Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0 Terenia 0

W łóżku z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość gość
Tez znalam pare fikcyjnych malzenstw polakow z brazylijkami. W sumie to ciekawe czy ci faceci naprawde mysla ze babka ledwo dukajaca po angielsku zywi do nich uczucia czy z gory wiedza ze to przykrywka? Moze po prostu ciesza sie ze w ogole ktos ich chce i pewnie seks w pakcie tez jest wiec to jakby wygrana na loterii hehe Polce to chociaz ciapak zaplaci kilka tysiakow a polacy robia za darmowe d***** :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Japończycy i ich rząd nie tolerują islamu dlatego w Japonii nie ma ani jednego meczetu a muslimany których tam mieszka garstka nie obnoszą sie ze swoją religią jak w krajach europejskich.Poza tym kobiety z Japonii nie puszczają się z muslimanami bo to dla nich hańba.I dlatego cenię ten kraj i ludzi w nim mieszkających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena DE
Ja też uważam że Japończycy mają łeb na karku, wiedzą jaką zarazą jest islam i nie pozwolą sobie w kaszę dmuchać. A to że ktoś powie, że są nietolerancyjni? Trudno, oni mają to gdzieś, bo dla nich najważniejsza jest tradycja i kultura, a nie dogadzanie jakimś ciapackim imigrantom. W Niemczech islam się rozrasta jak nowotwór, muzułmanie są coraz bardziej agresywni i domagają się swoich praw. Nic dziwnego, że parę dni temu niemieccy kibole urządzili w Kolonii anty-islamską manifestację, szkoda tylko, że tak późno się przebudzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanuje Japonczykow za tradycje i wielowiekowa kulture. Sa nietolerancyjni ale na dobre im to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też szanuję Japończyków. Są pracowici, honorowi i gardzą głupotami typu "multikulti". Ich kultura na pewno przetrwa podczas gdy Europa umiera, tyle tu mamy czarnuchów i ciapactwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda co chciała Japończyka
Ale Was wzięło na tych Japończyków ;) A jacy są w łóżku, bo na p****lach to mocno perwersyjni i to w takim stylu trochę dla nas szokującym Pani z 14:26 może coś by napisała w tej kwestii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Japończycy to niezłe ciasteczka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba brać przykład z Japończyków i dbać o nasze dziedzictwo. Za seks z czarną małpą czy muslimem powinno się golić głowy i wywozić na taczce poza granice naszego pięknego kraju. Bez względu czy to Polka czy Polak. Nie dajmy się skundlić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
japonczycy sa brzydcy dla mnie! na rowni z polaczkami ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z 23:14 to jest dzial poza polska, wiec wiekszosc juz dawno opuscila kraj jakim jest polska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta Wietnamka to wzięła sobie frajera - Polaczka bo wie, że jej nie zostawi i wizę będzie miała. Z drugiej strony Anglicy lubią Azjatki, ona jakaś masochistyczna i mało ambitna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No żeby być z Anglikiem to musi jeszcze trochę podłapać angielskiego. jest pogodna i przyjazną dziewczyną, tylko angielski jeszcze niezbyt. Jestem pewna że niedługo poleci na Anglika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry ale polaczkow nikt nie chce wszyscy wiedzą że to chamy i prostaki bez ogłady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukrainki te nie chca polaczkow
"Najpierw popychał, potem przepraszał Rozwódką, chociaż zza wschodniej granicy, jest też Olga. Po studiach z ekonomii pomagała rozliczać polskie firmy robiące interesy na Ukrainie. Zaznacza jednak, że męża nie szukała, więc kiedy starszy od niej o 9 lat Polak zaczął ją zapraszać do restauracji, kupować prezenty, prawić komplementy, nie była zainteresowana. – Ale on wiedział, jak się zdobywa kobietę – twierdzi Olga. Po czterech miesiącach była już w Polsce, po ośmiu kolejnych nosiła na palcu obrączkę. – Jak pierwszy raz powiedział do mnie "ukraińska suko" myślałam, że się przesłyszałam. Bo niby dlaczego miałby mnie tak nazywać? Sprzątałam, prałam, gotowałam. Usprawiedliwiałam go, bo nie wierzyłam, że mógł się tak zmienić. Na początku był przecież dobry. Jak pierwszy raz mnie popchnął tak, że upadłam na zlew, poleciałam pakować walizkę. A on wtedy upadł na kolana i zaczął przepraszać. Mówił, że kocha i z tej miłości jest czasem taki porywczy. Taka szarpanina trwała siedem lat. W końcu zebrałam się w sobie i złożyłam pozew o rozwód. To, że jestem Ukrainką w obcym kraju nie znaczy jeszcze, że ktoś może mnie bić, wyzywać i traktować jak służącą."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"spędziłam w związkach z Polakami naprawdę długie lata. zawsze byłam mocno rozczarowana. w domu wychowano mnie na partnera a nie służącą. Każdy z tych panów (trzech) niestety miał wbity do głowy stereotyp kobiety - kury domowej. nie wiem, może to ten przedział wiekowy i mentalność panów urodzonych w latach osiemdziesiątych i później jest inna? Jestem ładna, wykształcona, zaradna, niezależna finansowo (przyznam, że z tego powodu panowie byli ogromnie zadowoleni i chętnie z tego korzystali) i nie mam ochoty spędzać swojego życia w kieracie z panem "polskim schabowym". i dzis nie mieszkam juz w polsce, bo moje serce podbil niemiec: pracowity, energiczny, WESOŁY I OPTYMISTYCZNY (naprawdę zapomniałam przy nim co to są fochy i obraza majestatu polskiego kotleta schabowego), troskliwy, ciepły itd. itp. w końcu, po tylu doświadczeniach jestem SZCZESLIWA. i to już kolejny rok. on docenia to jaka jestem i kim jestem. polskie buraki mialy tylko wymagania i wieczne pretensje o byle co. i w tym zakresie mogę się powołać nie tylko na własne doświadczenie ale również koleżanek/przyjaciółek i znajomych. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wanda zawsze chciała niemca tylko granicę były zamknięte nie miały dojścia a widzicie te swoje wandy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainki przynajmniej potrafią gotować i prać. Po prostu są bardziej zaradne od polek. I bardziej kobiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Polki to niby nie umieja? Skoro zadawales sie z leniem i nierobem to juz twoj problem baranie. Jak to sie mowi ciagnie swoj do swego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gotowanie to żadna sztuka, po prostu podstawowa czynność (nie wiem czemu facetom się wydaje że to jakaś tajemna i zakazana dla nich nauka :D). Oooo prać umieją? Brawa dla Ukrainek, wnioskuję że ty sam skarpetek do pralki nie umiesz wrzucić? Czy chodzi ci o ręcznie pranie do rzece i dlatego robisz z tego wielkie halo?? Haha! Mamisynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uhhh i weźmi tu gościu nie wyjeżdzaj z praniem i gotowaniem jako wyznacznikami kobiecości...normalnie klasyk polaczka buraczka. Że jeszcze takie istnieją, szukasz druguej mamusi tylko jeszcze seks byś chciał w pakecie? Tfu! To zachodzi o kazirodctwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda co chciała Japończyka
A ja nie chcę Niemca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemcy sa tak przystojni ;DD nie to co polacy lby owalne i zero kultury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam zbyt dużo Niemców ale tych co znałam to byli zabawni, przystojni i ....wyprostowani :D tak mi zapadli w pamięć, jakby ktoś im kija wsadził. Ale to pozytywna cecha, lepsze od garbienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki nie chcą być służącymi. Chyba polska nacja zdechnie, bo gdzie ci kretyni wynajdą jeszcze gorsze od siebie frajerki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro mamy tak żyć między sobą to lepiej żeby nas nie było wcale po co tako naród w którym jeden nie lubi drugiego i nawzajem się obrażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Polaczki się nie przystosują do obecnych realiów to Polki będą zakładać rodziny z obcokrajowcami i tyle. Te na obczyźnie częściej na partnerów wybierają cudzoziemców niż rodaków, więc o czymś to świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy nie macie częściej wybierać cudzoziemców niż rodaków tylko samych cudzoziemców oczekujemy 100 procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorszy sort polaczków jest w UK, porażka :/ jakby się zmówili że same najgorsze ochłapy jadą na wyspy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie nic przystojnego ani ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co byc w lozku z polakiem bo porazka,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×