Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0 Terenia 0

W łóżku z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość gość
polki popełniaja błędy wychowawcze gdyby w Polsce był łatwy dostęp do broni już dawno ktoś by się na nich rzucił z giwerą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam podziwm niektórych Arabów. Zaznaczam NIEKTÓRYCH. Podziwiam Syryjczyków i libańskich bojowników Hezbollahu, którzy walczą z fanatykami islamskimi i israelska nazistowska okupacją. Jakbym był Libańczykiem to wsątpiłbym do Hezbollahu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram powyzej, i tez bardzo lubie i podziwiam niektorych Arabow. mam wsrod nich duzo znajomych plci obojga i uwazam, ze sa to narody majace duzy potencjal, niech zyje Arabska Wiosna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Historia prawdziwa Murzyn u mnie w pracy pochwalił się, że wyrwał Polkę. Co ciekawe jest to typow*******cz, bo w ciągu tygodni potrafi obrócić kilka lasek i co chwila nawet w pracy ogląda się za nowymi. Chociaż zarzeka się, że kocha tylko jedną we Włoszech i chce się ustatkować ale ona go odrzuciła, bo odkryła jego zdrady. Pokazywał nam w pracy filmiki nagrane telefonem jak mu ta laska z Włoch obrabia pęto i jak ją zapina :D Polka z którą teraz kręci tutaj w UK na początku mówiła mu, że ma chłopaka i murzyn się zarzekał, że idzie z nią tylko do kina jak z koleżanką i nic więcej, bo on przecież też ma dziewczynę we Włoszech. Teraz, po kilku dniach on się cieszy bo ona nie dość że nie ma chłopaka, to jeszcze go sama zaciągnęła do siebie na chatę (po 1 spotkaniu). Tyle w temacie wierności naszych rodaczek :D Nic tylko czekać na filmik jak ją murzyn zapina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Historia na twoim poziomie jak nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cycki se usmaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny napiszcie jak poznalyscie obcokrajowca gdzie i w jakich okolicznosciach :P ?? jestem taak ciekaawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w burdelu, muzulmana, chce sie ze mna ozenic dla wizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mozecie powiedziec jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak poznaliscie swoich obcokrajowców??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.08.24 hahaha zatkalo tepego polaczka. Siedza na kafe, p*****la glupoty bo po angielsku to tylko "k***a" tak, tak dla was k***a to angielskie slowko tepe strzaly. Wyprane mozgi, ogladaja polska tv i gowno wiedza co sie w swiecie dzieje. Zawsze mnie to śmieszy jak idzie taki Polaczek jeden z drugim i "k***a" co drugie słowo. Czy oni myślą, że nikt ich nie rozumie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak poznałyśmy? A normalnie poznałyśmy, wystarczy znać język i mieć ładny, kobiecy wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja wiem ze trzeba znac jezyk bo jak bez jezyka ani be ani me :P ale gdzie w jaki sposob lubie takie historie sluchac :P ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W teatrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam z kilkoma Polakami oraz z Anglikiem, Grekiem, Francuzem, Meksykaninem i Kanadyjczykiem. I uwaga - seks z Anglikiem byl bajeczny. Na drugim miejscu Francuz, pozniej Polacy a najmniej fajny z Grekiem, choc facet wygladal bosko. Pozostali zreszta tez - cenie przystojnych wysportowanych mezczyzn lubiacych seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aa ja myslalaalam ze najlepszy sex by byl z Niemcem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polska to kraj tanich lasek i taniej wódki ale polak skóry łatwo nie sprzeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmaty bez honoru już za samych niemców powinniśmy się ich wyrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obcokrajowcy mogą sobie zabrac te polki wszytkie nie są mi potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos sie nie chce wypowiadac na ten temat tylko jakies obelgi czzy cos w tym stulu to po co piszecie !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienawidze polskich bab są takie tanie polka się z niemcem pieprzy w dodatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi to jakos specjalnie nie przeszkadza ze sie dupcza z wszystkimi ...niech sie doopcza przeciez po to maja pi pki poza tym nie oszukujmy sie w tango z murzynami i ciapatymi ida zazwyczaj tzw pasztety przynajmniej jeszcze nie widzialem fajnej z ciapatym z murzynem juz bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejlaa
heheh ja mieszkam w Dubaju i tez mam tutaj przyjaciela od przytualania i calowania. Jest Emiratczykiem, pociaga mnie fizycznie, ale to wszystko, on mi sluzy tylko do "rozladowania" <3 Pozdrawiam polaczkow z rajskiego Dubaju :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby cie nie rozladowali kamieniami w ziemnym dole kolezanko :=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie to są te co sobie wyrywacie w nightclubie w piatek po robocie ;) Hehe Albo byście chcieli wyrywać c***j wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak taka Polka ma do wyboru fajnego, wysportowanego Murzyna i Polaka ciamajdę, marudę, który wyglada jak pół dupy zza krzaka to sami sobie odpowiedźcie którego wybierze? Kolor skóry naprawdę nie ma znaczenia. Egzotyczne ciacha są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a norwedzy sa ladni ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×