Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0 Terenia 0

W łóżku z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość gość
nie wy polacy tylko my polacy idioto jeden... chyba ze jestes chinczykiem i dokladnie zrobiles to samo co oni wczesniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dziwnego, że tyle Polek zaraz po przekroczeniu polskich granic idzie w ramiona obcokrajowców, przecież Polacy to buraki, bez kultury i ogłady, dodatkowo ze średniowiecznym tokiem myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ciapaki to takie nowoczesne, muziny tez ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt na poziomie nie sypia z ciapatymi i murzynami :D jak się któraś ceni to weźmie sobie Skandynawa, Niemca, Holendra i innych tej klasy mężczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasmucona obserwatorka
Ja uważam, że nam Polkom niczego nie brakuje z wyjątkiem pewności siebie. Szwedki, Niemki, Norweżki, Portugalki i inne wszystkie stąpają mocno po ziemi, a Polki? ładne ale ciche. Może dlatego niektóre z nich łączą się z polskimi burakami bez perspektyw, ciapakami z kebaba, murzynami prosto z murzyńskiej wioski? Może myślą, że na nikogo lepszego ich nie stać? Ja jestem atrakcyjną, wykształconą Polką z dobrą pracą, zawsze miałam wymagania co do facetów i wiecie co? Niemcy, Szwedzi, Brytole czy Norwegowie za mną latali jak pieski i spełniali moje polecenia, nigdy nie pozwoliłabym żeby facet miał nade mną kontrolę i nigdy nie będę żadnemu usługiwać. A wiele Polek zamiast zaakceptować siebie i dyktować warunki, woli upokarzać się u boku jakiegoś wieśniaka czy brudasa z trzeciego świata. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuuu ja to bym się brzydziła dotknąć hindusa, pakola czy innego ciapaka ze o murzynie nawet nie wspomnę :O a pomyśleć że jakieś szmaciska się z nimi rooochają :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak do tej pory sypialam z POLAKAMI i sie zgodze ze EGOISCI , mysla tylko aby siebie zaspokoic a partnerke maja gdzies, mendy jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te vaginal thrush, Kobietę też tak można nazwac jak jest w******jaca d****** A wszystkie dziewczyny ze Wschodu takie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale prawda jest taka ze faceci - p o l a c y to egoisci mysla tylko o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polaczki są beznadziejni w łóżku, a ich higiena jest na żenująco niskim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smierdziuchy nie myja sie to nic dziwnego ze polka woli obcokrajowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
murzynki pachniom a pakole to sam miod i curry, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nikogo nie mam bo nie lubie facetow :) i zero problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnika55
Ja najczęściej gram w totka na LOTTOMANII i dzięki temu mogę sobie pozwolić na jakieś małe czy większe przyjemności w życiu, bo z samej pensji byłoby ciężko coś zorganizować. Jedną z nich są właśnie wyjazdy najczęściej do Hiszpanii, ale też do Francji - faceci tam to prawdziwi maczo - zwłaszcza na południu. Nie wyobrażam sobie ślubu z Polakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina z pomorza
To nie byłaś w słonecznej Italii szczególnie na południu bo tam to kobieta jest bożyszcze dla tych opalonych czarnowłosych dżentelmenów.A sex z nimi to cud miód nawet turystki z północnej europy przyjeżdżają do tych przystojniaków na "wakacje" :-) No i Chorwacja też coraz modniejsza bo tam też pełno przystojniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina z pomorza
Co do "urody" polskich facetów to mnie akurat typ słowiański nie pociąga absolutnie no ale to kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
A kogo pociągają polskie zakapiory :O Facet z zachodu (ale biały, a nie jakaś beżowa przybłęda! :O) to jest ktoś z kim można iść w tango :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroda Polaków jest tylko w cudzymsłowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież my sie polki o was wcale nie prosimy lubimy wam dowalać i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowalić to możesz swojej starej dlaczego urodziła takiego pokurcza. Najlepsze doopy są z Ameryki Południowej, Włoszech, Skandynawii. Dlaczego nie widać was z nimi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo są normalnymi kobietami które wolą swoich facetów a nie jak polki puszczaja się ze wszystkimi nacjami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...bo dla niektorych, ze swoja nacja "to" juz nie nazywa sie puszczaniem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak dla polaczków jak Polka sypia ze swoim mężem Niemcem, Norwegiem, Szwedem czy Holendrem to się puszcza ale gdyby poszła z nowo poznanym Polakiem z dyskoteki do łóżka to już by była cnotliwą patriotką :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy z tymi niemcami to już jest k***a szczyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co takie tematy zakładacie czekacie na naszą reakcję czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet czekac nie trzeba,jak widac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubie was polki i szkoda że to wy nimi jestescie precz polko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie matoly to nawet nie wiedza kto to jest Europejczyk bo jak pisza tu dziewczyny, ze wiaza sie z bialymi Europejczykami to jeden tuman z drugim zaczyna wypisywac o zwiazkach z ciapatymi i murzynami buhahaha durnie polskie zakapiory wracac do postawowki i podszkolcie sie z wiedzy geograficznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestańcie narzekać bo was w wagony wsadzimy i pojedziecie na sybir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nie widzialemfajnej polki z ciapatymalbo murzynem bez kitu :) za to zauwazylem ze laduja z nimi dziewczyny ktore nie maja w ogole bramia u polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×