Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0 Terenia 0

W łóżku z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość gość
Się polski kundel zaszczeka ;) wyzwolone? Pewnie ci się poślady ściskają z zazdrości, sam byś chciał coś popieprzyć a na razie to pieprzysz głupoty na forum. Babskim forum. No gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha...a prawda jest taka że bajki opowiadasz. Nie masz szans na zaliczenie laski i dobrze o tym wiesz. Raz na rok robię minutę ciszy własnie w intencji takich osób jak ty. Niezdolnych do zaliczenia laski, wiecznych frustratów i masterów niewyjściowych gęb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W innych okolicznosciach kleczalabys przede mna z moim fiutem w ustach szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha a ten znowu sobie marzy :D tych okoliczności nie zaznasz, od nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pewnie jeszcze nie zaznał, bo klęczenie jest rodem z p****li. No buraczku, przyznaj się kiedy ostatnio uprawialeś seks? Oczywiście nie pytam o seks z własną ręką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale poziom dyskusji,gratuluję. Recydywa z patologią. Wyrzutki w każdym kraju,pariasi w kraju i na obczyźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż wierzyć mi się nie chce że taki "facet" istnieje. Poziom z rynsztoka, na wszystko się rzuca. Albo jakiś psychiczny albo projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam... robcie jak chcecie ale po tym co ja sie tu naobserwowalem jak polki sie prowadza z czarnymi angolami i ciapatymi to ja juz nie bzykam nieznajomych dziewczyn bez gumy pradopodobienstwo jakiegos syfa ewentualnie aids jest bardzo duzo znajoma zmienia anglikow jakrekawiczki kazdy jeden chce ja tylko na seks tylko jaksie okazuje po czasie iiii wystarczy ze kazdy z tych angoli mial np jedna czarna dziewcyzne a ona czarnego faceta a ci to juz walawszystko co na drzewo nie ucieka wiec ryzyko jest przeogromne ... :/ ja jak sie spotykam z polkami to mam swoje pytanka na wydobycie z kim tak naprawde mam okazje przebywac zaczynam od" ha ha hi hi a mialas kiedys jakiegos ciapatego?" -wszystko w pozytywnej atmosferze ona oczy takie wielkie i mowi ja ciapatego!? nie no co ty! a ja ciagne dalej "serio?! mi sie podobaja ciapatki sliczne takie jak mlode sato jak porcelanowe laleczki malowane tylko jak sie starzeja to brzydkie ale ja sa mlode i je widze to chetnie bym poznal jakas moze nawet sie zwiazal tkaie sa ladne niektore " i to jest zazwyczaj gwozdz do trumny hehe :) nagle robia sie wylewniejsze i slysze cos w stylu no byl w sukie jeden facet z pakistanu slysze ale to byl okrotki epizod ciagnie dalej :)tylko 3 miesiace :D:D:D czyli wydoopczyl w morde pipsko doopsko i teraz ona szuka polaka :) hehe ogolnie to jezeli przyjdzie mi sie zwiazac z polka to chyba sprowadze ja z pl bo tutaj wiekszosc towaru jest juz skazona takie laski oczywiscie z guma zdarza mi sie przeleciec kilka razy pozniej mowie ze nie ma chemii i urywam kontak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężatki też sie puszczają ślubny w kraju a one z ciapakami szaleją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@21:04 nie bzykasz się bez gumy JUŻ?? to znaczy że kiedyś to robiłeś? Jeśli chodzi o mnie to zawsze z gumą, póki nie zrobimy badań. Serio nie wiem jak bezmyślnym trzeba być żeby beztrosko się bzykać z kimkolwiek bez badań. HIV, HPV to gorsze scenariusze ale jest masa innych chorób. Fuj. A co do twojego sposobu to dobry, ja zawsze robię taki test kolesiom na temat narkotyków i picia. Zawsze ich podejdę i wtedy płacz jak zrywam kontakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No już nie bzyka bez gumy, a co złapał to jego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" ja jak sie spotykam z polkami to mam swoje pytanka na wydobycie z kim tak naprawde mam okazje przebywac zaczynam od" ha ha hi hi a mialas kiedys jakiegos ciapatego?" " 345 haha typowy polaczek, dobrze, że za granicą spotykałam się wyłącznie z obcokrajowcami i związałam się na dobre z panem Belgiem (tak, tak białym) ;) polaczki mogą mu buty czyścić. I innym Polkom radzę to samo, ja jestem ze swojego ślubnego baaaaaaardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że Polka która jest przy zdrowych zmysłach nie poleci na Polaka rasistę czy cwaniaka któremu chodzi o wizę. Na polaczków buraczków lecą laski na takim samym poziomie więc o wybory moich kolezanek raczej się nie martwię. Ja jestem z chłopakiem z RPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak cie Afrykaniec rocha to zamknij szmato ryj i wykurfiaj na afrykanskie fora. Dzzifka bez honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi niedorobiony kolego, twoja wypowiedź pokazuje jak bardzo nie jestes w temacie. Wiesz jakcy ludzie z RPA przyjezdzaja do UK? Biali :) Jakbyś wylazł z tego swojego pokoiku to może byś wiedzial takie rzeczy i oszczędziłbyś sobie wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@15:25 rozumiem że wyleciałeś z ryjem ( i błędami) bo RPA kojarzy się z czarnoskórymi z racji tego że leży w Afryce? Pocieszny jesteś. Mąż jest biały akurat. Kto mnie, jak to rynsztokowo określiłeś, "r***a" to moja sprawa. Ciebie najwyraźniej nie ma kto skoro masz takie ciśnienie. Co, nie ma chętnych? Raczej już nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurfo bez honoru a co ja szmato napisalem? Afrykanin a nie czarnuch. RPA lezy w Afryce pisdo wiec mieszkancy tego kraju sa Afrykanczykami niezaleznie czy sa biali czy czarni. Pisda bez rozumu jeszcze ujada tu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam faceta z rpa!!!! mieszkamy razem w uk ;) mój mężczyzna jest wykształconym, silnym, postawnym, wysokim blondynem o błękitnych oczach :) nie to co polski dres z pszenno-buraczaną twarzą i po zasadniczej szkole zawodowej hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac tylko na polskiego dresa cie bylo stac, ze zwiazalas sie tubylcem. Ja mam swietnego Polaka i nigdy nie zwiazalabym sie z zadnym tubylcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym się związała z tubylcem to byłabym z brytyjczykiem a nie mężczyzną z rpa ;) on jest takim samym emigrantem jak i ja, mieszkamy razem w uk, pozdrawiamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co gotujesz mu bigos i spedzacie wigilie przy stole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wszyscy faceci z RPA których poznałam są blondynami z niebieskimi oczami. Dobrze zbudowani i rzeczywiście nie mają nic z buraka. Ja nie jestem religijna więc uwierz czy nie ale jak wchodziłam w ten związek to moją pierwszą myślą nie był bigos w wigilię :D rozwalają mnie takie pytania. tak oboje jesteśmy emigrantami, czasy gdzie laski leciały na tubylców (dla wizy) już mineły jakbyś nie zauważyła... A co do polaków, nie znam żadnych więc aluzja że stać mnie tylko na dresa jest nie bardzo trafiona :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ta aluzja nie była do mnie ale i tak bez sensu takie przytyki :) trzeba być nieźle zakompleksioną osobą żeby tak wymyślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam tylko 2 facetow rpa jeden byl z moja kolezanka rok czasu ibyl czarny odeszla odniego po roku bo byl strasznym zazdrosnikiem a drugi wygladal jak ciapaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak znasz sie troche na ludziach nie generalizuje ale na 99% wiesz ze mozeszwskoczyc z kims do lozka nie zabezpieczajac sie nie oszukujmy sie badaniamalo kto robi odrazu inna sprawa co ci po badaniach jesli np po badaniach fact bedzie cie zdradzac z inna?pomyslalas o tym ?to chyba logiczne skoro co drugi watek na tym forum jest o zdradach mezow i chlopakow :) jesli dziewczyna cos soba reprezentuje to sa male szanse ze dymala sie z byle kim w pl czlowiek nie myslal ot ych wszystkich chorobskach nie mowieze niie wystepuja ale odsetekw proownaniu z krajami zachodnimi tym bardziej uk jest znikomy ale to sie zmieni jak tylko polki po swoich podbojach z murzynami zaczna wracac do kraju niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem o co ci chodzi jednak ja osobiscie nie ufam ludziom. Może w moim przypadku sprawa wygląda inaczej bo to ja jestem kobietą a faceci wiadomo jak się prowadzą (bez obrazy porządni faceci). Za granicą jednak sprawa się komplikuje bo nawet osoba wygladajaca na porzadna może zataić jakiś mały szczegół przed tobą lub może nie wiedzieć o tym czym zaraził ją poprzedni partner prawda? Lepiej zapobiegać niż leczyc (albo zlapac cos czego juz nie da sie wyleczyc). Oczywiscie zawsze jest ryzyko ze partner pojdzie w tango po badaniach ale czy nie lepiej wiedziec co jest na rzeczy jak sie poznacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ale gdy sie tak powaznie nad tym zastanowisz chyba nie bedziesz probowala sama sie oszukac twierdzaz ze to faceci sa wiekszym zagrozeniem jezeli chodzi o rozne choroby tego typ od kobiet co? zakladajac ze nawet gorzej sie prowadza wiekszasc z nich sypia tylko z polkami i to juz jest jakies ograniczenie ryzyka minimalne w zasadzie bo najgorszym zagrozeniem moga okazac sie tez same polki dowod ? bylo ich kilkaspray naglasniane w pl w tv jakrowniez w anglii byly takie incydenty kiedy czarnoskory facet na potege zaliczal polskie dziewczyny wiedzac ze jest nosicielem chyba ci to nie umknelo? jaki z tego wniosek? moze 5 % kobiet robi badania reszta juz nie inacej te dziesiatki kobiet nie stawiano by w roli ofiar perfidnego faceta te przypadki zostaly anglosnione bo robilto jeden facet z pelna premedytacja niejednokrotnie w pl okazywalo sie ze kobiety te w POLSCE (trzeba to podkreslic) byly wyksztalcone ale zazwyczaj niesmiale malo towarzyskie byly latwym celem a co dopiero latwe l*******gi ? nieoszukujmy sie gdyby nie czarni i homoseksualisci i narkomani toproblemu aids bylby znikomy w najgorszym wypadku zlapalabys jakiegostrypla dowyleczenia przynajmniej tak bylo kiedys zapewne a teraz? ryzyko jest ogromne na klotnisku powinni to jakos zaznaczac w dowodach osobistych wtedy kazdy facet widzac takiwpis w dowodzie u kobiety poszedlby sie z nia najpierw przebadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no może i masz rację. W sumie obchodzi mnie tylko własny tyłek i dlatego się badam i tego wymagam od potencjalnych partnerów. Nie wnikam co robią inne Polki czy Polacy, nawet inne nacje. Z homo czy czarnoskórym mężczyzną nie przyjdzie mi obcować, ale nawet niepozorni mogą zaskoczyć. Sama miałam przykład faceta który twierdził że może wyczuć kobietę i "wie dokladnie z kim sypia". Jak jednak zgłebiłam temat to pierwszy raz miał z prostytutką ( a to już wielkie ryzyko), potem był z dziewczyną która go zdradzała, potem on zdradzał ją z jakąś Polką która z nim zdradzała swojego męża. Czyli były już 4 czy 5 osob w tym związku o ktorych wiemy bo nie wiadomo gdzie sie łańcuszek konczył. Potem doszła jednorazowa przygoda na wakacjach i seks z przyjaciółką co kilka miesięcy. Bez obowiązań. A facet nadal szedł w zaparte że nie miał szans niczym się zarazić bo znał te kobiety ;) także powiedziałam "do widzenia" bo odmówił badań i miał tendencje do skoków w bok. Można być durnym i wierzyć co mówi druga osoba a można po prostu mieć dowód na papierku i być spokojnym. Oczywiście nie mowie tu o przygodach na jedna noc (tych rzeczy sie nie tykam) bo wtedy oczywiscie kondom i jedziesz, i mozesz tylko miec nadzieje ze nic nie zlapiesz. To juz dla ludzi ktorzy lubia taka ruletke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkurza mnie to że faceci hetero nie są testowani na HPV, więc kobieta nie ma wiedzy o tym czy facet jest nosicielem czy nie. Ja jak chciałam iść do łóżka z moim pierwszym facetem to kazałam mu zrobić badania czy ma HIV i dodatkowo HPV to go odesłali z kwitkiem że ja mam się przebadać! Wiadomo że jak z nikim nie splałam to nie mam cholernego HPV. Dopiero jak u mnie będzie pozytywny to znaczy że on jest też. Czyli kobieta w tym przypadku jest żywym testem. Okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość folkcostrogun1981kzokx
ty polaczku w ogóle nie masz partnerki. Jasne http://10u.nl/j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×