Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0 Terenia 0

W łóżku z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość gość
Ale my tu nie piszemy o ciapatych ani o nigerach i gowno nas obchodzi Agnieszka i jej Mohammed ;) A co do tematu to poleeeeecam Serbów mniamniammniamniammniamniamniamniamniammmmm delicje! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałaś z polykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne to mieć cel w życiu. Jedni robia coś sensownego, drudzy marzą aby po skończeniu pracy siedziec w necie i wyzywać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam Szwedów, nie tylko świetni kochankowie ale i partnerzy, będą Was traktować z szacunkiem, wszystko zrobią w domu i przy dzieciach, mój obecny facet (oczywiście Szwed) daje mi takie orgazmy, że od zmysłów odchodzę, potrafi mnie pieścić tak długo, tak prowadzi grę wstępną, że wręcz jęczę żeby już we mnie wszedł ;) No i jego wygląd... W Szwecji panowie bardzo dbają o swoją aparycję, dobre ciuchy, perfumy, aktywne spędzanie wolnego czasu do tego są wysocy i przystojni, chodzące cacuszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej kurefko a pozwolisz bym to ja w ciebie wszedł? Jestem tez przystojny, czarne włoski, śniada karnacja i biały pełny uśmiech. Wysdopcze twój worek miedzy nogami tak, jak żaden Szwed, Norweg, Arab, Żyd czy Cygan. To jak zgadzasz sie? Kiedy mogę wpaść i tego twojego śmierdzącego dzyndzla possać. W cycuszki tez ci zapodam dzifko i oczywiście spust na twój przebrzydły ryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj burek, bo nie mialeś dawno (nigdy) kobiety, to staje ci nawet jak czytasz posty na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnych brak. To musi być przytłaczające. Mam nadzieję że masz chociaż jedną rękę sprawną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba bylo ich na mezczyzn wychowywac na mezczyzn powtarzam a nie na chlopców maminsynków nie bylo by problemu a macie pretensje do garbatego ze ma dzieci proste nie rozumiem was sprzatacie gotujecie szorujecie za nich ich gacie nie uczycie zadnych obowiazków swoich synalków po co im sie zenic jak przy mamusiach im dobrze wyjazd za granice tam macie zaradnych porzadnie wychowanych mezczyzn i kobiet które wiedza jak to robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy sa tak wychowani. Ja co prawda jak spotykałam takich facetów to byli oni po 30tce. Myśle ze mlodsza generacja wiecej robi w domu bo też właśnie kobiety sobie nie daja na glowe aż tak włazić. Widze to po moim braciszku. Sprzata, gotuje i ogolnie dzieli obowiazki rowno ze swoja wybranka. Ja jak spotykam młodych chłopakow to tez wiedza jak ugotować czy wyprasować i jest to dla nich oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w dodatku jesteście bardzo fałszywe jak żaden obcy już was nie chcę wtedy o dziwo patriotyzm się w as budzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina z Mazur
Potwierdzam, polscy faceci młodszej generacji godzą się z podziałem ról w związku, znam takie pary gdzie dziewczyny mają dwie lewe ręce do gotowania i to faceci stoją przy garach. Tak samo z dziećmi, również panowie poświęcają im więcej uwagi, coraz częściej biorą urlopy tacierzyńskie także to jest na plus. Ale starsza generacja już jest nie do odratowania, zbyt roszczeniowi są panowie a to niestety im nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i pacze i pacze a chętnych nadal nie ma... Chłopie jeszcze ręka ci nie odpadła od tego samotnego trzepania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnoszę wrażenie, że wiele Polek wśród Polaków kręci nosem i wybrzydza bo ten taki, a tamten owaki, a jak facet "zagraniczny" to biorą jak leci. dla wielu dziewczyn jest to jakiś wyznacznik własnej atrakcyjności - mieć faceta nie-Polaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam polaka, nieudacznika, zamiast spedzac ze mna czas i synkiem to on wybiera piwo i kolegow brrr, a ja co mam sobie kupuc sztucznego ha wiec go zdradzam z pakistanczykiem, nie pije, nie pali,nie smierdzi i jest super w tych sprawach, zaluje ze go wczesniej nie poznalam , to za niego bym wyszla, kocham go, jak tak dalej bedzie to kopne polaka pijaka i wyjde za pakistanczyka, mecze sie tylko dla synka, a ten moj siedzi przy mnie bo nie ma domu, dobrze ze posluchalam dziadka który dal mi w prezencie slubnym dom i kazal podpisac intercyze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty mnie od szmat wyzywasz, jak mizna kogos oceniac nie znajac sytuacji, zaraz po slubie zaszlam w ciaze urodzilam synka, nie mialam pomocy a ten moj mezulek mial dobra prace ale ze lubi popic to go wywalili, ja moglam po macierzynskim wrocic do pracy ale on nie chcial zajac sie dzieckie , wiec zylismy z zasilku i pomocy od mojego dziadka który mnie bardzo wspieral, pozniej dziecko dostalo sie do zlobka , ja wrocilam do pracy a moj nadal albo bez pracy, albo dorywczo, a jak zarobil wieksze pieniadze to nie lozyl na dziecko tylko piwo, bary, koledzy, a ja praca, dziecko, obowiazki domowe, i tak trwalo to 4 lata, az poznalam pakistanczyka, fajny chlopak, spotykamy sie od 3 lat, wspomnialam o rozwodzie ale on ze mi nieda, ze kocha, ze nie wyobraza sobie zycia bez synka, ale to bajerant, wie ze jak go pognam to bedzie mu ciezko, wynajac mieszkanie, zaplacic alimenty, a stalej pracy nie umie utrzymac bo lubi alkohol, i tak sie lituje, i mecze, super ze podpisalam intercyze to nie bede musiala dzielic sie majatkiem , czyli pol domu, samochod, dzialka, jak przyszedl z niczym tak odejdzie, a ja zaczne ukladac sobie zycie od nowa, sam sobie na to zapracowal, koledzy i piwko wszystko zepsulo , gdyby staral sie wspieral mnie i dbal o nas nigdy bym go nie zdradzila, i nie jestem szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps.Ja nie znosze alkoholu tego zapachu, a moj jak sie nachla fuj brrrr to smierdzi i chce bliskosci ze mna, a ja go gonie, nawet do sypialni nie wpuszczam,a ten pakistanczyk abstynent, nie pali, dobrze zarabia prowadzi wlasne bary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań wymyślać trolu, bo na innym temacie pisałaś że masz męża pakola i ma własne bary a teraz jest nagle twoim kochankiem? :D Tu ciągle jedna osoba zachwala ciapatych i wymyśla bardzo podobne historie pisane tym samym stylem :D Sorry ale nikogo nie przekonasz do muslimów ani annego ciapactwa, jak ktoś ma olej w głowie i dobry gust to nie zwiąże się z brudasem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie zmyslam, mam polaka ale niestety pije, a barow nigdy nie mial, a ten pakistanczyk mi sie podoba i nie jest brudasem , jest inteligentnym facetem i zwiaze sie z nim jak tylko wezme rozwod z moim Pawelkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty trolu masz problem i zle piszesz o arabah itp, ciagle wklejasz link do tych zdjec polek z murzynami, arabami, a co ci do nich z kim i jak zyja, co ci do nich, po co sie mieszasz w ich zycie, te ciapaki sa miliard razy lepsze od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obcokrajowcy sa super w lozku, murzyni maja duze paly a araby sa obrzezani i moga duzo dluzej, sa czuli, mili, itp, i zaden polak tego nie zmieni, dlatego europejki lubia sie z nimi bzyka , tak to 100 % racja!,,,,!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde sa tacy super? A czy spalas z jakism skoro to wiesz? Bo jak to prawda to sama chętnie bym sprobowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obcokrajowiec nie bedzie lepszy tylko dlatego że jest obcokrajowcem. Tak samo z Polakiem, nie każdy jest zły. Dorośli ludzie mają na tyle rozumu że to po prostu wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niedawno moj maz polak Pawel wyszedl z kolega i oznajmnil mnie zebym na niego nie czekala , bo nie wie o ktorej wroci, posluchalam ze wybieraja sie na dyskoteke na politechnike, lub pole mokotowskie, haha facet po 30 a struga malo latka, tak poszedl dzis do fryzjera wlosy nazelowal, modne ciuszki, perfumy lakoste, 500zl w portfelu haha , niech idzie tylko wyszli to zadzwonilam do mojego pakistanczyka zaraz ma przyjechac, a co on mysli ze bedzie sie bawil, pil, i wracal do mojego domu jak do hotelu , uprane, posprzatane, ugotowane, juz niedlugo jego sielanka sie skonczy , po niedzieli skladam papiery rozwodowe , to sie Pawelek zdziwi, musialam sie wyzalic , nie chce zawracac glowy moim rodzicom, dziadkowi, bratu, znajomym, dowiedza sie jak zloze pozew w sadzie, to sie dziadek ucieszy od poczatku byl przeciwny abym brala slub z tym nieudacznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzruszyla mnie twoja historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś nienormalna. Wiesz dlaczego? Bo jeszcze jesteś zona tego buraka. Papierow nie złożysz, tak jak nie zrobiłaś tego od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz zloze, wiem litowalam sie, szkoda mi bylo synka, bo dziecko nie rozumie dla dziecka to super tata, ha wrocil ok 5 rano, wiadomo pijany nie mogl otworzyc drzwi, jak bym byla wredna to bym mu nie otworzyla ale zimno na dworzu jeszcze stalo by sie nie szczescie, ale jestem szczesliwa do 3 rano zabawialam sie z pakistanczykiem, wszystko dobrze bo nikt nie wie o moim romansie, wiadomo ze o rozpad malzenstwa jest winny Pawel, sam jest sobie winny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps. A namawialam go na terapie, zeby przestal pic, proponowalam mu zeby sie zaszyl , jestesmy po slubie od 8 lat a tak naprawde nasze malzenstwo trwalo ponad 1 rok, a reszta to zycie pod jednym dachem ale osobno , ostatnio pracuje zarabia ponad 2 tys, a daje mi tylko 500zl, ok nie upominam sie o wiecej te pieniadze przeznaczam na synka, a reszte place za wszystko sama , zarabiam 2,5 tys, pomaga mi dziadek ma duza emeryture bo pracowal w wojsku, dostal mieszkanie sluzbowe a wybudowal duzy dom dla calej rodziny, ale rodzice nie chcieli bo ojciec tez mial mieszkanie spoldzielcze i wykupil na wlasnosc, a brat ozenil sie z bogata dziewczyna wiec dziadek podarowal mi ten dom, pomaga mi tez pakistanczyk, niech sie Pawel przezwyczaja bo po rozwodzie bedzie musial sie wyprowadzic, i zazadam alimenty 500zl tyle ile daje mi teraz, oj i znow sie wygadalam od razu lzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym ci dawal 300 ,500 to niiby na co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 300zl to ty sam sobie zyj, oplaty, zywnosc, kosmetyki, dziecko, itd,500 zl niby na co? Syn chodzi do szkoly, ksiazki, przybory szkolne, dodatkowe zajecia, obiady w szkole, ubrania , haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocho spęd polskojezycznych rochawic sie tu zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×