Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0 Terenia 0

W łóżku z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość gość
A który normalny, biały mężczyzna byłby zainteresowany murzyńskim/ciapackim zlewem z czarnym/beżowym bękartem? :D Chyba jakiś desperat-nieudacznik z mordą jak niewypał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienormalne baby tu i dziady :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Holendrem. Jest bardzo wysoki, przystojny i cudowny, ale ile niemiłych rzeczy nasłuchałam się od zazdrosnych Polaków to tego nawet nie skomentuję... Najpierw dałam do zrozumienia takiemu jednemu z drugim, że między nami nic definitywnie nie będzie (i nie wiem czemu te buraki ubzdurały sobie, że mają u mnie szansę? Tylko dlatego że jestem ich rodaczką i żyjemy w tym samym mieście? Żenada) a później jak zobaczyli mnie z Holendrem to od razu jakieś obleśne i prymitywne teksty, to jakimi debilami są Polacy to naprawdę pozostawiam bez komentarza. Nigdy w życiu nie chciałabym się związać z Polakiem, oni dla mnie nie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czarnuchy, muslimy i polaczki to najgorszy sort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Afrykanie nie zbudowali żadnej cywilizacji, a każdą którą im stworzono po objęciu w niej władzy natychmiast doprowadzali do ruiny. Począwszy od królestwa Numbii, skończywszy na RPA, które rozpada się na naszych oczach. Ich kultura uchy tylko rabować i walczyć, nie budować i współpracować. A szkoda, bo w tamtejszych warunkach klimatycznych ciężko jest pracować budując wspólny dobrobyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze_singielka
Z arabem do łóżka bym nie poszła ale z Izraelczykiem tak.Oni są najprzystojniejsi faceci na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy to są takie wieśniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy axd
A polki to brudaski śmierdzą potem albo tandetnymi perfumami a w łóżku KŁODY. Nawet porządnie loda nie potrafią zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angielska Wierzba
jestem z Anglikiem. wcześniej byłam ze Szkotem. i jestem zachwycona :D kreatywność, zadbanie, fantazja, dbanie o mnie, mnóstwo ciepła i na prawdę bardzo apetyczne, w dobrej formie ciało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związek ze Szwedem to najlepsze co mnie w życiu spotkało. Serio. Nie zamieniłabym go na nikogo innego, zresztą inni dla mnie nie istnieją, mam ideał, żaden mu nie dorówna, żaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaka można rozpoznać na kilometr w Europie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyzej-odpowiednik plci zenskiej ,podobnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie, sztuczne lalki z gruba tapeta na pysku, wyskubanymi brwiami, i smierdzace z dala podrobkami perfum,. to obraz polki - pgr-owy w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwny macie obraz typowej Polki. Ja jestem naturalna blondynka, szczupla, wysoka, wciecie w talii, ksztaltna pupa, duze zielone oczy, dlugie rzesy (blond ale jak przeciagne maskara to zachodza na brwi), pelne czerwone usta (ludzie mysla ze mam botoks wstrzykniety). Ogolnie jestem naturalna, spokojna i kulturalna dziewczyną i mysle że gdybym znalazla rownie normalnego Polaka ktory by jakos wygladal to czemu nie? Niestety wszstkich ktorych spotykam na swojej drodze po prostu nie sa na moim poziomie. Zazwyczaj jakas patologia. Wyksztalcenie tez ma znaczenie, wiekszosc to chyba podstawowki nie skonczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam polek bronić ani się bić za nie nigdy nie będę także niech robią co chcą i wam faceci radzę zrobić to samo olać je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio jakaś babska gazeta pytała Polki co im się nie podoba w polskich facetach i opinie były takie że ogólnie to są zaniedbani,noszą zniszczone buty,są niemodnie ubrani (czyli niewyjściowi) mają przetłuszczone włosy (ci którzy je wogóle mają bo wielu Polaków to łysole) Polak 30 latek często ma nadwagę i dwa lub nawet trzy podbródki do tego dochodzi mało atrakcyjny u mężczyzn słowiański typ urody spotykany bardzo powszechny na polskich wsiach.Do tego Polki wkurza zachowanie rodaków:wulgarni i prostaccy a dżentelmeni rzadko się zdarzają.m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podkładajcie sie komu chcecie a na temat polaków zamilczcie na wieki nie podoba sie to do niemca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
statystyki mówią wyraznie związki mieszane rozpadają się o wiele szybciej niż związki jednej narodowości więc chyba to o czymś świadczy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Statystyki statystykami a i tak polskie buroki nie maja owodzenia u Polek za granica. Lepiej nawet miec krotki a ciekawy zwiazek z obcokrajowcem niz sie nudzic z Polakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zycze ci tych krotkich zwiazkow do konca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale tak zle nie zyczysz jakbys chcial hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie 100% racji jeśli chodzi o pokolenie 30-40 latków. Ale z moich obserwacji pokolenia nastolatków i dwudziestolatków wynika, że nie wyrośnie z nich taka hołota jak ich ojcowie. Teraz jest więcej czułych, spełniających potrzeby, wykształconych młodych chłopaków. Zdarzają się też gbury, ale rzadziej i nie stanowi to 80% tak jak w przypadku 30-40 latków. Zauważyliście, że polaczki mają tendencje do wypowiadania się na tematy, o których nie mają pojęcia? Udają znawców od wszystkiego, a tak naprawdę są do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaki jest problem ? ktoś wam się każe wiązać z polakami ? Możecie robić com wam się podoba nie jesteście jedynymi kobietami na świecie żeby przejmować się waszą opinią na nasz temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos jescze uwaza ze obecne nastolatki i 20+ sa madre i wartosciowe?jak na moje to b. stare pokolenie by bylo najbardziej wartosciowe, ludzie brali slub, byli razem do konca zycia i sie szanowali, a teraz wiekszosc zyje na kocia lape, rozwodzi sie jak tylko zlapie lepszy model i kasa w zyciu najwazniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys ludzie brali odpowiedzialnosc za drugiego, teraz tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w polkach nie ma patriotyzmu ani przywiązania do ojczyzny a ja jestem tego przeciwieństwem k***wsko się was wstydzę i nie chcę mieć z wami nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam te ostatnie wypowiedzi i faktycznie pokolenie polaczków 20-30 jest zupełnie inne niż 20 lat temu. Teraz Polacy chętniej zajmują się dziećmi i pracami domowymi, ale moim zdaniem i tak Skandynawowie biją ich na głowy. Przeciętny Skandynaw jest przystojniejszy, bardziej opiekuńczy, bardziej pomocny, dba o swoje dzieci w takim samym stopniu jak jego kobieta, więcej zarabia, o wiele bardziej dba o siebie ( Skandynawowie raczej nie mają piwnych brzuszysk jak Polacy, ogólnie są bardziej zadbani, lepiej ubrani), jest bardziej obyty i o wiele kulturalniejszy. Także generalnie 1:0 Dla Skandynawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skandynowie w kolko-na leb ci cos spadlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty co? Zazdrosna, bo za tępa i za szpetna jesteś na Skandynawa? Tylko czarnuchy i ciapaci ci zostali? A może jesteś zazdrosnym polaczkiem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest niesamowicie duzo ciekawych facetow poza Skandynawami.I niekoniecznie czarnych,zoltych czy zielonych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×