Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta po 30tce

Ilu jest jeszcze facetow

Polecane posty

Gość gośćzalotka
i znowu na obietnicach się skończyło, cóż wszystkim spokojnej nocki życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
tak wyszło drogie panie :) a tu od razu wyrzuty....ech życie z kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
nieładny - życie z kobietami na pewno nie jest nudne, a jakie wyrzuty...to raczej tęsknota :P witam wszystkich weekendowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
Zgoda - życie z kobietami na pewno nie jest nudne :) emocji jest cały wachlarz - od euforii przez panikę po ...depresję :) Pozdrawiam w kolejny długi weekend 🖐️ jako bonus dla pań kwiatek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
Witam:) "tak wyszło drogie panie " - no cóż zachowałeś się jak typowy facet przerywasz w połowie i na brawa czekasz :p;) " życie z kobietami na pewno nie jest nudne emocji jest cały wachlarz - od euforii przez panikę po ...depresję" - za to nas właśnie kochacie:) Zalotka co tam u ciebie? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
oj Modliszko znowu się droczysz :) czasem trzeba zniknąć - nie można od razu odkrywać wszystkich kart :P taki tajemniczy facet jest bardziej intrygujący i pociągający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
nieładny nic nie pomieszałeś, czy to nie kobieta ma być intrygująca, pociągająca?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
nic nie pomieszałem :) sprawdzone Kobiety też lubią niekonwencjonalnych facetów - z doświadczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
z doświadczeniami jak najbardziej oby dobrymi;)..to jaka ma byc kobieta?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
najkrócej: kobieca :) kusząca i interesująca, niebanalna i ciekawa. Specjalnie nie piszę o urodzie - ta jest ważne oczywiście ale z wiekiem blaknie - liczą się inne sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
dobra odpowiedź ale nie zaskakująca ;)" urodzie - ta jest ważne oczywiście ale z wiekiem blaknie" - tym bardziej jest ważna, przypominając, nasze wcześniejsze stwierdzenia, że mężczyzna ładniej się starzeje to uroda kobiety z wiekiem będzie co raz ważniejsza...zapytasz dlaczego, np. by facet nie zostawiał jej dla o 5-10-15-20 lat młodszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
Nie wierzę by to uroda sprawiała, że facet leci za młodszą - przynajmniej nie jest to czynnik decydujący. To, że leci za młodsza to efekt iluś tam czynników. No chyba, że mówisz o facetach, którym nagle odbija koło 40 - słynny "kryzys wieku średniego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
znam kilku mężczyzn którzy w wieku 35-40 lat zostawili swoje żony lub długoletnie partnerki dla młodszej..nie wiem czy to kryzys wieku średniego...myślę, że uroda, młode ciało miało spore znaczenie, młodość, radość życia u młodych dziewczyn daje im poczucie bycia młodszym (niz są), mądrzejszym i bardziej doświadczonym mężczyzną to sprawia, że wybierają młodsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
ja znam wielu w tym wieku, którzy ewentualnie mają ochotę na krótki płomienny romans - spotykają się z młodszymi - nieraz także zamężnymi kobietami - seks, czułości itp - jednak nadal wracają do swoich domów i żon. I nie planują zmian. Może to szukanie czegoś, czego nie mają w swoich związkach, może próba sprawdzenia się - czy nadal są atrakcyjni dla młodszych kobiet? Jednak nie decydują się na ostateczny krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
Piszesz szukaja czegos, czego nie maja w swoich związkach. ..mam nadzieje, ze nie chcesz przez to dac do zrozumienia ze to wina kobiety? Facet to leniwa istota :-p nie chce wam sie zbyt wiele robic by zaimponować kobiecie w podobnym wieku, zawsze łatwiej "glupiutkiej " malolacie , ktora malo wymaga jak do tego dojdzie kasa to juz jest dobry lep na. .. :-) milego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
witaj Modliszko 🖐️ nic nie dawałem do zrozumienia - obie strony w związku powinny się o niego starać i dbać. Mam dziwne wrażenie, że przemawia przez Ciebie jakaś gorycz - stąd te "uszczypliwości" do mojej płci :) Mogę to poniekąd zrozumieć, jeśli odczułaś to męskie 'lenistwo" na własnej skórze. Ale jak ze wszystkim w życiu pewne generalizowanie nie ma sensu - ludzie bardzo się różnią A małolaty są już inne - one chcą mieć wszystko na starcie - nie chcą czekać...więc nie wiem czy to taki raj dla faceta koło 40. Seks to nie wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
witam, modliszko a ja uważam że to niestety kobiety też są sobie winne, kobieta - matka wymaga od faceta zrozumienia i zatraca się w macierzyństwie zapominając że facet to wzrokowiec....z drugiej strony są i faceci, którzy starają się tylko do momentu zdobycia żony - matki swoich dzieci a potem luz, ciężko powiedzieć czyja wina gdy nie znamy sytuacji obu stron a przecież forum to nie miejsce na żale, tu ma być przyjemnie i fakt że ktoś się tu znalazł to nie znaczy, że jest aż tak beznadziejnie.....może to tylko chęć poznania ludzi i tylko tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
Hej zalotka forum to nie miejsce na żale ....nie bardzo rozumiem o co chodzi bo ja sie nie zalilam, nie zostawil mnie facet dla młodszej, temat jakos sam wypłynął... Nieladny fakt dswiadczyczalam "lenistwa" faceta ale to szybko sie skończyło, traumy nie ma:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
hej modliszka - ja również tak ogólnie o ludziach, którzy zamiast iść do przodu po różnych życiowych akcjach lubią zadręczać się i innych, zdarza się że robią to publicznie (wystarczy poczytać tematy na forum-masakra) słonecznej niedzieli :D a temat jak temat nie ma co szukać winnych zdrad czy odejść....małolaty nie małolaty takie jest życie, każdy czegoś szuka nie ważne czy jest w związku czy nie, kwestia tego czy wie czego szuka i czy będzie potrafił docenić to jak już znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
a ja powiem dziś jako pierwszy Dzień dobry :P i życzę miłego dnia - oby bez deszczu i wiatru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
Hej:)u mnie bez deszczu:) nieładny, zalotka będziecie wieczorkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
cześć Modliszko - ja jestem - u mnie także deszczowo ....chyba koniec lata się zaczyna. I tak szybko ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
nasze życzenie zostało spełnione jest chłodniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
mamy jesień za oknem :) jeszcze kilka dni i trzeba schować krótkie spodenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
jeśli chodzi o pogodę u nas jak zawsze nie ma umiaru:) ale jest jeden dość duży plus, lepiej się pracuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
to akurat fakt - właśnie siedzę sobie w pracy przed kompem, deszcze za oknem pada i już niemal ciemno . Ale jeszcze ciepło musi być przez kilka tygodni - mam pewne turystyczne plany do zrealizowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
to życzę by pogoda dopisała:) możesz odrobię zdradzić co to za plany...aktywny wypoczynek czy błogie lenistwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
aktywny - wypad w góry a lokalnie mam do pokonania fajne trasy rowerowe - plany są tylko ostatnio pogoda słaba i brak czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
jak deszcz nie będzie padał to aktywny wypoczynek przy takiej temperaturze jeszcze fajniejszy:) ....jakiś czas temu pisałam, ze po tym grillowaniu na jesieni na fitness trzeba się wybrać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
modliszko dużo dobrego urozmaiconego seksu i żaden fitness nie będzie potrzebny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×