Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vodpinky 123

Druga ciąża Ponowne starania

Polecane posty

Gość gośćiowka
to u gory to ja ;) witaj maminkakubinka :) wiadomo..jak pogoda ladna, to czesciej wychodzi sie z domu..i czasem tak bywa, ze wieczorem nie chce sie juz wlaczac komputera ... oh, to w przyszly weekend tez cie tu na pewno zabraknie...(powod: wielkie starania ;) hehe) ja wlasnie jestem pare dni po owulacji...za poltora tygodnia okres..a potem zaczynamy porzadnie dzialac ;) ciekawa jestem czy to tylko wypali..bo chyba wypadnie to tak,ze moje kochanie bedzie musialo wyjechac na 3 dni ..a wlasnie wtedy moga wypasc dni plodne..no zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Witajcie:))) Coś cisza tu;)), ale tak jak piszecie to na pewno przez ładną pogodę i urlopy;)) U mnie dziś 15 dc, wczoraj byłam u mojej gin. - endokr., na usg widać było pęcherzyk dominujący, który miał pęknąć wczoraj lub dziś - także działam Kobietki;)), pokazałam też moje wyniki z tarczycy i powiedziała mi, że jeżeli kobieta stara się o dziecko to najlepszy wynik to 1-2 a ja miałam 2.651(do 5 jest norma), ale dla starających się to ciut za dużo i przepisała mi euthyrox. Ja już od pon. zaczynam urlop i odpoczynek na całego - tylko 2 tyg. ale dobre i tyle;))). 1.08. - 02.08. powinna przyjść @ a to końcówka urlopu myślę, że będzie dobrze i nie pojawi się;)) Kochane a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mama1
hej Góralka u mnie 21dc juz po owulce -5 dni mam dzis straszny ślinotok i bolało mnie podbrzusze rano i jajnik ciągnął hmm zobaczymy ja urlopik zaczyna 18 lipca testowac mam zamiar 26 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
hej! co u Was słychać?? może jakies dobre wieści?? ja czekam na @ ma przyjść w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka 1
Hej. Ja Kochane jeszcze na urlopie. Też czekam - dziś mój 28 dc. Mogłoby się już którejś udać :-). Odezwę się po urlopie. Piszcie co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mama1
hej macham moja @ przyszła jak w zegarku :( dziś 5dc i zaczynamy od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Hej;)) U mnie @ powinna przyjść wczoraj i cisza na razie, dodam, że dokucza mi kłucie - promieniowanie lewego jajnika i metaliczny smak w ustach. Nie nakręcam się - może to przez zmianę klimatu - poczekam jeszcze;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
góralka - trzymam kciuki!!! może będziesz pierwsza... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny!!! :) :) :) No i chyba mam dobre wieści - są dwie kreseczki!!!!!!:) @ powinnam dostać w czwartek lub w piątek (zakladałam ze w piatek) no i nie dostałam nie mam żadnych objawów, a test zrobiłam tylko dlatego że w nocy wyjeżdżamy na wakacje. test zrobiłam tak około południa i druga kreska wyszła wyraźna:) mam nadzieje ze wszystko będzie ok - trzymajcie kciuki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
aa to byłam ja a no i czekam na dobre wieści od WAS!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
maminkakubinka - gratuluję;)) i trzymam kciuki aby wszystko było ok;)) oraz życzę miłego wypoczynku;)) U mnie nadal cisza, ciągle czuje jakby mokro i latam co chwile do kibelka czy to nie @ i co chwilkę sikam i czuję się ciągle zmęczona nic nie chce mi się robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
goralka zrób test! na co czekasz?? ja bym na Twoim miejscu nie wytrzymała. Oj coś mi się wydaje że dołączysz do mnie:) Ja od niedzieli jestem z rodzinką nad morzem - jest super:) nie mam żadnych objawów (ale z Kubusiem też nie miałam no poza tym pierwszym brak okresu!!) goralka- czekam na dobre wieści od Ciebie??? dziewczyny co u Was?? papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
maminkakubinka - u mnie nadal cisza, @ powinna być 31.07., poczekam do soboty umowie się do mojej gin., boję się zrobić testu(nie wiem dlaczego, może żeby nie rozczarować się), czuje jakby ściąganie i skurcze w podbrzuszu cały czas, jestem rozdrażniona - wszystko dookoła mnie drażni. Ale czuje w sobie, że udało się;)) i chyba dołączę do Ciebie;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
goralka1 - i jak?? dziewczyny co u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
u mnie nadal cisza, @ spóźnia się już 11 dni. Umówiłam się na wtorek do mojej gin. maminkakubinka - mas jakieś objawy? umówiłaś się już do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
goralka1 Ty to kobitko jesteś wytrwała!! nie korciło Cię aby zrobić test?? ale po tylu dniach to już chyba nie przypadek:))!! Ja trochę a raczej bardzo martwię się czy wszystko OK bo nie mam żadnych objawów!! nawet piersi które w poprzedniej ciąży były jedynym objawem- wielkie i obolałe (no poza brakiem@)tym razem są tylko lekko obrzmiałe. Na wizytę wybiorę się 18.08 bo moja gin mówiła aby minęło min 6 tyg od ostatniej @ (04.07). A Ty umówiłaś się na wtorek - jutro?? Czekam na wspaniałe wieści :) Dziewczyny co z Wami?? dlaczego nic nie piszecie?? jeśli macie dobre wieści to pochwalcie się!!, a jeśli musicie jeszcze troszkę na nie poczekać to nie poddawajcie się-głowy do góry, wierzę że niedługo też zobaczycie te upragnione 2 krechy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
maminkakubinka - dziś idę na wizytę - wszystko się okaże;)) Kobietko ciesz się, że dobrze się czujesz;)) i nie martw się tym, napewno wszystko jest dobrze, maleństwo sobie rośnie;)) Dziewczyny co z Wami???? Piszcie???? Jak tylko wrócę z wizyty to dam znać co i jak;)))) Trzymajcie kciuki;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
goralka1 - iii??? Bo cały dzień nic nie robię tylko ściskam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Kochana udało się;))!!!!!! Gin pokazała mi punkcik tylko nie dało się zrobić zdjęcia, bo maleństwo schowało się. Kazała mi zrobić jeszcze betę i przyjść za tydzień - chyba za wcześnie poszłam. Przepisała mi Duphaston(progesteron) 2x1 i kwas foliowy obowiązkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
goralka1 cieszę się z Tobą i sciskam Cię bardzo goraco.!:)mam nadzieję ze w poniedziałek też zobaczę moje maleństwo. Trzymajcie się i rośnijcie zdrowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
maminkakubinka - dzięki;)) daj znać jak po wizycie u Ciebie w pon.;)) Ja dziś po pracy idę po skierowanie na betę i w pon. raniutko do laboratorium. Trzymam za Nas kciuki, aby wszystko było dobrze i maleństwa zdrowo rosły;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
goralka1- u mnie dobre wieści:) widziałam moje maleństwo-3mm i słyszałam serduszko:) :) :) jestem taka szczęśliwa - oby tak dalej!! na następną wizytę za 3 tyg mam zrobić masę badań aaa termin 10.04.2014 ale będę miała cesarkę więc na pewno wcześniej. Daj znać co u Ciebie???!!!! a swoją drogą ciekawe co z pozostałymi dziewczynami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Kochana super, cieszę razem z Tobą i trzymam kciuki aby wszystko było dobrze;)) ja od wczoraj źle się czuję, dziś rano byłam zrobić Bete i zauważyłam w porannej toalecie brązowawy śluz i przestraszyłam się odrazu wziełam Duphaston. Boję się:(( Poczekam do końca pracy i zadzwonie do mojej gin co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
goralka1 - co u Ciebie?? a raczej co u Was?? u mnie w poprzedniej ciąży gdzieś ok 7 tygodnia także pojawił się brązowy śluz - od tamtej pory brałam luteinę 2 tabletki rano i było ok. Teraz nie biorę luteiny (wspomagałam się nią przez 10 dni przy zajściu w ciążę) ale gdyby pojawiły się plamienia mam dzwonić do mojej gin a na wszelki wypadek mam w torebce opakowanie luteiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Moja Droga już wszystko dobrze, to był jakiś fałszywy alarm. Dziś odebralam wyniki bety i wychodzi ze to 6-8 tydz. Jutro idę na wizytę myslet że już mi założy książeczkę ciąży i poda wstępny termin porodu. Ogólnie mam mdłości ale nie wymiotuje, zaparcia i jestem spiaca. A Ty jak sie czujesz? Dziewczyny chyba dały sobie spokój z naszym tematem, zastanawiam się czy nie przenieść sie do kwietniowek? Może obydwie przeniesiemy sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goralka1 cieszę się że wszystko ok:)! ja hcg nie robiłam bo to badanie powinno się powtórzyć po 2 dniach aby stwierdzić czy jest prawidłowy przyrost. już przeniosłam się na forum ebobas a tu zaglądam bo jestem ciekawa co u Was:) i Ciebie też tam zapraszam. szkoda że dziewczyny tak nagle ucichły - dla mnie to jakieś dziwne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
a to byłam ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Maminkakubinka - co słychać u Ciebie, jak malenstwo. Czasami wchodzę na nasz opuszczony temat i tylko cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×