Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

swps psychologia opinie

Polecane posty

Gość Guanabanana
Błagam, co to za pierdoły, że na studentów zaocznych albo tych, którzy opłacili studia pracodawcy gorzej patrzą... Czas porzucić to błędne myślenie. Wiem z doświadczenia i obserwacji znajomych a także rynku, że takie praktyki w większości przypadków nie mają już miejsca. Liczy się przede wszystkim zaangażowanie, umiejętność logicznego myślenia, chęci do działania, wiedza no i doświadczenie a to wszystko Uniwersytet SWPS daje. Wiem bo sama skończyłam tę uczelnię. To ile tam było możliwości rozwoju to się w głowie nie mieści - wystarczyło tylko chcieć. Co ciekawe na SWPSie jest dość ciężko przebimbać studia i skończyć je nic nie robiąc. Tam się płaci za jakość kształcenia, doskonałą kadrę, wyposażenie uczelni. Wiem o czym mówię bo to moja już trzecia uczelnia i pierwsza, którą mogę z ręką na sercu gorąco polecić. Ja studiowałam w Warszawie i ten wydział znam najlepiej, ale w zamiejscowych też zdarzyło mi się być. Jeśli macie jakieś pytania dotyczące uczelni, chętnie odpowiem. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Guanabanana dziś Przecież napisałam o zaocznych, za które jak wiesz, też się płaci. Poza tym lepszy SWPS, gdzie się płaci, ale uczy stacjonarnie, niż zaoczne, taka prawda, moja koleżanka z wieczorowych musiała tłumaczyć potencjalnemu pracodawcy, że chodziła 5 dni w tygodniu, tyle, że wieczorem, bo myśleli, że zaoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poziom,atmosfera,wszystko super... dużo się nauczylam,ale pracy w zawodzie nie mam. Większość osób pracuje nie w zawodzie,tylko np jako trenerki fitness...sekretarki,stewardesy...wiec nie wiem czy warto było inwestować ponad 40tys i 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo sama psychologia nic nie daje, lepiej było iść na uczelnię państwową i 40 tys zainwestować w szkołę psychoterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:05 o tym powinna być akcja informacyjna: kończąc psychologię otrzymujesz mgr i nic poza tym.lepiej właśnie inwestować w szkole psychoterapii albo np pedagogikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyłam swps. Generalnie było dobrze, uczyć się trzeba było. Dla porównania skończyłam inny kierunek na WU i śmiem twierdzić, że tam było dużo łatwiej. Na swps było dobrze, aż doszłam do pisania mgr,,,,którą nadal "piszę" rok po skończeniu szkoły. Najpierw miałam promotora (bardzo sławnego profesora z innego Uniwersytetu), który mnie wyzywał, gnębił. Poszłam do Dziekana na skargę ...i otrzymałam odpowiedź, ze każdy może się nie dogadać z Promotorem, żebym poszukała sobie kogoś innego. Poszukałam. Nowy Promotor odpowiada jednym spotkaniem na pół roku....dużo pracy ma. Dochodzi do tego że moja praca lezy odłogiem, nikt z dziekanatu nie chce interweniować. Nikogo nic nie obchodzi. Strasznie to przykre bo własni eten moment pisania mgr był dla mnie ważny, myślałam że nauczę się wielu nowych rzeczy, że odkryję kosmos...tymczasem tylko walczę o to, żeby wkońcu godnie skończyć tą szkołę i się nie ząłamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmkkkk
Prawdą jest, że bardzo wiele osób idących na psychologię nie zdaje sobie sprawy z tego jaka praca przed nimi. Tak odnośnie tego, że lepiej zainwestować w szkołę psychoterapii lub pedagogikę. Jako osoby pracujące z innymi ludźmi nie powinniśmy pozwalać sobie na błędy - same studia pokazują nam możliwe drogi rozwoju, pozwalają odrzucić rzeczy z którymi się nie zgadzamy. Trzeba wielu lat kształcenia i doświadczenia żeby być dobrym psychologiem/terapeutą... W swpsie najbardziej podoba mi się to, że uczy krytycznego mylenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada1234
Guanabanana czy moge Cie prosic o kontakt mailowy? :) mialabym kilka pyt. dotyczacych uczelni :p bylabym Ci bardzo wdzieczna. :) pozdrawiam serdecznie, Ada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guanabanana
Jasne, pisz śmiało: bahia.oawi@gmail.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateuszFilip
Siema szukam studentow lub osob ktore studiowaly na SWPS Katowice zastanawiam sie nad wyborem kierunku psychologia jednolite magisterskie, jedyna mozliwoscia sa studia zaoczne prosze o kontakt mejlowy pietakmateusz@gmail.com w tej sprawie, interesuje mnie ogolna jak i szczegolowa opinia o szkole i o kierunku warto lub nie warto czy mam tez inne mozliwosci ?? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chciałam jak najszybciej zdobyć zawód i zdecydowałam się na ofertę studium http://www.psychologia.org/ tam bardzo fajnie uczą, bardzo mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po psychologii na innej uczelni i wiem jedno. Studia to dopiero początek to jeden z tych zawodów w których trzeba się cały czas kształcić. Ostatnio byłam na szkoleniu z integracji sensorycznej soyer. Jestem zachwycona szkoelnie prowadziła pani Elisabeth Soechting czyli jedna z najbardziej uznanych instruktorów SI na świeci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Wam :) Czy ktoś z Was mógłby się do mnie odezwać na e-mailu ponieważ mam parę pytań dotyczących Psychologii w Języku Angielskim na SWPS, jeśli ktoś studiuje lub studiował albo też zwyczaje Psychologię proszę o odzew. Chciałabym dowiedzieć się o wyborze przedmiotów, klimacie, możliwościach po, wykładach, poziomie itp. Dzięki! :) Mój adres e-mail - yehyeh@hotmail.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina75
Ja wybrałam psychologie na akademii www.ignatianum.edu.pl w Krakowie i polecam. Fajna atmosfera i świetni wykładowcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ciezko jest sie dostac na zaoczna paychologie na SWPS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania7888
studiowałam ten kierunek na swps w poznaniu. Nie polecam tej uczelni, zajęć mało w porównaniu z innymi uczelniami a ich poziom jest tragiczny, zaliczenia w postaci referatów czy pracy w grupach to jakaś kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odetta1
Hej chciałabym się wybrać na psychologię dla magistrów w 3,5 roku. Czy ktoś ukończył ten kierunek lub wybiera się w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałam dopisać, że chodzi o Katowice :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megiiii2445
psychologia na swps-ie jest przereklamowana - gdybym nie była na 3 roku to pewnie bym sobie już odpuściła to studiowanie, bo po co siedzieć na sali i słuchać samych wulgaryzmów, czy opowiadania wykładowców o historiach ze swojego życia - mówiąc krótko nie polecam jeśli idziesz tam po wiedzę, bo to nie są studia dla ambitnych na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra776
Po skończeniu tego kierunku zalecane jest ukończenie dodatkowych szkoleń i kursów żeby mieć do zaoferowania coś więcej na rynku pracy niż same studia. Ja korzystałam z kilku szkoleń organizowanych przez http://www.fundacja-wroclaw.org/ i serdecznie mogę Ci polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinr
Tak, oczywiście. Jedną z możliwości jest zrobienie 4-letniego kursu psychoterapii w warszawskim Centrum CBT-EDU (aktualnie trwa rekrutacja do końca kwietnia). Dzięki temu, że jest atestowany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej można ubiegać się o Certyfikat Terapeuty i jest on uznawany przez Narodowy Fundusz Zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu95
Hej, ja właśnie kończę studia na poznańskim wydziale SWPS, więc mam pewne doświadczenia związane z tą uczelnią. Generalnie na początku było miło jak to zazwyczaj przy rekrutacji, opowiadanie ile to przedmiotów jest do wyboru i ile możliwości rozwoju stwarza ten cudowny swps. Jako że były to moje 1 studia i doświadczenie w wybieraniu uczelni miałem żadne, to można powiedzieć że byłem zafascynowany wszystkim, co usłyszałem w biurze rekrutacji. Niestety pierwsze zajęcia zweryfikowały moją ocenę tej uczelni. Można powiedzieć że zajęcia w liceum miałem na wyższym poziomie niż na swps. Przedmiotów, które z kierunkiem nie mają nic wspólnego całe mnóstwo, a tych których powinno być najwięcej jest najmniej. Zaliczenia z reguły takie żeby wszyscy sobie z nimi poradzili. Najzabawniejsze jest to że końcowa ocena to ocena z modułu a więc suma pkt zdobyta z kilku przedmiotów - więc to w zasadzie kwestia szczęścia co dostajesz. Miałem zaliczenia, w postaci odpowiedzi na 1 pytanie 1 zdaniem i za to dostawałem zaliczenie. Generalnie odradzam, bo kasa niewspółmierna do zaangażowania wykładowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z SWPS się przeniosłem na 2 roku bo jak dla mnie ta uczelnia to kpina. Studiuje w WSB-NLU w Krakowie i szczerze polecam. Jeśli chodzi o poziom jest zdecydowanie lepszy, nie robią problemów a system CloudA bardzo mi pomógł . Zjazdy są raz w miesiącu stacjonarnie a drugi (wykładowy) jest na platformie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Virginia

Jedyne co jest na plus na tej uczelni to stypendia a raczej ich wysokość, poza tym dno. Sfrustrowani, o marnych osiągnięciach wykładowcy i ćwiczeniowcy (poza kilkoma wyjatkami) i studenci, którzy przychodzą na zajęcia żeby pogadać ze znajomymi a nie się czegoś dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mat

Czy macie jakieś doświadczenie z studiami psychologii 3,5 roku dla magistrów i licencjatów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ludzie.. dołujecie mnie 

A chce sie wybrać na SWPS 

Az tak zle ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Student - Psychologia

SWPS bazuje na marce, która kiedyś rzeczywiście coś oznaczała. Teraz to jest jedna z wielu prywatnych szkół, które mają jedną wspólną cechę , niski poziom nauczania. Tu nie chodzi tylko o to, że jakiś doktor czy prof. jest mało zaangażowany albo gada nie na temat. Byle jakość jest na każdym kroku, od planowania zajęć przez nie trzymanie się terminów po gubienie prac . Nie należę do osób szczególnie wybrednych, bo wiem jak wyglądają studia na publicznych uczelniach i niejedno widziałem. Jednak na serio ta nonszalancja po stronie pracowników jest wręcz niemożliwa do zniesienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×