Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0 Terenia 0

W łóżku z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość gość
dla szwajcarow nie mieszcza sie nawet w pierwszej 15 stce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kogo obchodzą Szwajcarzy? Zresztą statystyk jest cała masa i Polki dość dobrze wypadają, natomiast polscy faceci są uwzględniani wśród najbrzydszych. Serio :D Najbrzydsi faceci na ziemi to polacy, ruscy i angole, jaki wstyd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka prawda, jesteście w rankingu najbrzydszych mężczyzn na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówi się, że Polki są jednymi z najpiękniejszych kobiet na świecie, jednak statystyki kompletnie tego nie potwierdzają. Według beautifulpeople.com, portalu przeznaczonego wyłącznie dla pięknych singli, najatrakcyjniejszymi narodami świata są Brazylijczycy i Szwedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)znowu temat o jakims facecie bo kobieta pasji nie ma hobby czy zaintersowan? dlaczego 888 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest super, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj "Mówi się, że Polki są jednymi z najpiękniejszych kobiet na świecie, jednak statystyki kompletnie tego nie potwierdzają. Według beautifulpeople.com, portalu przeznaczonego wyłącznie dla pięknych singli, najatrakcyjniejszymi narodami świata są Brazylijczycy i Szwedzi." 000 Czemu nie wspomnisz, że według tego rankingu polscy faceci są najbrzydsi? :D Podium dostali 3. Ruscy 2. Polacy 1. Irlandczycy :D http://www.therichest.com/rich-list/poorest-list/8-ugliest-nationalities-in-the-beautifulpeople-world/7/ Jeszcze do slajdu o Polsce dali fotę jakiegoś łysego przygłupa :D Niezłe zdanie mają o polskich facetach :D Za to o Polkach wypowiedzieli się jak zwykle pochlebnie :) "Polish women tend to do much better, with about 1 in 3 making the cut. Looking at the large number of successful female models emerging from the country, it’s not hard to see why." Czyli podsumowując polscy faceci to buraki bez klasy i wyglądu, natomiast wśród Polek mamy wiele świetnie wyglądających kobiet, więc nic dziwnego, że tyle jest modelek z naszego kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
angielki sa ladniejsze od polek bardziej otwarte nie sa takie zazdrosne jak te nasze dziolchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy nie mają szans na Angielki, jakieś słabe na te teen mums na benefitach i najtępsze robotnice, które nie dały rady zrobić A-levels (nie chodzi mi o seks hehe), ale nawet one biorą Hiszpana lub Murzyna jak mają chęć na egzotykę, Polacy nie są brani pod uwagę. O pięknych, inteligentnych Angielkach z wyższej półki mogą zapomnieć. Polacy pomykają z dziewczynami z Europy Wschodniej, Rumunkami, Bułgarkami, Węgierkami czyli całym tym thrush.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najczęściej widuję Polaków z Polkami, on dresiarz lub trochę tandetny i ona szara myszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy nie maja szans z angielkami jedynie z beneficiarami i robotnicami...czyli typ typowej polki w uk robiacej na magazynie lub siedzacej na zasilku :D maja szanse tylko trzeba znac dobrze angielski sam mialem dwie mam konto na badoo i z wygladu jestesmy dla nich atrakcyjni codziennie otrzymuje z 5 serduszek od angielek wlasnie od polek juz mniej na imprezach same podchodza izagaduja bo sa swiadome swojej atrakcyjnosci i otwarte na ludzi nie to co polki mruki same albo stoja w koleczku i tancza nic nie mowia jak jej nnie zbajerujesz to dretwa jak kloda taka zero inicjatywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa gowna a nie serduszka ci wysyłają :D Angielki wolą poflirtować z murzynem czy jakimś południowcem, a nie wsiunem z Polski, który pracuje na budowie lub na taśmie produkcyjnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe polczyny z obcokrajofcami :D ihaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczera00000000000000
Maaatko, jak można w ogóle pisać o tak intymnych rzeczach na forum... I jeszcze się szczycić puszczalstwem... A fuuujjj!!!!!!!!! To Wy właśnie kompromitujecie porządne Polki za granicą. Siedzi toto i tylko się ku*wi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Thrush. Tego jeszcze nie było :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jak nie thrush?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama się k***isz a komuś bronisz seks uprawiać i o tym rozmawiać? S********j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polki ladne? co druga to solara :/ boze jak ja tego nie lubie drugiego takiego kraju chyba na swiecie nie ma gdzie kobietom wydaje sie ze to seksowne i dziala na facetow w anglii na szczescie nie bylo takiej glupiej mody na te solaria... fajne dziewczyny jak opalone to naturalnie a nie taki gowniany kolor po solarium nie potraficie sie nawet ubrac porzadnie wszystkie wygladacie jak kopia z kopi niestety ale wychodzi brak siana na ciuchy i robie zakupow na targach cale zycie wszystkie ubieraja sie na jedno kopyt...o tapetach na twarzy juz nie wspominajac angielki podkresla oczy super to wyglada a te nasze to mistrzynie fluidow co druga to ma wiecej tego gowna na twarzy ostatnio sie calowalem z jakas polka na po imprezie patrze na drugi dzien w lustrze k...a co ja mam na nosie :/ p...rzone pudernice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba ci się to trzeba się było nie całować z pudernicą tylko z Angielką. Ja jestem z Brytyjczykiem, na Polaka bym nawet nie spojrzała. To, że Angielki nie chodzą na solarium i się nie malują to bzdury. Nie podobają ci się Polki? Bierz Angielki albo jakieś inne, od Polek won i h*j cię to obchodzi jak ktoś wyglada wielki "maczo". Mam takie ciuchy i kosmetyki, że w życiu nie stać byłoby cię mi takich kupić a ja sobie nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło ci o TRASH ale napisałeś thrush, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie o to mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o co? O vaginal thrush? Wez się nie pograżaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu pisze cały czas ten sam nieudacznik, którego w Anglii nie chce żadna Polka :D Ani żadna inna kobieta :D Przecież to robolekUK, samiec001 i masa innych nicków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewnie ten glupkowaty Wertyp. Tez byl robolem w UK, panna go rzucila dla jakiegos ciapaka I teraz sie msci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się wydaję że to Wertyp :D Ma ktoś jeszcze jego fotę jak stoi w lesie i pozuje przy jakimś sztruclu? :D Nawet ruska blachara by go nie chciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba ci się to trzeba się było nie całować z pudernicą tylko z Angielką. Ja jestem z Brytyjczykiem, na Polaka bym nawet nie spojrzała. To, że Angielki nie chodzą na solarium i się nie malują to bzdury. Nie podobają ci się Polki? Bierz Angielki albo jakieś inne, od Polek won i h*j cię to obchodzi jak ktoś wyglada wielki "maczo". Mam takie ciuchy i kosmetyki, że w życiu nie stać byłoby cię mi takich kupić a ja sobie nie żałuję" prawda boli co ? :D ty tepa idiotko przeciez po to jestescie na tych dyskotekach zeby was wyrywac i doopczyc do niczego innego sie nie nadajecie udowadniasz to na codzien lizac ku*tafona jakiemus angolowi i jeszcze sie chwalisz ze masz z tego takie ciuchy ze nikogo nigdy nie byloby na nie stac ...haha dorobila sie na na magazynie pudernica pie*przona :) wiem wiem pracujesz jako nauczyciel jezyka angielskiego w oxfordzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam meza Holendra, jest wspanialym czlowiekiem, od 3 lat jestesmy malzenstwem, jest inteligentny, przystojny, dobrze sie ubiera, duzo zainteresowan, cieply, opiekunczy, dzielimy sie obowiazkami typu sprzatanie, pranie, gotowanie. Polecam Holendrow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) A ja mam polaczka i jest cudowny w te klocki. cudze chwalicie,a swego nie znacie tyle wam powiem he ;) moj polaczek jest super Najpierw gra wstepna a potem.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×