Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kiedy dajecie dzieciom klapsy? w jakich sytuacjach?

Polecane posty

Gość gość
Naprawde niektore tutaj sa z mozgiem od swieta.bicie i katowanie to co innego jak kkaps po tylku.duzo dzieci jest agresywnych z powodow gier i telewizji,klaps nie ma nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie dawalam klapsow w dzieciom ( juz dorosle), nie dawano klapsow, mnie, mojej mamie i babci. W naszej rodzinie dzieciom sie tłumaczylo ( co oczywiscie wymaga wiecej wysiłku, niz klapsy), ale dzieki temu wychowały sie pokolenia myslacych samodzielnie ludzi a nie automatów reagujących na klaps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 latek juz potrafi robic na zlosc, wiem bo takiego mam. najbardziej mnie denerwuje ten jego debilny uismieszek jak cos zbroi, bialej goraczki wtedy dostaje i oczywiscie on dostaje klapsa, inaczej sobie tego nie wyobrazam zeby poblazac mu, mąż by mu zaraz liscia sprzedał bo jest nerwowy dlatego lepiej jak dostanie lagodnego klapsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba matka bijaca dziecko ma większy wpływ na jego psychikę niż podpatrzona scenka w filmie agresja rodzi agresje i to jest fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za bzdura- ja jako dzieciak dostawalam lanie, i jakos jako nastolatka, i dorosla osoba nigdy nie uderzylam nikogo. moja kolezanka, ktorej poblazano bo taka sliczna, sprytna- wyrosla na manipulantke a do tego agresywna osobe, miala problemy w szkole za rekoczyny. wiec co klapsy ucza czy deprawuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotą to jesteś ty Nie bije się dziecka Dziecko bije tylko regularny debil który nie mam nic pod kopułą i daje radę tylko fizycznie wyrazić co czuje Tak zwany fizol -człowiek ograniczony intelektualnie, zaburzony umysłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja cora dostawala klapsy i jakos nie ma zrytej psychiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One tak będą dawać klapsy cały czas. Zapewne już taki 15latek odda matce. Skoro ona może go bić, to on ją też. Nie wiem dlaczego te wasze dzieci nic nie potrafią zrozumieć. Ja mojej dużo powtarzałam i naprawdę nie mamy problemów. Na ulice nigdy nie wybiega, zawsze idzie za rękę, a jak jesteśmy na spacerze i widzi samochód z daleko to szybko schodzi na pobocze, bo wie co może się stać jak zostanie na ulicy. Ma 3 lata. Wy chyba dzieciom nie tlumaczyc wszystkiego, tylko nie wolno to nie wolno i tyle, masz słuchać a jak nie to w d**e. Żona mojego szwagra też tak robi. Dziecko nic jej nie słucha, zabawek to prawie nie ma bo wszystko niszczy, nie potrafi zrozumieć, że jeśli zniszczy to już tego nie będzie, jak jesteśmy na spacerze to zawsze ucieka. Ona daje mu klapsy ale i tak za chwilę mały robi to samo. Często my zostajemy na spacerze a ona wraca z nim do domu bo tak mamusie słucha, a po drodze znowu kilka klapsów dostaje, bo nie chce wracać i grzecznie spacerować też nie chce. Dodam, że ma 5 lat. Ma jeszcze dwoch synów w wieku 15 i 11 lat, też robią co chcą, ale ich już nie bije, bo jak to mówi i tak im to nic nie da. Robią co chcą, starszy pali, a rodzice nic nie mogą zrobić bo co? Mają go lać tak samo jak był mały? Bo przecież tacy nie potrafią z dzieckiem rozmawiać i wytłumaczyć co można a czego nie. Dlatego ja patrząc na nich od małego córce tłumacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby bicie było skuteczne nie musiałybyście bić tych dzieci przez X lat a ze skutecznie nie jest to tak to trwa latami aż dziecko się zorientuje że ono tez ma rece które służa do bicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość Ciotą to jesteś ty Nie bije się dziecka Dziecko bije tylko regularny debil który nie mam nic pod kopułą i daje radę tylko fizycznie wyrazić co czuje Tak zwany fizol -człowiek ograniczony intelektualnie, zaburzony umysłowo. --- no wlasnie sposob w jaki sie wyrazasz sprawia ze chyba sposob wychowania twoich rodzicow sie nie sprawdzil, jestes wulgarna i agresywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż 2 liścia by sprzedał-Patologia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bratanka bezstresowo wychowywany,ma 11 lat dzieciak jest wrednym manipulantem,cos zbroi nic sobie z tego nie robi bo wie ze matka pogada nakrzyczy i bedzie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwulatek to nie jest biedny maluszek tylko cwaniak ktory lubi robic na zlosc. nie uzywaj tylu zdrobnien bo to nie przedszkole, dzieciaka trzeba twardo wychowywac zeby byl facetem a nie c***asem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektore z was sa naprawde glupie. Mowa tutaj o klapsie, czyli klapniecie dziecka reka przez spodnie. A wy tu o agresji pieprzycie! Rozumiem jak dziecko jest maltretowane, ale klaps (oczywiscie taki nie z calej sily), to znak ze dziecko zrobilo zle. Ale wy pewnie tego nie pojmiecie bo to przeciez bicie i trzeba zabierac dzieci do domu dziecka bo rodzice klapsy daja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie je jestem wulgarna ale komuś kto bije dzieci mogłabym swoje zrobić-to znaczy zniżyć się do jego poziomu bo potrafie się dostosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mylicie odreagowywanie zlosci poprzez bicie dziecka z klapsem za kare, gdy dziecko zrobi cos naprawde zlego i zagrazajacego jemu samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak w sądzie byś już ze mną nie wygrał fizolu, bo za cieniutki w uszkach jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy klaps w wieku trzech lat ,drugi w wieku szesciu lat i to byl ostatni.Syn ma teraz 22 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze niektore tutaj nie daja klapsow tylko zalatwiaja sprawe krzykiem,przeciez od krzyczenia dziecko ma tez zryta psyche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klaps musi dziecko poczuc, w pysk tez mozna lekko strzelic, wtedy skuma ze cos zle zrobil bo buzia piecze albo dupcia swedzi. nie kazdy dzieciak jest pojetny niektorym trzeba silowo tlumaczyc, no coz tepe dzidy tego nie zrozumieja, a potem sie dziwia ze synus sie nie zeni tylko prowadza z coraz to nowym "kolegą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość Ciotą to jesteś ty Nie bije się dziecka Dziecko bije tylko regularny debil który nie mam nic pod kopułą i daje radę tylko fizycznie wyrazić co czuje Tak zwany fizol -człowiek ograniczony intelektualnie, zaburzony umysłowo. --- no wlasnie sposob w jaki sie wyrazasz sprawia ze chyba sposob wychowania twoich rodzicow sie nie sprawdzil, jestes wulgarna i agresywna. XX uwazasz za agresje potepienie bicia slabszych? I jak nazwac kogos, kto bije bezbronnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"14.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość dwulatek to nie jest biedny maluszek tylko cwaniak ktory lubi robic na zlosc " # Dziecko jest odzwierciedleniem nas. Gdy ty go bijesz on robi ci na złośc być może tak małe dziecko właśnie w taki sposób okazuje jak bardzo cie szanuje- zupełnie tak jak ty jemu- ty go uderzysz on zrobi na złość i tak w kółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze klaps to nie bicie ani katowanie itp :o po drugie dzieci są różne, sama mam dwójkę i jedno jest bardzo niegrzeczne a drugie grzeczniutkie i temu drugiemu właśnie można pogrozić paluchem, powiedzieć że nie wolno i to działa a na to niegrzeczne niestety nic nie działa np. trzyma szklankę z wodą i zaczyna wylewać z premedytacją na podłogę, mówię nie wolno bo będzie podłoga mokra i ktoś się poślizgnie i sobie zrobi kuku, a dziecko patrzy się mi prosto w oczy i jednocześnie przechyla całą szklankę wylewając zawartość i takie sytuacje są niemal codziennie, po trzecie też dostawałam klapsy jak byłam mała a jak byłam nastolatką to już byłam grzeczniutka a z rodzicami mam super kontakt, którego zawsze zazdrościli mi koledzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie daje się klapsa dziecku, ponieważ bóg dał ci mowę Ale jeśli brakuje ci argumentów zaproś mnie do swego domu Wychowam was wszystkich włącznie z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolę żeby moj syn się prowadzał z kolegą niz przyprowadził do domu zdzirę twojego pokroju, serio, jakby mi przyszła taka p***a i wygłosiła takie poglądy, to by szybciej trafiła do wyjśxcia niz weszła na szczęście wychowujac dzieci a nie tłukąc je mam raczej gwarancje że przyprowadzą do domu kogos na poziomie ( i dla mnie to akurat mniej ważne czy będzie miał fiuta w spodniach czy cycki, mówiąc wulgarnie) a swoją droga twoj konkubent tez ci daje w pysk jak cos zrobisz nie po jego mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś "mondra" osóbka tu chce nas przekonać że chłopca należy bić by nie był gejem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteś od wpieprzania sie do czyich s domow, skoro ja uwazam ze bicie jest sluszne to moja sprawa bede to robic tak czy siak, zadne twoje metody nie robia na mnie wrazenia, wychowuj swojego bachora po swojemu a ja po swojemu. koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy naprawdę wierzycie że te wasze rozwydrzone i agresywne bite dzieciaki nagle zmienia się w najtrudniejszym dla nich wieku dojrzewania o 180' i będą ideałami? A g***o prawda dopiero wam pokarzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwulatek nie rozumie dlaczego mama sprawia mu ból fizyczny ale kiedyś zrozumie-jednak uboczne skutki nie są tego warte. Zamiast uczyć dziecko -klapsa Łatwizna Nie wiem po co temu dziecku matka i ojciec Ciekawe czy chociaż jedzenia i ubrań mu nie brakuje Biedne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×