Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0 Terenia 0

W łóżku z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość gość
Na pewno na świecie jest mnóstwo fajnych facetów innej narodowości ale Skandynawowie wiodą prym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam, fajna sprawa. :) Polaczki do gazu, tylko do tego się nadajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna laska ze Skandynawii nie chce dać ci dupy? Ojojojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie cudzoziemki a one lubią mnie więc wszystko mi jedno z kim spotykają się nasze dziewuchy wyjebanka totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewucha cię wysrała polaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.06.22 Żadna laska ze Skandynawii nie chce dać ci d**y? xxx Na bank nim gardzą :D Zresztą Szwedki uwielbiają czarnuchów i ciapactwo, także polaczki ze swoimi okrągłymi świńskimi mordami mogą się schować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepi doptra
Moi znajomi Anglicy bardzo sie dziwia jak nasze rodaczki - ladne i zadbane wiaza sie z lysymi dresami bez zadnej kultury. Moja odpowiedz jest taka : to, ze sa ladne nie znaczy ze madre, wiec biora kogos na swoim poziomie. Czasem problemem jest slaba znajomosc jezyka lub niska samoocena. Tak czy siak, wyksztalcone, madre i ladne Polki nie beda sie prowadzaly z prostakami. Ja osobiscie nigdy nie bylam z Polakiem (zadnego w moim wieku fajnego nie spotkalam) i jestem z Anglikiem. Nie zamienilabym go na nikogo innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co wy polki kurna jedyne na świecie jesteście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem czemu take agresywnie? Nic dziwnego ze jestesmy postrzegani jako prostaki bez manier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...prostaki i prostaczki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki to bardzo zadbane kobiety, do tego szczupłe i bardzo rodzinne, polaczki na nie nie zasługują. Polki to kobiety dla kulturalnych, dobrze sytuowanych i przystojnych Norwegów, Szwedów, Duńczyków, Holendrów, Niemców, Szwajcarów, Finów czy Austriaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest okrutna ale faktem jest ze faceci zwracaja uwage na wyglad zewnetrzny mniej na charakter przynajmniej w pierwszym kontakcie czytam czasami co tu sie wypisuje a pozniej widze tutejsze kobiety w zwiazkach z ciapakami ich uroda jest raczej niskich lotow domyslam sie tylko punktu widzenia polak mnie nie chce wiec trzeba zachwalac obcokrajowca a swojego zgnoic... a tamtym nic nie przeszkadza chuda gruba ladna brzydka bez roznicy najwazniejsze zeby miala piske :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" kobiety w zwiazkach z ciapakami ich uroda jest raczej niskich lotow" vvv To akurat każdy dobrze wie, że z ciapakami wiążą się jedynie nieatrakcyjne kretynki. Natomiast kobieta z klasą weźmie sobie kogoś na poziomie, z zachodu, oczywiście białego, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo wy polki obchodzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wam tak dobrze z tymi obcymi to sobie do nich idzcie a o nas sie odczepcie raz na zawsze wisi nam to komu sie wystawiacie doooo widzennnnnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslą ze swiat sie wokol nich kreci dla mnie i tak zawsze bylyscie i bedziecie na jedno noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to nie wiem jak można się związać z ciapatym :O jestem kobietą i absolutnie nie podoba mi się ich uroda (są obleśni :O) że o ich średniowiecznej mentalności nie wspomnę :O serio tylko skończona idiotka może się z takim związać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewee
Ale pierdzielicie gupoty.Np.Turcy to generalnie przystojni faceci a niektórzy to takie ciastka że kisiel w majtach np.Tarkan i Gokhan Ozen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewee
Wpiszcie ich sobie w wyszukiwarkę i ciekawe czy któraś napisze że nie są przystojni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z tego ze wyglad, ale mentalnosc chlopa sredniowiecznego. Babe za pysk i do rodzenia dzieci marsz. Taka Turczynka cale swoje zycie nie musi kupowac podpasek, maz nie dopusci, bo ciaza za ciaza, ciaza pogania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeatkazAlbatrosa
Wy tu piszecie o facetach z Italii,Hiszpanii czy Turcji ale np.mnie nie kręcą bruneci o ciemnej karnacji tylko właśnie Skandynawowie którzy są dla mnie bardziej przystojniejsi od południowców.Może jest opinia że południowcy to najlepsi kochankowie ale nie można chyba wrzucać wszystkich do jednego worka bo tak samo jest z Polakami czy każdą inną nacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też nie kręcą ciemnoocy bruneci i śniadej karnacji. Wyglądają jak brudasy. Wolę blondasków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super jest. Coś o tym wiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak jest z obcokrajowcem, ale przyznaję rację co do wyglądu polaków. Widzę po znajomych mi facetach, ze studiów, z rodziny, partnerów koleżanek itp. polacy są bardzo buraczani, zazwyczaj napakowane dresy po solarce albo blade jak śmierć z różowymi polikami, zaokrągleni i takie "wujaszki" właśnie, w dodatku potężni strasznie, grubi po prostu. Z takimi mogę się kumplować, ale nie wchodzić w zwiazek bo są aseksualni!. Przyznaję, że mój ojciec jest podobny, uroda bardzo przeciętna, wręcz kiepska, taki bez wyrazu, nie gruby, ale dosć niski i kiepsko zbudowany, mimo, że uprawia sport. Ja odziedziczylam urodę po mamie i uważam, ze jestem ładna, zresztą często to słyszę, szczupła i nie mogłabym chodzić z prostakiem z dużym brzucholem a takich facetów niestety spotykam. Tylko najeść sie, za*uchać i to kiepsko, wypić piwko i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko najeść sie, za*uchać i to kiepsko, wypić piwko i jest super. ,,,,,,,,,,, a facet bez brzucha to inaczej mysli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(on) dla mnie narodowość nie ma komletnie żadnego znaczenia.Jeśli kobieta nie ma cycków,koniecznie białych,nieopalonych,mój wacław nawet nie drgnie.Polki są jakieś dziwne na wyjeździe,takie jakieś puste,trudno im zaufać.Piszę to zupełnie szczerze,bez zawiści.Po otwarciu granic,Polki mają pracę i pieniądze więc mogą grymasić.Za dawnych czasów,gdy potrzebowały pomocy,każdy polski burak,nawet z wąsami i brudny byl na wagę złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×