Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jakie tabletki na odchudzanie bierzecie

Polecane posty

Gość gość

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biore takie www.galena.pl/pl/katalog-produktow/preparaty-wspomagajace-odchudzanie polecam, sprawdzaja sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biore 2 be slim-nie brac nic nie daja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakoś nie lubię łykać tabletek. Wolę suplementy typu AquaSlim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilkukrotnie podchodziłam do kuracji odchudzającej różnych produktów i sposobów. Wiele z nich działało ale z mizernym skutkiem. Obecnie jestem na kuracji miesiąc z tabletkami Slimcea. Ten okres pozwolił mi już ocenić ich działanie. Hamowanie łaknienia na plus, przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej na plus. Brak efektów ubocznych na plus. Warte stosowania podczas walki z otyłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze tabletki na odchudzanie to jest ostre ruuuchanie pare razy na dobe polykanie spermy. Sperma jest bez kalori,a syta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skutecznie odchudziły mnie tabletki Slimcea w połączeniu ze zbilansowaną dietą. Ograniczyłam smakołyki, węglowodany po godzinie 15 oraz wprowadziłam niewielką ilość ruchu. Przez cały okres brałam tabletki Slimcea. Zauważyłam na początku łatwość w utrzymaniu diety ponieważ tabletki Slimcea powodują blokadę uczucia głodu. Już po 2 tygodniach od rozpoczęcia stosowania zauważyłam pierwsze efekty. Dzięki temu byłam zmootywowana do dalszych działań. Łącznie schudłam 9kg. Warto było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie czy Wy jesteście normalni??? Jakie tabletki??? Mniej jeść i dużo ruchu. W życiu nie przyszłoby mi do głowy żreć piguły, żeby schudnąć. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie i za ile jest ta Slimcea ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimcea zamówisz w sklepie piekna24.pl albo na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja to sport 6 x w tygodniu przez godzinę: bieganie, rower, orbiter.... i dieta bez słodyczy, z małą ilością tłuszczu. max 1500 kcal na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na wielu dietach czy suplementach. Najlepszym rozwiązaniem jest odpowiednia dieta dostosowana do organizmu oraz tabletki Slimcea. Efekt który przychodzi każdego dnia bardzo motywuje do przejścia pełnej kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupla 37
Ja osobiście korzystałam przez 2 miesiące z tabletek na odchudzanie o nazwie Odchudzanie African Mango i efekty były piorunujące. W 2 miesiące zgubiłam 14 kg, schodziło mi średnio 1,5 kg tygodniowo. Tabletki zamówiłam na stronie: http://nplink.net/btkjP7vM mogę śmiał polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę Novoslim już drugi raz i jestem tak samo zadowolona Pierwszy raz stosowałam go po ciąży jak nie mogłam schudnąć i faktycznie zrzuciałam prawie 9 kg teraz miałam gorszy atepa i znowu sobie odpuściłam więc ponownie zakupiłam i już wszytsko regularnie spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odchudzałam się tabletkami, schudłam jakieś 15 kg, uczyniłam to tymi tabletkami:

dietalux.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi a myślę że już nic innego nie będziecie stosować.? Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo. Z autopsji bardzo polecam sprawdzone zioła Tybetańskie na odchudzanie. Kupuję na odchudzanieziolatybetanskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tabletki to dla leniwych, oszukujacych sie ze cos zaczeli robic,

Zloty srodek- mniej zrec wiecej sie ruszac, nawet spacerowac na początek, uzupełniać plyny i tyle w temacie

Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latarenka

Tabletki na odchudzanie?

 

Moje tabletki to:

1. 5 posiłków dziennie, nieduże porcje, co 3 godz.

2. Woda niegazowana, do 2 l

3. Ruch

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latarenka
Dnia 25.12.2014 o 16:45, Gość gość napisał:

kilkukrotnie podchodziłam do kuracji odchudzającej różnych produktów i sposobów. Wiele z nich działało ale z mizernym skutkiem. Obecnie jestem na kuracji miesiąc z tabletkami Slimcea. Ten okres pozwolił mi już ocenić ich działanie. Hamowanie łaknienia na plus, przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej na plus. Brak efektów ubocznych na plus. Warte stosowania podczas walki z otyłością.

 

Proszę, proszę. Zwolni Wam przemiana materii i potem nawet po kromce chleba będziecie tyć.

Jeść! Systematycznie i nawet 5 razy dziennie, wtedy przemiana materii rośnie a człowiek czuje się dobrze! I pić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja aktualnie zaczynam brać orlistat jestem ciekawa jak zadziała w połączeniu z dietą

Edytowano przez radzkawsieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co pier... dolić o opychaniu się jedzeniem dla chudnięcia i tycia od 100kcal. Dajcie sobie siana jak macie gadać takie głupoty. Na każdego może działać coś innego lepiej, coś innego gorzej. 

Edytowano przez marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latarenka
Dnia 8.10.2020 o 17:58, marysia napisał:

Nie ma co pier... dolić o opychaniu się jedzeniem dla chudnięcia i tycia od 100kcal. Dajcie sobie siana jak macie gadać takie głupoty. Na każdego może działać coś innego lepiej, coś innego gorzej. 

 

Opychaniu się jedzeniem? O czym Ty piszesz? Jeżeli systematycznie jesz, 5 posiłków dziennie w małych ilościach (to nie jest opychanie się!) to Twoja przemiana materii działa. Jeżeli aplikujesz jej głodówkę, lub posiłki niewystarczające, lub duże przerwy pomiędzy, to Twoja przemiana materii maleje aż może się zdarzyć, że stanie, i wówczas nawet mała ilość pokarmu spowoduje przybieranie na wadze. Już nie mówiąc z biegiem czasu o różnych chorobach związanych z takim odchudzaniem. Źle pracujące jelita, kłopoty w wypróżnianiem, czy refluks żółciowy. Nikomu nie życzę aby przez swoje fobie i głupoty cierpiał przez takie choroby.

Oczywiście zrobicie jak uważacie, Wasze zdrowie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latarenka

Z resztą każdy dietetyk Wam to powie. To tyle z mojej strony 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×