Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta po 30tce

Ilu jest jeszcze facetow

Polecane posty

Gość gośćzalotka
30tka taka mała prowokatorka mmmmm....co to będzie się po 23ciej działo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
masz rację 30 - pominąłem ten fakt :) wybacz "faceci coraz częściej przechodzą kryzys wieku średniego" - trochę nam się pozmieniał klasyczny podział ról według płci - i faceci coraz częściej są jacyś zagubieni. To żadne tłumaczenie ale trudno mi stawiać diagnozę dlaczego zmienia się społeczeństwo. Efekt naturalnej ewolucji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o znowu przeskok czyli 15 minut odświeżania wrrrrr:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
wszystko wina kobiet, kobiety matki często jak patrze na moje otoczenie jak wychowują synów to wszystko robią za nich bo ojcowie zapracowani nie mają czasu wychowywać, a potem rośnie taka kaleka życiowa uczepiona mamusinej spódnicy i najlepiej jakby mu mamusia jeszcze żonę znalazła oczywiście taką kopie mamusi.....bleeeee, sorrki poniosło mnie ale coś w tym jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
zalotko chyba nie tak - mamisynkowie byli zawsze i będą. To wynik zmian w społeczeństwie. Kiedyś był kult silnego faceta - a kobieta to matka i rodzicielka. Potem się zmieniło, kobiety zasuwają w spodniach i często wchodzą w role męskie - ale w życiu chcą mieć faceta przy sobie. Nie chcą same nim być - a już zdecydowanie nie w łóżku. Chcą faceta a nie chłopca,który pyta o zgodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
oj nie, nie zgadzam sie z tym, że wszystko to wina matek....młodzież już nie słucha mamusi tylko grupy rówieśniczej, chce być dorosła podejmować samodzielnie decyzje...dlatego nie sądze by faceci dawali sie tak swoim matkom...mim zadaniem chodzi tu o to , że w pewnej chwili rzeczywiście chcą udowodnić sobie, że nadal są atrakcyjni, inteligentni ..wszystko i wszystkie moga byc ich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
nieładny - ależ oczywiście masz rację tylko niestety te same kobiety które chcą mieć przy sobie mężczyznę niestety nie zawsze takiego potrafią wychować; 30tka - wiersz mi matki w życiu facetów mają bardzo duże znaczenie i faceci częściej słuchają ich niż siebie samych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
nieładny nie zgadzam sie, że tak często kobiety wchodzą w role męskie, kiedyś ktoś tak powiedział i mam wrażenie że ciagle jest t powtarzane ale nic za tym nie idzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
zalotka może niestety na takie typy trafiałaś, oczywiście, że maja dla nich duże znaczenie matki ale nie przesadzałabym z tym...ja narazie nie spotkałam sie z facetem, który ma nieprzerwana pępowinę z mamusią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
zgadzać się ze sobą nie musimy - ale ja pamiętam gdy nie było kobiet w wojsku, policji, czy też nie prowadziły autobusów i TIRów. Teraz nikogo to nie dziwi. Kobiety są znacznie bardziej wyzwolone i samodzielne - ale płacą za to cenę - faceci już są inni i trudniej stworzyć związek i go utrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
to prawda jeszcze stworzyć związek to jak cie mogę ale utrzymac to już prawdziwy sukces...co do podziału ról to jakoś nigdy za tym nie byłam, uważam, że każdy ma prawo wyboru co chce robic z kim i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
wszyscy chcieli równouprawnienia i ok ma to swoje plusy ale mam wrażenie że faceci trochę odpuścili z tej swojej męskości, którą jak twierdzisz - nieładny - przejęły kobiety - wyszło co wyszło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
nieładny kto twoim zdaniem bardziej sie zminił na przestrzeni tych lat, kobiety czy mężczyźni i wpłyną na trudność w tworzeniu związków i utrzymaniu ich. tylko bez odpowiedzi poprawnych politycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
jak obserwuję chłopaków po 20....to mocno się obawiam dokąd zmierzamy. Wszędzie metroseksualne typku które więcej wydaja na ciuchy, kosmetyki i gazety niż rówieśniczki. Jakaś masakra - więc odpowiadając na twoje pytanie - raczej faceci. Ale kiedyś laski nie biły się na dyskotekach o chłopaka, nie szły do łóżka po pierwszym pocałunku i nie było gry w słoneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
nieładny smutna prawda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
uciekam..miłych snów wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
no niestety prawda. dobrej nocki 30 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
hahhahhaha i dalej będę się upierała że wszystko w rękach rodziców i tego jak wychowamy te nasze dzieci :) oczywiście że media i rówieśnicy mają ogromną siłę przebicia ale to czego nauczymy nasze dzieci w domu również ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
widzę podejście naukowe - praca od podstaw :) w jakimś stopniu masz pracę - też uważam, że zostałem ukształtowany przez wychowanie w domu. Matki są ważne dla facetów - ale nie demonizowałbym ich :) nie znoszą ich tylko potem niemal wszystkie synowe - ale to standard :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
hahahhahah nie chodzi mi o podtrzymanie stereotypu złej teściowej ale coś jednak jest na rzeczy :) choć i żony same doprowadzają do tego że mężowie wracają do domku, siadają w fotelu i nic ich nie interesuje (wiem uogólniam, trochę specjalnie) kobiety lubią po prostu nad wszystkim panować :) 30tka dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
chcą panować i nieco trzymać faceta pod pantoflem....ale czasem same chcą być mocno trzymane i to z jaką chęcią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
nieładny - chyba rozumiem o co ci chodzi :p to już pora na skojarzenia :D - no i się zgodzę jak dobrze facet trzyma to nie jednej się podoba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
byłem pewny, że się zgodzisz zalotko :P nie miałem żadnych wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
o tej godzinie to ja faktycznie zgodna potrafię być choć jak chcesz to mogę się i podroczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
no tak po 23 to już bardzo gorąc klimaty mogą być :P droczenie się jest miłe ale wolę byś była zgodna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
nieładny staram się jak widzisz, mam nadzieję że ta zgodność równa się też przyjemność :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
faktycznie potwierdzam twoje umiejętności opisywane niedawno przez ciebie :) Przyjemność już jest wielka - ale zawsze może być większa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
jednak przyjemności trzeba sobie dawkować :D należy rozsmakowywać się szczególnie jeśli coś jest nowe, tajemnicze, kuszące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×