Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vodpinky 123

Druga ciąża Ponowne starania

Polecane posty

Gość goralka1
Witaj Basima;)) coraz nas więcej - super;)), to jeszcze chwilka i owulka u Ciebie pojawi się także działaj;))) i czekamy na efekty;)))) to Twój pierwszy cykl starań o drugie maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
Witaj Basima skoro jest to "prawdziwy" cykl starań to radzę kup sobie testy owulacyjne. Ja też mam cykle 28 dniowe - myślałam książkowe i spodziewałam się owu tak około 14dc i byłam bardzo zaskoczona gdy na usg w 13dc okazało się że do owu jeszcze kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka87
Hej dziewczyny. Ja planuję od wakacji starania o drugie dzieciątko. Chciałam się was zapytać... hm... może to i głupie ale czy miałyscie kiedyś sytuację staranek po wypiciu alkoholu? Czy to ma groźny wpływ na poczęcie jesli kobieta lub męzczyzna po % współzyja i dojdzie do zapłodnienia? pozdrawiam wszystkie starankujące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky
Hej Góściówka -gdzieś czytałam że to nie ma wpływu na ewentualna ciąże,sama nie raz napiję się piwka nisko procentowego ,ale gdy rozważam możliwość że mogło się udać już go nie piję (tak na wszelki wypadek ) U mnie dziś 8 dc wsłuchuję się w swoje ciało i wyczekuje owulacji :D Dziś w końcu zamawiam te witaminki dla męża i sama też obiecałam sobie łykac regularnie kwas foliowy bo ostatnio to w ogóle o nim zapomniałam :) Poza tym w u mnie w końcu słoneczko ,a co u Was Kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky
A swoją drogą zastanawiam się jak to jest :) Te które dbają o siebie ,czekaja na maleństwo ,chuchają dmuchają to nie zachodzą w ciąze tak odrazu ,a te babki które nadużywają alkoholu ,nie dbają o siebie,palą jak smok rodzą dziecko po dziecku :) Może to właśnie chodzi o ten luz po alkoholu ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vodpinki może masz rację:) więc jak nam się nie będzie udawało przez kilka miesięcy to zastosujemy kurację: ;) picie picie picie bez względu na porę dnia tylko kurcze trzeba urlop wziąć albo jeszcze lepiej zwolnić się z pracy żeby nie było dodatkowych stresów no i żeby nie trzeba było trzeźwieć, a no i będzie trzeba się gdzieś zgłosić po zasiłek bo przecież za co będziemy się leczyć?? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Witajcie :))) U mnie @ chyba zaczyna się rozkręcać, zauważyłam rano śluz z domieszką krwii:((. Znów złość, rozczarowanie. Ciekawe za którym cyklem uda się. Z tego gniewu dostałam jakiegoś powera do sprzątania. Dziewczyny trzymam za Was kciuki;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maminkakubinka-robię testy owu od 7 dc i póki co negatywne.Jeden w 9 dc wyszedł dość mocny ale i tak jaśniejszy troszkę od kontrolnej i teraz dwa dni kreski są praktycznie niewidoczne.Wiem że pozytywny to takie same kreski. Powiedzcie mi czy wybrać się już teraz di ginekologa bo mamy z mężem konflikt a za nic sobie nie mogę przypomnieć czy dostałam jakiś zastrzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
Basima - masz grupę krwi rh-?? jeśli tak to musiałaś dostać zastrzyk!!! goralka - jak tam? ja nadal mam nadzieję że te Twoje objawy to nie na @ ja już tylko 2 dni z lutką buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja mam A rh- a mąż AB rh+ . Szkoda że nie dopilnowałam tego wcześniej. Rodziłam w okropnym szpitalu i wszystko było nie tak jak trzeba a ja w szoku i nie pomyślałam. Muszę małemu oznaczyć grupę,bo nie wiem jaką ma. Czy ja w szpitalu dowiem się czy był zastrzyk? Chodziłam po wypis to nie chcieli mi wydać nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
Basima a Wasze dziecko jaki ma czynnik rh?? bo jeżeli rh- to mogli nie podać CI zastrzyku! Czytałam gdzieś że w krajach zachodnich podają każdej kobiecie z rh- jeszcze w ciąży. U nas jesli dziecko ma rh + to muszą podać w ciągu 72 h po porodzie, jesli rh- to nie muszą i nie robią tego ze względów ekonomicznych oczywiście !!!:( goralka co u Ciebie??? odezwij się szybciutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Niestety ale u mnie @ przyszła na dobre:(((( Ciekawe rzeczy piszecie o konflikcie serologicznym, mnie to nie dotyczyło ja mam Ab a mąż 0. Ale warto poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
goralka - nie będę Cię pocieszać bo wierzę że niedługo nam wszystkim się uda więc z uśmiechem zaczynaj kolejny cykl!!! A z tym konfliktem serologicznym to nie chodzi o grupę krwi A, O, B , AB tylko o CZYNNIK RH czy jest dodatni czy ujemny i problem pojawia się dopiero gdy kobieta ma rh - a mężczyzna rh+. Ja mam całe szczęście taką samą grupę krwi i z tym samym czynnikiem jak mój m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky
Góralka przykro mi że @ przyszła :( znam ten smutek ,rozczarowanie i wściekłość :( Ale musimy Być silne :) Bo inaczej zwariujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was moje drogie! Jeżeli miałybyście ochotę poczytać o wszystkim co nas, kobiet dotyczy - problemach kobiecych, ciąży porodzie i naszych dzieciach zapraszam na http://dumnamama.pl Jest to portal, który współtworzony jest z Wami - kobietami abyście mogły czytać to, co Was interesuje! Serdecznie zapraszam i życzę dużo, dużo zdrówka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamawiki87
cześć ,dziewczyny,dopiero dwa tygodnie od odstawienia tabletek to choć myślałam ,że schudnę jeszcze łatwiej to waga mi śmiga do przodu i dalej mnie strasznie boli brzuch i piersi...... ,myślę że mi hormony wariują po odstawieniu tabletek.. nie wspominając o ciągłym poddenerwowaniu.....czuje się jak bym od dwóch tygodni miała okres:( miała takie coś któraś z Was? po odstawieniu?we wtorek wybieram się do ginekologa.Wpadam w paranoje, co chwile sprawdzam czy dostałam okres bo się czuje jak bym była chwile przed.. :( góralka-myślę ,że dołączę do Ciebie lada dzień z @ szkoda ,że jeszcze to nie za tym razem Ci się udało..,ale głowa do góry! dziewczyny miłego wieczoru i starań życzę:)ja zmykam do córeczki dać jej lekarstwa..strasznie ją dalej męczy alergia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky
Mama Viki ja po odstawieniu dużo lepiej się poczułam , choć uczucie że dostane okres za chwilkę miałam ,a dostałam dopiero w 33dc,generalnie piersi mnie nie bolały przed @,no i sam okres mniej bolesny. Natomiast mam taki problem że mam dość silne bóle owulacyjne ,dlatego tez zaczełam brać tabletki , i dokładnie wczoraj wieczór te bóle wróciły ,także dziś muszę zacząć z mężem działać ,tylko niewiem jak mi się to uda bo jajnik mnie bardzooo boli i środki przeciwbólowe nie pomagają -Co u Was dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Witajcie;)) Dzięki za słowa wsparcia. dziś słabo się czuję, leje się ze mnie. Po pracy pójdę do apteki wykupić Clo i będę brała od 5 dc. Umówię się jeszcze na 14.06. do mojej gin na monitoring akurat będzie to 14 dc - zobaczyć moje pęcherzyki. Dziewczyny z tego co czytałam to po odstawieniu anty szybciej zachodzi się w ciążę, także życzę szybko fasoleczki;)) Trzymam kciuki za Was ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka  Sobie  mama
MamaWiki 87 oj tak bolące pierci brzuch jak balon a sutków to dotknąć nie mogłam masakra była brałam właściwie 4,5 roku bo dostałam jak skonczyłam karmic córcie i teraz jak odstawiłąm hmm czułam o tydzien przesunietą owulacje choć nie wiem czy już była ale objawy tak i 10 dni po terminie okres dostałam trwał od 26 maja do wczoraj od dzis już ok choc mam totalny spadek żelaza słabo mi w głowie mi sie kręci masakra ide do apteki po jakiś chela ferr owulacja powinna teraz byc ok 16 czerwca zobaczymy bede sprawdzała testami hmm mie też sie marzą bliżniaki hehe ale narazie raczej sie wstrzymamy i zaczniemy konkretnie na jesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka  Sobie  mama
hehe mnie teraz ciężko wyliczyc owulacje ale zobaczymy pierwszy cykl normalny miał 37 dni zobaczymy co teraz bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky
Muszę Wam to napisać w końcu kupiłam męzowi ten Fertimen czy jakoś tak ,teraz tylko pozostaję czekać aż przyjdzie pocztą :) Hmm ciekawe co mąż powie na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) U mnie owulacja tuż tuż... zrobiłam test owulacyjny i 2 piękne kreski miałam już po 2 sekundach :D Jeszcze poszukałam i staram się umówić do dobrego ginekologa. Póki co nie mogę się dodzwonić.Podobno długo się czeka na wizytę.Widzę wy kupujecie dla mężów wspomagacze-mój pewnie by nie chciał brać takich wynalazków :P.Miłego dnia wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky
Basima mój też nie będzie zachwycony ,ale On wie że ma mało *****iwe pleminki i przy pierwszym dziecku od androloga dostał zestaw witamin i równo po 3 miesiacach (bo tyle trwa jakby regeneracja spermy) zaszłam w ciąże -Teraz też będe mu wiercić dziurę w brzuchu żeby je zazywał i ograniczył palenie. Widzę że też masz teraz najelpsze dni (owulacja) tak jak ja :) więc staramy się na całego :):):) Oby się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
vodpinky - a czy ten specyfik jest na receptę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky
Góralka-bez recepty ,ja go zamowiłam na allegro bo w aptece go nie ma z przesyłka 30 zł, faktycznie ma w swoim skladzie te witaminy co androlog mu przepisywał,tylko zamiast garsci lekow wezmie 1 kapsułke :) a na efekty trzeba czekac 3 miesiace bo tyle trwa regeneracja nasienia - zobaczymy :) oby pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
to może i ja kupię mojemu - tak profilaktycznie niech bierze, choć nie robiliśmy żadnych badań na jakość nasienia - myślę ze pomoże niż zaszkodzi;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamawiki87
cześć dziewczyny..na jutro umówiłam się do ginekologa na rano,żeby mi powiedział co tam się dzieje w chwili obecnej.. dwie kreski na teście ciążowym były ,ale nie u mnie tylko u koleżanki z pracy:( dziś mi powiedziała bo prosiła czy mogę ja wyręczyć w pewnych rzeczach w pracy tak żeby się szefostwo nie zorientowało-umowa jej się kończy,nie planowała ciąży leczyła się miała torbiele a i tak wyszło:) więc dziewczyny moje kochane w teorii powinnyśmy mieć łatwiej,będąc zdrowe;tylko jeszcze żeby psychicznie się tak nie nakręcać :( dziękuje za odpowiedzi w sprawie bólu piesi i brzucha po odstawieniu:)dziś mnie tak pobolewa ,i byłam na solarium a potem miałam wyrzuty sumienia,bo choć raczej mało prawdopodobne to jak by czasem?????ta sama koleżanka mówiła mi że jej siostra po odstawieniu tabletek już po tygodniu zaskoczyła:) miłego dnia odezwę się jutro po wizycie u ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie to są same witaminy także na pewno nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky
Hej Dziewczyny co tam u Was słychać?U mnie dziś deszcz,pochmurno ,zimno brr najchętniej weszłabym pod koc i przespała cały dzień -szkoda że tak nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×