Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

swps psychologia opinie

Polecane posty

Gość RRR

Cześć, czy ktoś może się podzielić swoją opinią na temat psychologii dla magistrów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychologia dla mgr

@ RRR - nie wiem, co chiałbyś dokładnie się dowiedzieć dlatego napiszę ogólnie. Jestem teraz na ostatnim roku. Zajęcia sa dość powierzchowne i bez zgłębienia najważniejszych problemów. Dużo jest pracy własnej, niestety polega ona głównie na robieniu prezentacji w power point'cie i tego typu pracach. Zapisy na zajęcia katastrofa, błedne statusy płatności za studia to norma, opryskliwość kadry naukowej i obsługi dziekanatu - nie wszystkich rzecz jasna ale dotyczy to dużego grona. Czesne jest wysokie, ale niewiele za tym idzie. Sam się zastanawiam, na co przeznaczane jest moje czesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat psychologię tyle, że pozytywną zrobiłam podyplomowo w WSKZ :) Przekonała mnie naprawdę duża ilość pozytywnych opinii, przystępne czesne oraz fenomenalna forma nauki. Po rozpoczęciu nauki była bardzo pozytywnie zaskoczona indywidualnym podejściem do studenta oraz swobodą realizacji nauki. Wysoka jakość treści, bardzo dobra organizacja uczelni oraz świadectwo zgodne z aktualnymi rozporządzeniami :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×