Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0 Terenia 0

W łóżku z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość gość
Sam/a jestes roochawica, lecz sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ..nie zalujcie sobie uzywajcie z obcokrajowcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obcokrajowcy sa wspaniali, ja roocham sie kilka razy dziennie z ciapatym, rewelacja , dziewczyny polecam bo warto, zycie jest krotkie wiec trzeba uzywac, ma obrzezanego moze nie duzego 13 cm ale moze dlugo, jest czuly, a jak caluje wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak polskojęzyczne krowiska, rochac sie az wam pisdy rozpyerdoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zal doope sciska, a pewnie trzeba sie roochac z obcokrajowcami bo sa wspanialymi kochankami, zaden polak im nie do rowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha 13 cm to faktycznie sobie pouzywasz :D juz chyba lepiej zaciskac uda pewnie wiecej z tego rozkoszy niz z takiego kikuta... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Tunezyjczyków turystki (innej wiary niz Islam) sa przede wszystkim latwa zdobycza. Poderwanie i spotykanie nie jest tak skomplikowane jak w przypadku "ich kobiet". Nie musza wykazac sie przed wybranka i jej rodzina okreslona pozycja spoleczna, wysokimi dochodami. Czesto tez nie musza pokrywac wszelkich kosztów zwiazku typu restauracje, wyjscia, prezenty etc. W dodatku jest szansa na "bliskosc" bez slubu. Przyjemna perspektywa. Szczególnie dla Panów o nizszych dochodach (boy hotelowy, recznikowy, kelner ..), którzy sa wlasciwie bez szans na znalezienie zony wsród "swoich". Licza, ze po powrocie do kraju wybranki beda równiez przysylac im prezenty a takze gotówke. Czesto slyszy sie prosby o pomoc na rózne cele poczawszy od uzupelnienia konta w telefonie przez oplacenie wojska az po leczenie chorej matki. Habibi licza równiez na zaproszenie, które w ich mniemaniu znaczy : zaproszenie, zakup biletu, udostepnienie mieszkania, pokrycie kosztów w Polsce zwiazanych z utrzymaniem i zwiedzaniem tzn full service na koszt ukochanej. Zamozniejszym sa proponowane róznego rodzaju interesy w które musi wlozyc kilka tysiecy $ lub wiecej .. Od czasu wejscia Polski do Unii Europejskiej Polki moga spodziewac sie nie tylko zainteresowania seksualno-finansowego, ale równiez moga spotkac sie z propozycja malzenstwa. Czesto Polska narzeczona jest zapraszana do domu rodzinnego Tunezyjczyka. Oczywiscie rodzina wita ja serdecznie co dodatkowo utwierdza w przekonaniu co do szczerosci ukochanego. Zdarzaja sie przypadki kiedy Tunezyjczyk ma juz Tunezyjska narzeczona, która udaje siostre lub kuzynke i sama wrecz namawia do poslubienia bogatej europejki, aby ich sytuacja materialna sie poprawila. W normalnych relacjach Arab-Arabka to mezczyzna stara sie zaskarbic sobie rodzine przyszlej zony a nie ona jego rodzine wizytami. W wielu regionach Tunezji mezczyzna wrecza narzeczonej prezenty np zlote lub srebrne bransolety. Decydujac sie na slub warto pamietac o kilku rzeczach. Chociaz Tunezja sprawia wrazenie nowoczesnej jest to jednak kraj arabski. Przywiezione z Polski przedmioty staja sie wlasnoscia narzeczonego / meza. Nalezy byc swiadomym, ze wszystkie sprzety i nieruchomosci zostana zapisane na tunezyjskiego narzeczonego. W przypadku zerwania narzeczenstwa staja sie one nieodwracalnie jego wlasnoscia. Prawo do posiadania nieruchomosci i ziemi maja jedynie obywatele tunezyjscy. Dzieci nie moga wyznawac innej religii niz Islam. Nie jest mozliwe umieszczenie klauzuli w kontrakcie malzenskim przyzwalajacej na wyznawanie dzieciom innej religii. Jest to regulowane przez prawo zwiazane z porzadkiem publicznym. Niepelnoletnie dzieci nie moga wyjechac z kraju bez zgody ojca, nawet jesli posiadaja podwójne obywatelstwo. Wedlug prawa tunezyjskiego zgodnie z artykulem 23 kodeksu stanu cywilnego matka moze razem z niepelnoletnim dzieckiem wyjechac z Tunezji. Wydaje sie jednak, ze straz graniczna nie uznala tej zmiany (z 1993 roku) i nadal wymaga pisemnej zgody ojca na wyjazd nieletnich dzieci. Malzenstwo przewaznie konczy sie po kilku latach czyli po zdobyciu stalego pobytu w Europie a mezczyzna znajduje sobie duzo mlodsza od siebie kobiete ze swojego kraju. Przykladowy wpis znaleziony na jednym z forum zatytulowany "rozwód z Tunezyjczykiem" : "..maz bez skrupulów wyjezdza do Tunezji. Opuszcza mnie. Zostawia mnie z kredytami, które byly potrzebne na wyjazdy do Tunezji na wakacje i prezenty dla jego 10-rga rodzenstwa i ich dzieci. Z tego co wiem maz wyjechal z Tunezji po 3 tygodniach pobytu u rodziny i wyjechal do Francji, gdzie najprawdopodobniej przebywa do dzisiaj" I kolejny fragment : "ozenil sie z checi wydostania sie z Tunezji. bylam jego wiza i karta pobytu a Polska krajem przejsciowym na zachód Europy..." Czy w takim razie nie ma zadnej szansy na szczesliwy zwiazek z Tunezyjczykiem ? Na pewno szansa istnieje. Minimalna. Pod warunkiem, ze ludzie sa na podobnym poziomie intelektualnym i finansowym a znajomosc nie rozpoczela sie "wakacyjnym romansem". Na temat "habibi" z wakacji powstal bardzo fajny film "DARLING I LOWE JU". Co prawda akcja dzieje sie w Egipcie, ale zachowania naiwnych kobiet i ich cwanych adoratorów sa dokladnie te same. Warto zwrócic uwage szczególnie na wypowiedzi Panów z Egiptu gdzie sami przyznaja, ze takie zwiazki nic dla nich nie znacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daruj sobie te glupie gadki, i nudne zdjecia a ja cie rozszyfrowalam, to ty jesteś tym co kiedys zalozyl temat ze twoja byla spotyka sie z turkiem, a teraz rozumiem skad ta nienawisc do muzulmanow i polek ktore sie z nimi prowadzaja, oj boli ze twoja choc byla wolala turasa od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pitole ale trzeba miec nasrane we lbie zryty beret zeby mscic sie za to ze go laska olala i wybrala jakiegos muslima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez pieprze sie z arabem i nie zamierzam przestac bo jest najepszy lize mi cale cialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ci zazdroszcze tego araba tak bym chciala miec takiego w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja niedawno wrocilam do domu po pracy odebralam syna ze szkoly ,zrobilam zakupy i pojechalismy do dziadka, posprzatalam mu, ugotowalam, popralam, a moj mezulek wydzwanial bo wrocil i nie bylo obiadu, ha niech sie przezwyczaja bo jutro skladam pozew rozwodowy, jak wrocilam to do mnie z pretensja a ja mu ze to koniec, ze skladam papiery o rozwod, ze to za dlugo traw i szkoda mojego zycia, a on oczy postawil i uklakl przede mna i zaczal blagac,wyrwalam sie i zamknelam sie w sypialni, nie moglam na to patrzec i sluchac, troche mi go zal ale sie ponizyl, ale tym razem nie ulegne, w koncu sie odwazylam .mialam skladac o rozwod z jego winy ale to dluzej trwa wiec zloze za porozumieniem stron i alimenty 500zl, niech szuka mieszkania, bo jak tylko dostane rozwod zamieszkam z moim pakistanczykiem czekalam na to 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis zlozylam dokumenty rozwodowe za miesiac pierwsza rozprawa, aby poszlo szybko i bez problemow, uwolnie sie od niego i bede z ukochanym, zaczne nowe zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co? Szalał mężulek czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezulek nie wierzy, mysli ze znow pogadam i odpuszcze, ale za kilka dni dostanie z sadu nakaz zeby sie stawil na rozprawe to sie przekona, ale bylam glupia ze tyle lat odwlekalam, a pakistanczyk tyle razy mi mowil zebym sie z nim rozwiodla, to samo dziadek, no coz musi szukac sobie mieszkania, pakowac sie, w pakowaniu mu pomoge, dzis popralam mu wszystkie brudne ubrania, jak bedzie chcial to zabierze stol i krzesla z salonu, komode i stol i krzesla z jadalni bo to on kupil, dolozyl mi do kupna samochodu jak sprzedal swoj samochod, i kupil meble dla syna do pokoju, jak bedzie chcial to potrace mu z alimentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ciapatym bym mogal obciagac oni sa tacy seksowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ja pierdziele ten gosc od tunezji ale sie napisal i po co mu to bylo xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co tyle pisaniny? Zawsze znajdzie się kilka dziewuch które wskoczą do łóżka czarnym , ciapatym czy muslimom. Dopóki się nie sparzą, to będą pisać że ok, że happy. Jak się sparzą to na wszystkich forach będą przestrzegać przed takimi związkami.Taka kolej rzeczy. Dwie czy trzy tu piszą i robią zamęt w głowach innych. W doopie ich mam i pozostałym czytającym też radzę tak postąpić. Mam Polaka, kochany, mądry i zaradny facet. Nasze dzieci wiedzą , że w Polsce mają dziadków ze strony mamy i taty, którzy ich kochają i zawsze ich oczekują i czasami przyjeżdżają do nas.Wtedy mamy święto dla całej rodziny. Nie muszę się zastanawiać co mówić, jak postępować, bo inna kultura, inne zwyczaje.Nikt przede mną nic nie ukrywa, na nic nie liczy, niczego nie oczekuje. Jesteśmy sobą.My, dzieci, nasze rodziny. Jesteśmy dumni, że jesteśmy polską rodziną, chociaż na obczyźnie.Dzieci mają obywatelstwo polskie i kraju gdzie mieszkamy.Dorosną to zdecydują, gdzie będą żyć a podwójne na pewno im nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio widziałam zabójczo przystojnego faceta zrobiłabym mu loda na klęcząco bez dwóch zdań i to z połykiem. Jak widzę polskie łyse buraczane mordy w dodatku bez zębów to mam odruchy wymiotne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można się tak poniżać i w ogóle nie szanować? Jak pierwszą myślą która ci przychodzi widząc faceta jest chęć robienia mu loda? Związek (nawet ten czysto oparty na seksie) to o wiele więcej. Widocznie tego jeszcze nie doswiadczyłaś albo zakompleksiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam prawie 30 lat i nigdy zadnemu nie robilam loda i nie zamierzam , co fakt ze niektore muslimy sa mega przystojni ze chcialo by sie wskoczyc im do lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba się szanować a laska chyba czuje się szmatą że pierwsza myśl to paść na kolana i robić loda jak jakaś tania d****** Codziennie widuję dziesiątki przystojnych facetów na których można zawiesić oko, ale nigdy myśl robienia im loda nie przyszła na myśl! I serio musisz chyba byc jednym wielkim chodzacym kompleksem skoro z widziecznosci chcesz lizać komuś penisa...Seks oralny tak, ale w normalnym dojrzałym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc 23.11...wypitalaj z tymi zdjeciami wywolaj je i powies sobie nad lozkiem, i uwazaj aby kozy nie zjadly ci slomy z butow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha a moj mezulek dostal wczoraj wezwanie do sadu na pierwsza rozprawe ha juz 18 lutego a tak sie wsciek ze malo mnie nie zabil, niewazne byle szybko i mogla bym byc z pakistanczykiem, mam nadzieje ze dzis pojdzie gdzies z kolezka chlac , to bym zaprosila pakistanczyka bo seksu mi sie chce i tesknie za nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek123
Mialam sex z dwoma Polakami z czego jeden niezle mi przetrzepal futro /mial duzego/ a trzeci czekal na trzesienie ziemi a potem zabieral sie jak pies do jeża /prawie usnelam/ Włoch przeleciał mnie analnie,gra wstępna rewelacja. Turek też dobry i brutalny szarpał mnie za włosy,bił piescia po plecach i z otwartej po plecach i twarzy,posuwal mnie jakby stracil rozum. Teraz znowu Polak i nasz pierwszy raz wypadl ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Only foreigners :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja miałam i mam dalej cudownego Irlandczyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Irlandczycy sa fajni, spotykałam się z jednym, co prawda urodził się w Londynie ale był Irlandczykiem z krwi i kości. Fajne poczucie humoru miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×