Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0 Terenia 0

W łóżku z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość gość
ty z 11:55, który nie rozumiesz http://jejswiat.pl/13431,razem-czy-osobno-cz-2-cannot-vs-can-not Poczytaj sobie troszkę, bo niedoinformowany jesteś, co to za różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toteż na mnie te epitety nie robią wrażenia, buraki myślą, że są macho, bo napiszą parę bluzgów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Może to jest element autoterapii. Muszą się gdzieś wyżyć. Szczerze? Gdybym była polaczkiem o wątpliwej urodzie (bądźmy szczerzy, o buraczanej urodzie), na pokoiku, robiacym za minimalną bez zadnych perspektyw na poprawę. bez jakiegokolwiek powodzenia u kobiet...to tez bym pewnie bluzgała. Na szczęście nie jestem, i takie bluzgi nie są nawet do mnie kierowane hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes za to grubym pasztetem, ktorego nawet polski burak nie chcial rochac dlateho dopska obcym musisz dawac szmato. Co to za pseudoteorie. Podejrzewam, ze to znow ta niemota exdebilka pisza, co to mieszka w czesci nalezacej do uk ale nie w uk. Pisdy bez rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ci się ulewa, chłopcze :D:D: D Co to za pseudoteorie. Złamasie bez rozumu. Skąd ty piszesz, niemoto, debilu wcale nie ex, z poprawczaka chyba, dają tam dostęp do neta w ogóle ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pajacuj szmato i nie uzywaj mojej grypsery dzifko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grypsery, pajacu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa, grypsera, chciałbyś, jesteś na poziomie pokemonów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm... 170 cm wzrostu i 55kg żywej wagi. Rzeczywiscie grubaska ze mnie aż strach ;) ale wolałabym być gruba niż tak zgorzgkniala jak ty, nieudaczniku. A teraz popluj sobie w monitor z zazdrości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie wmawiaj pasztecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona chciałaby polaka pewnie żaden je nie chcę to się tu wyżywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty sobie wmawiaj, że ktoś się przejmuje twoimi bredniami, parówo z 16:47

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam to dziesięć czy sie szmaty przejmujecie czy nie. Jestescie niemoty, pasztety i dlatego obcy was rochaja, gdyż Polak żaden nie chce tknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polki nie zasługują na polaków w najmniejszym nawet stopniu i dla mnie nadajecie sie do związku tylko i wyłącznie z ciapatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemotą i parówą jesteś ty z 17;26 i mamy to gdzieś, czy się synu szmaty z przejmujesz czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie niemotami i dobrze o tym wiecie, dlatego brytyjskie kible czyścicie z ich gowien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś niemotą, tylko udajesz że nie wiesz. Czyścisz kible w PL ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno czego ty chcesz wszyscy w uk czy niemczech lub holandi dobrze wiedzą że polka to najłatwiejszy towar tak było jest i będzie nie usłyszycie tego od nich bezpośrednio ale tak o was myślą polki prędzej czy pozniej zostaną zmieszane z ciapatymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty czego chcesz chłopcze z 18:26 ode mnie ? Czy ja tu piszę o jakichś ciapatych albo murzynach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po choja sie udzielasz szmato i bronisz te doopodajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmata to twoja stara, zamknij ryj, nie będziesz mi mówił, gdzie i po co się mam udzielać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy polak który jest w związku z polką to frajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes szmata. Dobrze o tym dzifko wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opinia o polkach za granicą że są puszczalskie nie powstała z niczego i to nie są stereotypy tylko prawda nawet niektóre polki (te porządne) potwierdzają to ale niestety będą musiały wypić te piwo które tamte same naważyły więc miejcie pretensje do samych siebie a nas Polaków możecie co najwyżej w dupę pocałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ze ona mowila cant nie znaczy ze ja nie mogem tego zapisac can not proste ... akurat w tym przypadku diabel nie jest ukryty w szczegolach a historia jak najbardziej prawdziwa :)poza tym szczerze to nie pamietam jak to powiedziala bo mialem niezla faze ona zreszta tez na tyle mocna ze chciala sie bzykac na schodach zaraz przy wejsciu na dicho a ja bylem na tyle odpowiedzialny ze wzialem ja pare metrow dalej w ustronne miejsce ale nie trzeba umiec super angielskiego zeby powiedziec ze to bylo w 99% cant tylko zwyczajnie napisalem to inaczej ;) peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polki dla ciapatych i murzynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh... Czyli Polacy tez bywaja łatwi (przyklad pana z laskami z dyskoteki), więc czemu obraża się Polki jak mają seks z kimś z kim są w związku albo seks przygodny? Podwójne standardy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe. Jednak nie obchodzi mnie opinia jakiegoś niew******nego frustrata który na kafe siedzi 24/7. ;) nie wiem czy ma niewyjściową mordę czy małego penisa, cos musi być nie tak skoro tak tu ujada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho . Wyzwolone kurfiska ze zmiany wróciły i juz ujadają. Boli was szmaty, to jaka macie opinie. To ma bolec skurfiale padalce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nic nie boli...moja praca skończyła się o 16, a ujadasz tu ty. Caly dzien i całą noc. Nie mogąc zrobić pożytku ze swojego marnego fiutka. Nawet seksu za pieniądze laski ci odmawiają? Eh, biedak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×