Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

swps psychologia opinie

Polecane posty

Gość założycielka temati
Trochę ten opis mnie zniechęcił,czy to jest istotne z jakiego domu jest czy jaką ma figurę? Nie mam kompleksów ,a poza tym maturę już robiłam jakiś czas temu ;p, więc nie wiem czy będę tam pasowała.:) NA zaocznych jest ,aż tylu studentów i tak duża średnia wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten opis jest śmieszny, na studiach są dorośli ludzie, a nie licealiści. nikogo nie obchodzi czyjaś figura i nikt nie traci czasu na plotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedawno slyszalam jak jakies dziewczyny sie chichraly i mowily "przed chwila widzialam buke!" i opisaly dziewczyne, kojarze ja, wysoka, bardzo gruba, nie ma latwo...osobiscie mam kolezanki z torebkami prady, LV itp ale sa sympatyczne, nie wywyzszaja sie, chociaz mozna sie czuc przy nich gorszymi, tylko ucz sie dobrze i badz wesola, a znajdziesz przyjaciol, na pewno :) to dobra szkola, mozna by powiedziec elitarna, na dziennych mozesz dopasowac plan tak by pracowac, wyklady nieobowiazkowe, na zaocznych chyba gorzej, na dziennych sa osoby tak do 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak na humanistyczna uczelnię to jest dużo chłopców tutaj, dużo przystojnych, przystojniejsi są chyba tylko na koźminskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość założycielka temati
Fakt, studia są bardzo drogie i pewnie nie każdego stać na nie. Ja wybieram się,zeby sie uczyc ,skończyć i pracować w wymarzonym zawodzie. Akurat innych się nie obawiam, a jak jest z planem dużo zajęć w ciagu dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy jak sobie plan ulozysz,mozesz np miec 2 calkowicie zawalone dni i 3 wolne albo 5 dni po 1 zajecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość założycielka temati
To samemu sobie układasz plan ? Ciekawe, to chyba lepiej studiować na dziennych niż zaocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na skończyłam tę uczelnię, ale nie psychologie a kulturoznawstwo i polecam jak najbardziej, zajęcia bardzo ciekawe, poziom wysoki i o dziwo choć nie jest trudno się dostać, to trafiłam na ludzi na roku naprawdę na poziomie i zainteresowanych kierunkiem, a nie które poszły z braku laku... lepsze jest podejście wykładowcy do studenta na swpsie niż na uw z tego co słyszałam, takie bardziej partnerskie i czujesz, że to wykładowca jest dla ciebie, a nie na odwrót, wykładowcy sa oceniani przez studentów na koniec każdego semestru w anonimowych ankietach, więc się bardzo starają prowadzić ciekawie zajecia, chodziłam na zajęcia z przyjemnością, myślę, że to dobra uczelnia, a stereotyp, że jak prywatna to gorsza tutaj się nie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam, wykładowcy, ćwiczeniowcy traktują Cię jak równego sobie a nie jak śmiecia, studiowałam na UW (nie psychologię) i to był koszmar, dostałam depresji, nie przez poziom a przez gnojenie, mogłabym nawet tu podać nazwiska "profesorów" a raczej sfrustrowanych pań i panów, normalnych sympatycznych było ze 2 na 20 prowadzących, reszta stwarzająca problemy wiecznie, tutaj jest normalnie, jak dostajesz złą ocenę to za to,że nie przygotowałaś się lub byłaś za dużo nieobecna, a tam mogłaś dostać, bo pan lewą nogą wstał albo pani miała okres... do tego na UW spotkałam osoby studiujące - dziewczyny z małych wiosek, wsi, zachłyśnięte Warszawą, zdesperowane, wyścig szczurów, Swps - ludzie w dużej części z Warszawy i okolic albo innych dużych miast, zachowują się normalnie, większość bardzo empatyczna, wyrozumiała, raczej nastawieni na pomaganie sobie niż na konkurowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita92
Zgadzam się z wcześniejszym komentarzem. Uczelnia może nam dać możliwości, ale to od nas zależy jak je wykorzystamy. SWPS takie możliwości daje, ale jak wiemy nie ma nic za darmo, doświadczenie zarówno praktyczne jak i wyuczenie w sobie etyki zawodu psychologa okupione jest ogromnym nakładem pracy. Czasem słyszy się, że na uczelniach prywatnych płaci się za oceny, jest to kompletna bzdura. Umowy z placówkami, materiały, najlepsza kadra- nie oszukujmy się to wszystko kosztuje. Jestem zadowolona głownie z tego, że SWPS stawia na praktykę bo właśnie praktyka jest głównym predyktorem naszego przyszłego zatrudnienia. Teraz rozpocznę 3 rok psychologii i jestem bardzo zadowolona. Jeśli macie jakieś pytanie chętnie na nie odpowiem. Pozdrawiam, Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kit kat
Odradzam, to zakłamana uczelnia. Jeślichcesz być dobrym psychologiem to omijaj . Słyszałam że osoby które z tamtąd odeszły są bardziej zadowolone z innych wyższych uczelni psychologi , w których nie był to główny kierunek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaoczna psychologia to nieporozumienie, żadnego poważania w środowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika992
Ja też odchodzę z swps . Wykorzsytują studentów , generalnie wszystkich młodych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika992
Jestem dzienną studentką ale wiem że na zaocznych wcale nie lepiej. Nikt kto zna swoją wartoąść nie traci już czasu na tą uczelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szatan_kutas
To była pomyłka. Dobrze się zastanówcie zanim wybierzecie tą szkoł,e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szatan_kutas
Dodam że ten Ohme to płaci panią z ulicy kupe kasy za zrobienie minety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita92
Nie wiem skąd się biorą wasze opinie, może studiujemy na różnych wydziałach. Nigdy nie czułam się w żaden sposób wykorzystana przez uczelnie bądź wykładowców. Nigdy nie myślałam także o SWPS-ie jak o pomyłce. Potraktuje wasze wypowiedzi jako subiektywne opinie mające oparcie w waszych doświadczeniach. Jestem tylko ciekawa co dokładnie macie do zarzucenia SWPS-owi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ich wydaniu psychologia staje się kiepska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki ogarnijcie się? Torebki? Figura? A może jeszcze błyszczyk do ust?? Z takim podejściem żadne studia nie pomogą !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A orientujecie się jeszcze czym różni się tryb wieczorowy oprocz oczywiście studiowania w weekendy? Pytam, bo na te studia będę musiała sobie sama zarobić i zastanawiam się czy studenci wieczorowi są w jakiś sposób gorzej traktowani, czy maja bardziej "okrojony" program? Z góry dzięki za odpowiedź, bo rezygnuje z medycyny, na poczet ptywatnej uczelni i to dosc wazna decyzja w moim zycziu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak marzysz o chorych ankietach i pracach po kilka godzin w necie "polecam" SWPS żałuję, iż nie wybrałam Uniwerku chcesz czy nie chcesz masz do zrobienia ankiety w necie , mapa mysli internetowo czyli informatyka sie klania nigdy nie klnelam, ale dzieki SWPS stalo sie to nalogiem - mam nadzieje ze uda mi sie przeniesc na Uniwerek, strata czasu i kasy poza ta informatyczna sprawa reszta ok, ale ta informatyka w sumie zabiera tyle czasu ze malo masz na prawdziwa nauke. sam pomysl dostepnosci planow zajec i ocen przez internet fany, ale zajecia internetowe to zenada….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita92
Chciałabym tylko zaznaczyć, iż zajęcia e-learnigowe są nową formą aktywności. SWPS prowadzi ciągłe ankiety mające na celu sprawdzenie poziomu zadowolenia studentów ze stosowanych metod dydaktycznych. Sama nie przepadam za tą formą testowania wiedzy, ale nie odradzałabym SWPS-u tylko z tego powodu, ponieważ jest mnóstwo rzeczy, które sprawiają, że SWPS wypada lepiej od Uniwerku w końcowym rozrachunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abdullach
Witam , ta szkoła propaguje nietolerancje wobec religii muzułamńskiej. Obraża moje poglądy religine i wiare w Mahomeda. Prosiłem aby na zajęciach na których jestem nie obrażali mnie. Zlekceważyli moje proźby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no sorry Ale różnica pomiędzy ukończeniem swps a uniwerku jest ogromna, również w wiedzy i podejściu do zawodu. Z swps ludzie mysla że już wszystko wiedzą po studiach i bawią się w psychoterapię nie mając pojęcia że szkodzą ludziom nieświadomie. Podejścieludzi po tych sstudiach jest często aż roszczeniowe. Często mają wywiady w tv Ale to dlatego że ta uczelnia Ma tam ułożonych wykładowców i wmawiają ludziom ze jak skończą u nich studia to od razu będą fachowcami. Niestety ale to opinia jednej z najbardziej znanych psychologów w Polsce, działających również jako biegły sądowy i majacej wieloletnie doświadczenie w psychoterapii i uczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego, że chcesz być dobrym fachowcem w tak trudnej dziedzinie, pójdziesz i skończysz zaocznie studia na prywatnej i będziesz myślała że będziesz super specjalistą. To wyjdzie po czasie, opinia pójdzie w swiat i już nigdy nie odzyskasz dobrej opinii. Jest wielu na tym rynku którzy szkodzą a nie leczą. Po twoim podejściu widzę, że chcesz zarabiać dużo kasy, slizgac się w zajęciach i myślisz że będziesz miała dobry zawód kasę i pomożesz ludziom? To nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i efekt tego za parę lat będzie taki, że na rynku będą psycholodzy i pseudopsycholodzy :D zajęcia e- learningowe z psychologii? Ludzie nie osmieszajcie mnie. To kolejna prywatna uczelnia, która nawet uposledzonemu da dyplom - bo płaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jean666
Witam, jestem zdziwiony atakiem na redakcje francuską. Bardziej i niepublicznie obraża Mahomeda Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej na czele z Polską inteligencją która daje zły przykład nietolerancji religijnej. Pozdrawiam Jean z Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita92
Zajęcia e-learningowe z psychologii? Kto powiedział, że z psychologii? Owszem zajęcia e-learningowe z technologii informacyjnej, angielskiego, ale nie z psychologii to pierwsza sprawa. Pójdźmy dalej... Mam na roku 70 osób i nie znam bardziej świadomych studentów - każdy z nas zdaje sobie sprawę, że te pięć lat to dopiero początek. Moje poglądy odnośnie studentów są bardziej realne. Uważam, że SWPS jest dobrą uczelnia, ale są studenci i studenci. Na każdej uczelni znajdują się osoby bardziej lub mniej zaangażowane, zawsze jest gdzieś ktoś kto myśli, że się poślizga, a jeśli chodzi o pseudopsychologów... Już teraz dzieje się tak, że osoby po jakiś śmiesznych kursach pracują z ludźmi. Uważam to za karygodne, jak każda osoba, która podchodzi do zawodu psychologa w odpowiedni sposób. Nigdy żaden z wykładowców nie powiedział mi, że mogę po studiach otworzyć własną praktykę. Studiuję w Poznaniu i uważam, że mamy świetną kadrę, zarówno pracowników etatowych jak i wykładowców z uniwersytetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tutaj jest literatura psychologiczna na temat uzależnień, psychoterapii, asertywności: www.przemiana.otwarte24.pl Księgarnia Przemiana Literatura Uzależnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5
Wydaje ci się że masz dobrą kadrę bo innej nie miałeś. Swps niedługo nie będzie istnieć. Ma lepszą konkurencje w swoim głównym nauczaniu. Poważna psychologia nie miesza religii z nauką. Za kilka lat będziecie leczyć ludzi egzorcyzmami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×