcy Warszawscy oświadczyli w wywiadzie, że ci młodzieńcy, nosząc te opaski, obrażają wszystkich Powstańców, i tych żywych, i tych umarłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to tylko dobry pretekst, żeby z kimś po ryjach się obic albo pojechać na demonstracje wyżyć się to jest jakaś pomyłka. Bawi mnie, gdy taki jegomość idzie z tak ważną symboliką... Na kolanach z promilami w dupiie. 

Podziwiam za patriotyzm, nie mam go w sobie. Myślę, ze Ci którzy walczyli za Polskę dzisiaj w grobach przewracają się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Pacek77 napisał:

pasują do różnych stylizacji

To nie powinna być moda tylko patriotyzm. Do czego Ty namawiasz???? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dobrych skojarzen z takimi ubraniami, widze je glownie na narodowcach i lysych palach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee

Ale bym Cię wyy.... wystroił w odzież patriotyczną. 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×