Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika90

Odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia

Polecane posty

Aha co do brzuszków. Ja wykonuje 50 rano i 50 wieczorem. Z rekami zaplecionymi na karku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo co do rowerka to bym sie zastanowila. Moim zdaniem lepszy byl by wlasnie orbi bo rusza eszystkie mięśnie. Rowerek nie za bardzo. Twój wybór ale ja polecam orbiego nawet z tej najniższej półki. Ja co prawda mam Kettlera Rivo M ale dziewczyny wypowiadaly sie ze nawet te tańsze sa spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoNiKaa22
efcyk a te brzuszki to wykonujesz od razu 50 czy np. 15 i chwilka przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anya77
A ja się własnie nad rowerkiem zastanawiam. Orbitrek kiedyś miałam ale wtedy ważyłam o połowę mniej. Teraz moje stawy by tego nie wytrzymały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to orbiterek nie obciaza stawów. Nie wiem nigdy nie mialam problemu ze stawami. Ja robie odrazu 50 brzuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załozycielka tematu zrezygnowała bo jej zalało domek chyba wczasowy i cała działke na której pracowała sporo czasu, nie wiem jak w tej chwili wyglada jej sytuacja alew ostatnim poscie napisała ze nie ma głowy zajmowac sie teraz dieta bo musi myslec o tym co jej woda pochłoneła, fajnie by było gdyby do nas dołączyła. Kleo swietne zdjecie - tezcos sobie musze wgrac co do cwiczeń - ja nie cwicze , ze skakanki zrezygnowałam - to nie dla mnie, nad rowerkiem mysle chociaz musze poczytac na temat orbiterka , hmmm moze lepszy, chciałabym cos na czym faktycznie bede cwiczyc zeby nie zbierał tylko kurzu, pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESsska
To moze i ja z Wami, 42 lata, 164 cm i 74 kg Waga docelowa 65kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Gdy nas wiecej tym lepiej:) Essska, jaką dietke stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anya77
Dzień dobry wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anya hej ;) jak tam? U mnie piękne zmiany na wadze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcyk - u mnie na wadze od wczoraj bez zmian bo się nie ważyłam :) wczoraj po tygodniu 0,7 kg w dół - osiągnięcie niezbyt motywujące, ale... gdybym tak mniej więcej chudła cały czas to po 5 m-cach wynik byłby całkiem przyjemny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka dziewczyny, że przy moim gabarycie gdybym schudła do setki do już byłabym bardzo zadowolona, ale mimo wszystko to wciąż 30 kg, więc..... będzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki spadek tygodniowo jest spoko ;) dasz rade. Ja mialam lacznie tez cos około 25 kg a juz zostalo 12kg więc Ty tez dasz radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bylo jak zaczęłam aie odchudzać. Ale w dniu porodu to bylo 6 mies temu wazylam 95 ponad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
witajcie, odpowiem na pytania ale najpierw muszę napisać do Anya77 nie chrzań że e trzeba by ze 30 kg bo tak traci się wenę pomyśl że pięć czy 15 też będzie lepiej nawet dla zdrowia, więc du..a do góry i pisz kalorie na dziś ! jeśli o mnie chodzi to owszem schudłam 2 lata temu 9 kg na 1500 kcal tak tak dobrze czytacie wcale nie na jakichś tam 1000 tylko 1500 tyle że jak się ucieszyłam to sobie pofolgowałam jak widzicie do 90 doszło i też bym chciała z 30 schudnąć ale na razie z 5 też się ucieszę, wczoraj wyszło mi 1300 a przy okazji liczenia kcal wyszło ile wpierdzielałam nie licząc ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
a jeszcze o wadze rzeczywiście muszę kupić i właśnie o elekronicznej myślę tylko już 2 elektroniczne miałam i jakoś obie padły i to nie wina baterii tyle że nie były z wyższej półki może dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja90 - wiem że masz rację, ja też tak generalnie uważam, tylko czasem o tym zapominam. Wczoraj do męża narzekałam że dieta tydzień czasu a spadek wagi prawie żaden - spojrzał na mnie i powiedział - spokojnie, cierpliwości, daj sobie trochę czasu, a co Ty byś chciała w tydzień 30 kg zrzucić? I się zaczął śmiać :) zdałam sobie sprawę wtedy z tego że chyba faktycznie mam takie niedorzeczne oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny niestety przybrać na wadze to jest latwo nawet nie zauważysz a zeby zrzucic trzeba sie poświęcić trochę. Damy rade, nie ma co narzekać. Słodycze i smieciowe żarcie to nie wszystko. Mozna bez zego żyć. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcyk - ja odstawiłam i słodycze i czipsy i wszystkie inne dobroci, ale co ciekawe ani razu od tego czasu nie miałam spadku cukru - bo wczesniej miewałam i to tak że było mi słabo i mnie wręcz telepało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz to dobrze. ;) a jak Ci cukier spadnie to lepiej jakas landrynke miec przy sobie. Ale jedna, góra dwie a nie pol kg ;p dasz rade. Wierze w Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,piszecie o orbiterku. Moim zdaniem powinnyscie wyprobowac jedno i drugie i same sie przekonac co Wam bardziej odpowiada bo ja osobiscie orbiterka nie lubie i nie moge sie do niego przekonac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No najlepiej na siłowni wypróbować mi osobiście bardziej orbiterek odpowiada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcyk - dobrze że chociaż Ty we mnie wierzysz skoro ja mam z tym problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Efcyk orbitrek bardzo fajny sprzęt w sumie z tym, że ja miałam zapał do ćwiczeń jak nie miałam sprzętu. Jak sprzęt zakupił mi mąż i weszłam sobie poćwiczyć zapał minął. Okropnie ciężko mi się na tym pracowało. Po paru minutach byłam cała zlana potem, nogi mi się dydotały jak galaretki. Teraz myślę o orbim i o rowerku, ale sama nie wiem na co mam się zdecydować.... Esska witaj... fajnie, że znowu ktoś nowy :) Anya nie załamuj się, ja schudłam 28kg zajęło mi to prawie 6 miesięcy :) na początku waga spadała ogromnie.2 kg na jakieś 10 dni a teraz 0,7-0,9 kg na tydzień, ale liczy się to, że jednak spada Ja 90 zakupiłam sobie wagę elektroniczną w aptece za 49 zł o taką http://allegro.pl/rossmax-waga-elektroniczna-wb-100-dla-dzieci-i4458309443.html polecam! świetnie waży... eeeeeeee sama nie wiem co mam kupić... boje się ze orbitrek to strata kasy, rower jednak tańszy, lżej się na nim ćwiczy... aaaa to mam problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
wiecie co w sumie to się zastanawiam ciągle czemu się tak stało że utyłam, boze jak ja zazdroszczę tym szczupłym laskom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imslim- Twoj wynik jest powalający! Powiedz jak zareagowalo Twoje cialko na taką utrate kg, czy z czasem Twoja skora wraca do formy? Co robisz w tym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×