Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vodpinky 123

Druga ciąża Ponowne starania

Polecane posty

Gość mawik
Caroline88- może też sie wpiszesz do tabelki?:) nie wyobrażam sobie jakie to musiało być przykre,ale myślę że są bardzo małe szanse że Cie to spotka znowu więc głowa do góry i bądź kochana dobrej myśli! Konwalijka8- Witaj:) serdecznie zapraszamy:) Taka sobie mama- jeszcze masz parę dni wiec masz spore szanse:) wielu kobieta testy dają błędny wynik bo ciąża jest we wczesnej fazie, 2 lipca będzie już wiadomo ,trzymam kciuki żeby się udało ja nie mogłam się zwlec dziś z łóżka przez tą pogodę:( dziś mam 14 dzień cyklu według kalkulatorów zaczynają mi się dziś dni płodne, ale nie wiem....brzuch mnie już nie pobolewa..śluzu nie ma już ..miałam trzy dni temu ...lepki i ciągnący zobaczymy w tym miesiącu czy mam regularny cykl czy co miesiąc będzie inny.. jutro miałam iść do ginekologa ale odwołam wizytę ,miałam skrytą nadzieje miesiąc temu jak zajmowałam termin że będę szła już mając dwie kreski na teście,ale wyszło jak wyszło więc zmienię na następny wolny termin.Zresztą i tak bym nie dała rady bo idę z córa na zakończenie roku a potem do pracy. miłego dnia dziewczyny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mama1
tak jak na stronnce ovufrends wyliczyli mi ze dziś bedzie @ i tak z rana sie pojawiła :) ciesze sie bo juz nie musze rozmyslac a przynajmniej na weekend nastepny jej nie bedzie a dziecko jedzie z dziadkami na 3 dni oj bedzie sie działo hehe kolena starania rozpoczynam od 10 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
Taka sobie mama1 trzymam kciuki za następne starania aby były owocne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawik
Taka sobie mama 1-ja się staram drugi cykl dopiero ale zaczyna mnie to frustrować,bo gdzie się nie obejrzę to wszędzie mnie otaczają kobiety w ciąży i to po jednym cyklu starań...a MY.... :( ale z drugiej strony są kobiety które się starają latami......,dlatego muszę chyba wyluzować i może wtedy się uda, TOBIE ŻYCZĘ MIŁEGO WEEKENDU i ostatniego okresu w najbliższym czasie:) ja byłam na zakończeniu roku u córeczki i siedziałam z dwiema mamami które są w ciąży jedna z czwartym druga z trzecim dzieckiem...obie maja mężów za granica i obie właśnie za pierwszym podejściem zaszły...masakra...chyba muszę wysłać mojego małżonka gdzieś w świat:P ja już sama nie wiem z jednej strony chciałam zadbać o formę.. z ćwiczeniami o nazwie turbo faier w tamtym roku ćwiczyłam co dzień ,czułam się świetnie i dobrze wyglądałam,a teraz czuje się jak w zawieszeniu, bo chce być w ciąży i z jednej strony zdaje sobie sprawę że i tak przytyje a z drugiej że do czasu aż mi się uda może minąć np rok:( i odkąd odstawiłam tabletki czyli jakoś dwa miesiące mam do przodu 4 kilo:( już trzy osoby w pracy pytały czy jestem w ciąży:( .. ,nie wiem można ćwiczyć na początku ciąży? pić zieloną herbatę itd? bo chciała bym uniknąć sytuacji że nie będę wiedzieć jeszcze że się udało za bardzo się przećwiczę i niechcący zaszkodzę teraz muszę ogarnąć i na 14 do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mama1
Mawik kochana ja tez mam wrazenie ze wszedzie ciężarne porody masakra ten cykl bedzie taki bardziej swiadomy tety owu mierzenie tempratury bzykanko co drugi dzien zobaczymy ja mam dziś 2dc owu ok 13 lipca wypada ale juz od 7 zaczniemy starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Witajcie;)) Wiecie, że mam to samo - dookoła widzę tylko ciężarne. U mnie dziś 28dc, wczoraj już odstawiłam progesteron i tylko czekać kiedy przyjdzie @, planowo mam na 01.07., mam przeczucie jakby piersi już mniej bolały. Jestem pewna na 100%, że pojawi się to małpisko, może i lepiej jak przyjdzie bo w tym cyklu było chorubsko i antybiotyki. Za to przez cały lipiec Mój ma urlop to będę miała go codziennie i może w następnym cyklu coś zmajstrujemy;))) Kochane życzę Wam miłej soboty;)), uciekam ogarnąć mieszkanie i spakować córcie, jutro zawożę Ją do teściów na całe wakacje - córa już nie może się doczekać;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawik
witam ponownie:) coś przez weekend to tu puściutko się robi??? mnie gardło boli już trzeci dzień, wczoraj brałam jakieś syropy i przespałam całą niedziele prawie:( a przed wczoraj córcia mi dwa razy wymiotowała , ale z nią już oki,mimo tego nie odpuściłam mężowi wczoraj bo na wszystkich kalendarzach mi wczoraj wychodziły dni bardzo płodne więc działamy a około 11 będziemy testować :) nie mogę się doczekać,ale już szukam czegoś na pocieszenie i wymyśliłam że jak się nie uda w tym cyklu to przynajmniej w urlop zaszalejemy a tak to bym patrzyła jak się wszyscy bawią :) mam w ostatni tydzień lipca:) więc koło następnych dni płodnych) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawik
Taka sobie mama -mam nadzieje ,że ten cykl będzie udany ,życzę dwóch kreseczek:) góralka- ja z rodzeństwem też jeździliśmy na całe wakacje do babci,i wspominam to wspaniale :) wiec udanego wypoczynku dla córeczki:) właśnie mi się przypomniało że śniło mi się nad ranem że miałam dzidziusia:) i jechałam z nim gdzieś ,miałam czerwony wózek spacerowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
mawik - dużo zdrówka dla Ciebie i córci, działaj Kobietko;)) Kochane co taka pustka na forum, czyżby urlopy?;)) U mnie dziś termin @, zawsze jak tylko wstawałam rano z łóżka to ledwo zdążyłam dojść do łazienki bo już chlup było a tu spokój. Zastanawiam się czy @ może się przesunąć po braniu antybiotyków? Czekam do jutra, może do wieczora pojawi się, oby nieee.... Ostatnie miesiące miałam co do dnia, mogę nawet powiedzieć że i co do godziny, czuję jak leci mi i lecę do łazienki czy to nie @ ale to tylko śluz na razie. Mam małą nadzieję, że się udało;)) Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawik
góralka- aż mi się buźka uśmiechnęła czytając Twój wpis:) mam nadzieje że dalej nie masz@ zaczniesz wysyp dwóch kreseczek na naszym forum!! faktycznie coś tu pusto:( dziewczyny gdzie jesteście?????? ja już lepiej się czuje,córa tez ok:) ciesze się że ma wakacje bo nie muszę rano wstawać jak mam na 14 do pracy :) sama czuje się po części jak na wakacjach:P czekam aż córa zje i będziemy malować farbkami:) ja mam dziś 19 dc też chciała bym wiedzieć już czy się udało w tym miesiącu ale muszę jeszcze poczekać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawik
góralka może zrób test? ja bym już nie wytrzymała i zrobiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Myślę zrobić ale poczekam ze 3-4 dni, może przyjdzie ta @, brałam w tym miesiącu antybiotyk i może on spowodował opóźnienie. Zauważyłam śluz mleczny i co chwilę mam uczucie że już pojawiła się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mama1
a ja mam bojowy miesiąc hehe już dwa razy było barabara ok 10 przypadają dni płode 13 owulka wiec 11 na bank bedziemy sie starac potem w niedziele 13 :) trzymam kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawik
góralka-nie chce Cię nakręcać ale mam przeczucie ,że Ci się udało:) trzymam kciuki:) Taka sobie mama- Bawcie się dobrze i oby owocnie:) u mnie szaleje wirus żołądkowy najpierw córcia teraz maż leży obok wymęczony przez to paskudztwo:( ja dziś 20dc..dziewczyny gdzie się podziewacie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
No niestety nie udało się - wczoraj przyszła @, jak tylko się skonczy to zaczynam 4 cykl starań, już umówiłam się na monitoring w 15dc, jeszcze muszę zrobić badanie tarczycy. Trzymam kciuki za Was;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawik
jejku góralka.......a już się cieszyłam razem z Tobą.....,no trudno trzeba próbować do skutku:) czy tylko my tu zostałyśmy? gdzie reszta dziewczyn???? ja już nie mogę się doczekać 12 ,wtedy jeśli nie przyjdzie@ to będę robić test.. żeby ten czas szybko przeleciał....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
mawik - nie ma mowy aby poddać się, próbujemy aż do skutku - po to jesteśmy żeby się wspierać;)) Oby Tobie udało się, jeszcze 9 dni... i trzymam kciuki;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mama1
Mawik oj mnie teraz tez sie dłuży masakrycznie ale działamy codziennie hehe choć owulka przewidziana na kolejny weekend nie odpuszczamy zobaczymy plan testowanie 25 lub 26 hehehe Góralka kurcze szkoda ale trzymam kciuki że koleny cykl bedzi eudany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Mało się odzywam ale zalatana jestem.Nie mam na nic czasu. U mnie już po owulacji jakoś 6 dni. Góralka-czytałam twoje posty i miałam nadzieję że się udało i nagle widzę że przyszła :( u mnie dzisiaj jakaś masakra od samego rana jak się obudziłam męczy mnie okropna zgaga! Niczym nie mogę jej zwalczyć.Już ledwo zipię.Ani nic innego niż zwykle nie jadłam...po prostu przyszła i nie chce odejść.Tragedia.Nie mam pojęcia od czego to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mama1
Basimka hmm objawy zagnieżdżenia??? :) u mnie zbliza sie owulka zaczynam robic testy owulacyjne od dziś do tego cały weekend było bzykanko w tygodniu jutro i w czwartek potem piatek i niedziela :) może utrafimy :) potem jedziemy na tydzien odpocząć i wtedy jakby co bede testowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawik
miło dziewczyny że jednak jesteście z Nami dalej :) bo już zaczynałam myśleć że pouciekałyście:) u mnie się sporo dzieje , i tez zabiegana jestem jeszcze cały tamten tydzień po kolei zaczęło łapać wszystkich domowników jakieś paskudztwo żołądkowe.., a wczoraj? robiliśmy grilla moja córeczka z kuzynką poszły na ogród z drugiej strony domu a po chwili usłyszałyśmy przeraźliwe krzyki obydwóch, polecieliśmy wystraszeni szybko do nich najpierw pomyślałam że WIKI WESZŁA W POKRZYWY ALE SIĘ OKAZAŁO ŻE USIADŁA NA HUŚTAWCE A POD NIĄ BYŁ UL OS I NIE WIDZĄC GO STUKNĘŁA NÓŻKĄ! ZACZĘŁY JĄ ATAKOWAĆ....WZIĘŁAM JA SZYBKO DO WANNY polałam zimną woda od razu dwie łyżki calcium, syrop na alergie i maść z antybiotykiem na ukąszenia,byłam przerażona że dostanie wstrząsu miała 6 ukąszeń na szczęście nie twarz i szyja..trochę popuchły ukąszenia ale na szczęście choć jest bardzo uczulona na wiele innych rzeczy na to widocznie nie aż tak bo po podaniu jeszcze jednej tabletki wszystko jej zaczęło schodzić...ale spałam z nią dziś żeby obserwować i jak by coś szpital... ja mam dziś 25 dc i nie mogę się doczekać za jakieś piec dni będę chciała zrobić test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :) Ja już po pracy i od jutra 2 tyg wolnego :D huurrraaa :) Zgaga dalej męczy (???) piecze jak nie wiem. I mdli mnie.Boże jeszcze mi trzeba że na urlop jakieś choróbsko się przyplątało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
hej dziewczynki dawno tu nie zaglądałam ale widzę, że Wy też nie jesteście bardzo aktywne;) u mnie od piątku króluje @ :( spodziewałam się tego (na wizycie gin stwierdziła że chyba jajeczko nie pękło) byłam dzisiaj znowu u gin aby stwierdzić czy wszystko ok czy po okresie nie zostaje żadna torbiel no i niby ładnie i mamy działać!! dała nam 3 miesiące buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodpinky---------31----------małopolska----zaczynam 3 cykl-----syn 4,5 Góralka---------31-------lubelskie----zaczynam 3 cykl--córka 10l maminkakubinka-----31-----lubelskie----3------syn 3,5 Basima---------28-------dolnośląskie----------drugi- -----syn 6l Taka sobie mama------31----śląskie-----zobaczymy--------córka 5lat mawik ..27..małopolska..drugi cykl ...córeczka 7lat Aktualizacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawik
cześć dziewczyny.. ja zaraz do pracy się zmywam,myślałam o tym wszystkim i stwierdzi łam ,że jeśli w tym miesiącu nie wyjdzie to przestaje się ''starać'' ale tylko w tym sensie ,że zacznę normalnie funkcjonować bo teraz nie robię niczego czego nie powinno się robić w ciąży....alkohol solarium ćwiczenia które robiłam....tak na wszelki wypadek...a przecież to bez sensu...muszę zmienić nastawienie i jeśli nadejdzie następny cykl to od razu się biorę za zadbanie o swoje ciało, bo nigdy nie wiadomo ile to jeszcze potrwa zanim ktoś w nim zamieszka:) i myślę że jak odpuszczę sobie trochę to będzie to trwało krócej:)a jak będzie to i tak się dopiero okaże:) miłego dnia dziewczynki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mama1
mawik o matko z tymi pszczołami ja mam uczulenie wiec wiem ja ki stres miałaś u nas 14dc od 5 dnia bzykamy sie ostro hm owulka ok 13 lipca wiec do 14 na bank działamy a potem naturo rób swoje :) 19 jedziemy na tydzienn odpocząc i tam mam nadzieje zatestuje :) a i od soboty mam wiruska zoładkowego myslałam ze mi przeszedł juz a tu niespodzianka i jeszcze mnie biegunka przeleciała dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vodpinky---------31----------małopolska----zaczynam 3 cykl-----syn 4,5 Góralka---------31-------lubelskie----4 cykl--córka 10l maminkakubinka-----31-----lubelskie----3------syn 3,5 Basima---------28-------dolnośląskie----------drugi- -----syn 6l Taka sobie mama------31----śląskie-----zobaczymy--------córka 5lat mawik ..27..małopolska..drugi cykl ...córeczka 7lat Aktualizacja usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
hej dawno tu zaglądałam i miałam nadzieję że przeczytam dzisiaj jakieś dobre wiadomości a tu... cisza:( co się stało dziewczynki? mam nadzieję, że to przez wakacje, aktywny wypoczynek i intensywne staranka;) u mnie owu przewiduję na przyszły weekend, jeśli będzie się działo tak dużo jak w ten to widzę duże szanse ;) ;) .jutro mamy 7 rocznicę ślubu :) właśnie oglądam z mężem finał Mś tzn ja do Was klikam a mój mężuś... zasnął:) :) :), jak mówicie budzić go???tak słodko śpi... kończę bo zaczyna się druga połowa dogrywki, chyba zbudzę go jeśli będą karne czekam na dobre wieści od Was buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc :) przypadkiem tu zajrzalam, bardzo milo tu u was.. ale jakos widze, ze topik podupada..a juz chcialam sie do was dolaczyc ;) jak wiekszosc was tez mam 31 lat :) i jedno dziecko..od konca lipca zaczynamy sie starac o drugie malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
Witaj:) mam nadzieję, że to chwilowa cisza przed samymi dobrymi wiadomościami i że dziewczynki nie piszą bo albo wypoczywają albo ostro działają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×