Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skąd mieliście kasę na dom?

Polecane posty

Gość gość
20 km od szczecina. ja nie siedzę w kawalerce, a od mopsu w życiu nic nie dostałam. mam ładny domek, kupiony w stanie surowym w promocyjnej cenie - pracowałam u dewelopera, który go stawiał :) a teraz pracuję w biurze nieruchomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama na paźdz 2013
Dodam że na mazowszu (Siedlce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szybko sprawdziłam nie ma domu w Szczecinie za taką kwotę . http://otodom.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracująca w branży budowlanej, jakim cudem masz cokolwiek za darmo? Z pracy kradniesz? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ta co siedzi na cafe w biurze nieruchomości , taaaa i jeszcze co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
połowa bliżniaka w stanie surowym zamkniętym w szczecinie to 255tysięcy. powierzchnia 180mkw. szczecin zdroje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ci co mają z budowy za darmo to wiadomo że kradną .bo ktoś za to zapłacił jak już to można kupić taniej jak się jest z branży ale za darmo nic nie ma ,też znam takich co na budowie robili i domy "za darmo "pobudowali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejne historie z krypty z kafeterii :) w stylu-po ciąży mam jedrnie piersi chociaż karmilam dziecko 2 lata moim mlekiem :) idiotki :) Dom budują za 150tys zł. Działki kupują w Szczecinie na skolwinie za 127tys (widziałaś kiedyś skolwin? Widziałaś tą działkę? Czy to np skarpa albo ma kruczek prawny albo inny problem). Dom jest tańszy w utrzymaniu niż mieszkanie. Czekam na więcej. Ale obudzcie się i zejdzcie na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukałam gotowego domu w Szczecinie , fakt w latach 2009-2010 , ceny były kosmiczne, zresztą działki tez były drogie. To zależy gdzie kto się buduje , wiadomo na wschodzie na pewno jest taniej, w zachodniopom. wszystko jest drożej , mam porównanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak siedzę sobie na kafe, bo mam na to czas. szukam dla biura ofert w necie, więc i kafe mogę odpalić. zazdrościsz? i nigdzie nie napisałam, ze miałam coś za darmo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 11. 27. 14: jesteś ze Szczecina ? Bo widzę , ze jako jedyna tu kumasz o czym piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stan surowy czyli całe wykończenie na twój koszt księżniczko. Chyba, że nie wiesz co to znaczy. Chyba, że w tej cenie zamieszkasz w betonach :) idiotki się mnożą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w życiu nikomu bym nie zazdrościła pracy w biurze nieruchomości, tragedia, dziś masz robotę , jutro już nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkać w bliźniaku to dopiero porażka. Mój mąż zawsze mówił, ze wolałby już w bloku mieszkać niż w bliźniaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna historia z krypty: Stan surowy zamknięty to rzeczywisty koszt budowy domu. Ostateczny. Tadammmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wiem co to stan surowy, ale dzięki temu masz możliwość zrobić wykończenie wg własnego uznania. za 329 tysięcy w Wielgowie jest dom do sprzedania - 3 poziomy, 180mkw, działka 371mkw. do zamieszkania, nieruchomość wybudowana w 93 r, cegła, dach blacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dom w Szczecinie za 300 tysięcy:D:D:D buehehehehe we Wrocławiu dom kosztuje min 900 tysięcy za jakąś ruderę, za średni trzeba dać 1 300000 a za rewelacyjny po wyżej 3 mln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu nie w bliźniaku to tak strasznie że lepiej w bloku ,jakiś głupi ten twój mąż teraz tak budują że bliźniaki sąsiadują garażami więc nic nie słychać za ścianę ,nie sądzę też aby sąsiad stał na tarasie czy u s siebie w ogrodzie i innych podsłuchiwał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z was kretynki :O 3 lata temu nieruchomości były drogie ? :D chyba biorąc pod uwagę wasze nędzne możliwości. drogie to były 6 lat temu, połowa 2008 roku to była masakra. potem już coraz lepiej. i do tej pory ceny są w porównaniu z tamtymi przyzwoite. a jak dla mnie to po prostu niskie - bo ja nabyłam nieruchomość własnie w tym felernym 2008 oku, gdy był bum - a teraz chcę sprzedać i wiem, że 600 tysięcy które wyłożyłam nie odzyskam. nie wiem jak w szczecinie, ale w kołobrzegu gdzie mieszkam w cenie 300-400 tysięcy można kupić bardzo przyzwoity dom. a jak ktoś wydaje 300 tysięcy na samą działkę to te 100 zawsze mógłby dołożyć żeby kupić dom... ale czasem plany niektórych przewyższają ich zdolności finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrocław krzyki - pierwszy dom na stronie za 615 tysięcy, pow 180 mkw, rok budowy '95. nie wygląda na ruderę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielgowo to nie szczecin. Dom z 93r na pewno wymaga remontu bo pewnie z tego powodu sprzedają go. A działka niecałe 400m2 to ledwo dom na niej się mieści. Kobieto obudź się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupujcie ziemię rolną. Stawiajcie domki bez pozwolenia. Mieszkajcie w raju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo osób pisze, ze sprzedało mieszkanie, dołożyło i ma dom. A skąd kasa na mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielgowo Wielgowo – część miasta Szczecina na osiedlu Wielgowo-Sławociesze. Granice osiedla wyznaczają: droga krajowa nr 3, tory linii kolejowej Szczecin – Stargard Szczeciński oraz granica miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koszty działki i budowy w mieście to kosmos w porównaniu z jakimiś mieścinkami na zadupiu, nowy dom w zabudowie szeregowej z mikroskopijną działeczką przed domkiem w Katowicach to rząd ok 400-500tyś plus wykończenie które pochłania co najmniej ze 100tyś, a to domek na przedmieściach.. chcąc mieć samodzielny dom w dobrym miejscu z drogą dojazdową, w miarę dużą działką, wykończony bez mebli to rząd miliona i więcej... a podobno w Katowicach jest bardzo tanio w porównaniu z Krakowem, Wrocławiem itd.. nie wiem skąd wziąć taką kasę na dom.. nawet kredyt to jakiś gigant:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielgowo to nie Szczecin ? Oj , jak zwykle same znawczynie tematu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty byś za 300 tysięcy chciała willę z basenem w centrum miasta? laska się żali że wydała 300 tysi na działkę i nawet fundamentów przez 3 lata nie było jej stać żeby wylać - sorry mierz siły na zamiary. na nic lepszego jej nie stać po postu. dom z 93 roku nie jest starym domem biorąc pod uwagę rejon - gdzie wiele nieruchomości to poniemieckie budynki. w tym otoczeniu dom z 93 roku to niemal nówka sztuka. jak ktoś chce mieć super nowy, elegancki dom w centrum, to ląduje jak ta panna - ma kawał pola i nic więcej - niech sobie namiot na działeczce rozbije i się cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja patrzę na Wrocław Oporów, Krzuki to termin rozległy i może się trafić syfna okolica. Oczywiście pisze o domku wolnostojącym a nie o bliźniaku bo to nie jest dom. Otóż domy na Oporowie to od 750 tys wzwyż. Czyli jak pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
działka tysiąc metrów z domem wolnostojącym Wrocław Oporów to jest już od miliona w górę, masakra a czepiłam się tego Oporowa bo jak już kupowac dom to nie w okolicy najgorszej prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×