Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vodpinky 123

Druga ciąża Ponowne starania

Polecane posty

Gość maminkakubinka
a u mnie już weekend!! wzięłam sobie 2 dni wolnego:) no i @ dzisiaj przyszła ale nie nie!! nie trzeba mnie pocieszać! wiedziałam że przyjdzie więc czekałam i chciałam aby pojawiła się jak najszybciej po odstawieniu luteiny bo będziemy mogli szybciej działać. Tak że Moje Drogie nie pocieszajcie tylko trzymajcie kciuki za rozpoczęty nowy cykl!!:) a i ja trzymam kciuki za Was!!!!!a wiecie że jakby się udało to miałybyśmy już prawie wiosenne-marcowe dzieciaczki;) vopinky - gratuluję męża ;) oj Ci faceci są dziwni... ale dobrze że Twój nie przestraszył się tabletek!!! vodpinky---------31----------małopolska----zaczynam 3 cykl-----syn 4,5 Góralka---------31-------lubelskie----zaczynam 3 cykl--córka 10l Maminkakubinka-----31-----lubelskie----zaczynam 3.. syn 3,5 Basima---------28-------dolnośląskie----------pierwszy- -----syn 6l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky
MaminkaKubinka w takim razie nie pocieszam tylko życzę Ci ,aby ten cykl był udany :) miejmy nadzieje że luteina pomoże :) Ale cisza ,dziewczyny halo halo co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Witajcie;))) Dobrze, że dziś już piątek i weekend, odpocznę;)) Ja już drugi dzień na clo, czasami czuję kłucie jajnika ale to dobrze bo lek działa - niech rosną piękne pęcherzyki;)) mamawiki87 - i jak wizyta u drugiego lekarza? Czarnulka - nic nie piszesz, co u Ciebie? vodpinky - Kochana mam to samo z pracą, też jak idę to aż mi się "niedobrze" robi, zawsze mam "stresa":(( maminkakubinka - zazdroszczę Ci tylu dni wolnych - odpoczywaj;)) i nabieraj sił na kolejny cykl starań;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mama1
hej z ciekawości zrobiłam test owu dziś 12dc ale nic nie wyszło wiec szalejemy wieczorem hehehe udanego weekendu wam życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vodpinky---------31----------małopolska----zaczynam 3 cykl-----syn 4,5 Góralka---------31-------lubelskie----zaczynam 3 cykl--córka 10l Maminkakubinka-----31-----lubelskie----zaczynam 3.. syn 3,5 Basima---------28-------dolnośląskie----------pierwszy- -----syn 6l Taka sobie mama------31----śląskie-----zobaczymy--------córka 5lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
Hej dziewczyny. Nie mam czasu uwierzcie mi normalnie dzień jest dla mnie za krótki. Ale no co do starań że przy nowym zajęciu nie myślę że musi być tylko kiedy ochota to się kochamy i będzie co ma być. A co u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taki zastój ? Dziewczynki piszcie co u was!Jak u was z pogodą? U mnie tak gorąco że nie można wytrzymać na dworze.Siedzimy w domu i się nudzimy :) Wczoraj nie było tak gorąco.Troszkę się rozerwałam bo byliśmy na grillu :D.Syn się tak wylatał że jak wróciliśmy do domu to tylko szybki prysznic i po 5 min spał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc, chetnie bym do was dolaczyla...poki co nie moge zajsc w ciaze, bo niedawno sie szczepilam...ale od sierpnia mam zielone swiatlo i zaczynamy starania ;) w koncu chcemy miec drugie dzieciatko :) to zajrze do was chyba dopiero w sierpniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie fajnie gorąco dzisiaj nawet chlapaliśmy się w basenie:) gość - mam nadzieję że w sierpniu będziemy pisały na innym wątku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
to byłam ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka  Sobie  mama
Hej macham hmm coraz bardziej utwierdzamy sie z mężem że chyba nie będziemy czekać aż do jesieni :) co mnie cieszy ale mąż jednak narazie jakiś taki wystrachany i jest stosunek przerywany ale ja sie boje czy bede miała owulacje dziś mam 15 dzien cyklu liczyłam na różnych kalkulatorach i wychodzi srednio że od 11-12 czerwca zaczynają sie płodne niby owulacja przypada wg jednego na 16 a drugi pokazuje 18 czerwca Wczoraj zrobiłam test owulacyjny ale nic nie wyszło aż sie boje że teraz to nie bedzie takie proste jak z apierwszym razem maż więcej pracuje wiadomo stres niewyspanie :( jakaś załamka mnie dopadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, sorka, za gafe z godziny 15.02. mialam oczywiscie na mysli, ze dolacze do tych dziewczyn, ktore rozpoczna niedlugo starania ;) a wam zycze, zebyscie juz zobaczyly 2 kreseczki :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się martwię o ten śluz płodny jak czytam dziewczyny które mówią że jak mają owulację to po nogach im cieknie tyle mają u mnie nic to mnie martwi :( Ale wczoraj się dowiedziałam za tego śluzu może być na zewnątrz być mało ważne że w środku jest. Pogorszyło mnie to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka  Sobie  mama
Ja tez sie martwię tym śluzem bo ostatnio miałam taki ciągnący wrecz galaretowaty testy owulacyjne nie wychodzą tzn sa negatywne mam 15dc i nic a dziś zaczęły mnie jajniki pobolewać szczególnie lewy hmmm zobaczymy jak to sie rozkręci bede testowac dopiero 12 czerwca i zobaczymy czy owulacja wogóle bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do zapłodnienia podobno wystarczy tyle śluzu co znajduje się na szyjce macicy nie musi być widoczny gołym okiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka  Sobie  mama
to ja wiem tylko właśnie miałm sporo sluzu a testy owulacyjne negatywne i nie wiem czy poprostu jeszcze nie wróciła po odstawieniu tabletek czy faktycznie spróbuje w dniach które wskazują kalkulatory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka  Sobie  mama
hello a co tu tak pusto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky
Cześć Kochane - wczoraj nie wchodziłam na kompa ,bo jak wróciłam z pracy to myślałam że padnę. Tak mi w pracy dogrzało że po powrocie ,bolała głowa tak mocno że aż mnie zaczeło wymiotować -masakra jakaś :( Co tam u Was poza tym że gorąco strasznie? Piszcie Dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky
Taka sobie Mama- ja odtsawiłam tabletki i owulacja wystąpiła u mnie już w pierwszym cyklu tylko mocno przesunieta na 22 dzień ,także może i u Ciebie tak bedzie głowa do góry Maminka ,Czarnulka,Basima,Góralka co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka  Sobie  mama
Vodpinky powiem ci ja czekam zobaczymy niby kalkulatory pokazują różnie ale srednio od jutra do 20 moge sie spodziewac dni płodnych a 17-18 owulacja zobaczymy dlatego teraz nie testuje wstrzymam sie do czwartku piątku czy coś wtedy sie wyjaśni na testach U nas skwar ale ja mam chłodno w biurze :P naturalna klimatyzacja niedogrzanego zima budynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky
To fanie że masz chłodniutko ,ja rano poszłam po zakupy ,a teraz jestem w domku nigdzie dziś nie wychodzę, dobrze ze dziś wolne bo pewnie znów bym sie przegrzała. A w domku mam chłodno ,wiatraczek chłodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka  Sobie  mama
Nio ja niestety w pracy moze uda mi sie wolne wziąć na 20 czerwca :) posiedze troszke z córcią ucieszy sie hehe Wczoraj popołudniu cały czas pytała kiedy bedzie miec siostre :p jak ona sie znajdzie w moim brzuchu i jak wyjdzie z niego masakra :) hehehe a ja coraz bardziej nabieram pewności że nie bedziemy długo czekać :P tylko chyba przyspieszymy działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky
Taka sobie Mama- działajacie jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mama1
ha gdy juz jakoś sie poddałam na tescie owulacyjnym pojawiła sie lekka druga kreska :) czyli coraz bliżej owulacji jupii hmm a może zaszalejemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VODPINKY
Widzisz przesuneła się - Dawaj z tym szaleństwem :D TRZYMAM KCIUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka  Sobie  mama
Vodpinky chyba tak wiec moze namówię męża na szalenstwo a nuż sie uda :P dziś też sprawdze jak bedzie mocniejsza to w piątek bedziemy szaleć na maksa bo tak mi wyszło ze 13 jest szanasa na zajscie tym bardziej że śluz juz mi sie zmienił :P chyba wracam do normalności :) jupii a gdzie reszta dziewczyn???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky
Chyba reszta Nas opuściła ,albo zaszalały gdzieś i wzieły wolne i wyjechały :D Halo dziewczynki co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka  Sobie  mama
Vodpinky chyba tak :) a co tam u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky
Dziś jeszcze się wyleguje ,bo do pracy mam na noc :( Ale za to nie będę na tym upale :) Poza tym od rana dziś coś mi niedobrze ,i już zaczynam się wkręcać ,a tak tego nie lubię -Więc staram się w ogóle o tym nie mysleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka  Sobie  mama
Pewnie spraw sobie jakąś przyjemnośc odpocznij poczytaj :) Ja w pracy .. troszke poprzeliczałam pomyslałam i chyba dziś pogadam z meżem na poważnie bo jesli by sie udało czego nie zakłądam to ponieważ córka za rok idzie do szkoły mogłabym miec czas dla niej odprowadzac i przyprowadzać ze szkoły a maluszek miałby spacerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×