Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika90

Odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia

Polecane posty

ja to nawet o tym skurwesynie nie będę się wypowiadać.Na samą mysl robi mi się niedobrze, mdli mnie. Nosz quwa krzesło elektryczne i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Heh kleo ja uwielbiam sie malowac ale odkad opiekuje sie malym to sie zaniedbalam nic mi sie nie chce nawet do znajomych wychodzic Siostra narzeka ze jak stara baba jestem hahahhah Rzadko nakladam podklad bo zaraz wyskakuje mi tradzik( to tez od pcos ;/ co sie okazalo) Hahahahhaa nawet wasik sobie gole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Znow postow nie wyswietla :/ nie wiem czy sie dodalo czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Heh a ja wlasnie nie polecam (czytaj) ander tłenti) Ja po tym dostawalam takiego tradziku ze szok Wszystko zalezy od cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
Oooo to ja tu jestem wyjątek. Powiem wam jak wygląda mój poranek zanim narybek wstanie. 1) prysznic z myciem włosów 2) nakładam podkład 3) psikam jedwabiem i susze czuprynę glowa w dół bo muszą być puszyste, włosy mam bardzo gęste długie do łopatek wiec trochę to trwa 4) przystępuje do makijażu: brwi(cień + kredka) , oczy (baza pod cienie, cienie, eyeliner w słoiczku gora dół i jaskoleczka, kredka w środku oka gora dół, dużo tuszu), puder( tylko w strefie T), róż na pokoju 5) dla utrzymania objętości ta cały dzień lekki tapir i lakier 6) psik psik perfumki i pachne:) Zajmuje mi to około godziny. Bo osobiscie uwazam zebkobietka powinna siebtroche umalowac. Ja lubie tak z rana potem z czasem bywa roznie. Farbujecie kudelki? Ja od Sylwka nie. Zafarbowalam 31.12.2013 i jak zaczęły rosnąć to nie było widać odrostów i są moje prawie czarne:) wszyscy mówią ze ładny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Ja maluje wlosy juz dlugo dlugo Heh od jutra bede blondi znowu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
A jakie masz do tej pory? Tak nawiasem jestem fryzjerka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Ma lenka tez jestem fryzjerka po TUF-ie Uwielbiam czesac malowac ciac wlosy( byle by ktos moich nie dotykal) szkoda ze tylko w tym zawodzie nie moge pracowac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
Ha ha ja mam to samo. Byle moich nie ruszać. Ja po ZSZ. Nie pracuje bo dzieci. Dorabiam w domu czasem. Czemu nie możesz pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Mam luszczyce ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj właśnie farbowalam włosy tak w temacie ;) i musze się pochwalić dziś znowu kg mniej strasznie się ciesze wiec juz w sumie straciłam 5 na razie w tym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Gratulacje slonce :) oby tak dalej Ja od wczoraj -0,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Kleo ja sie w zasadzie nie przejmuje bo ta waga i tak idzie w dół tylko juz wolniej niz na poczatku, trzymam diete ale czasem pozwole sobie na male co nieco, wiec chcac nie chcac bedzie szło w dół, dzis juz waga pokazała ładnie, spie bardzo zle od trzech nocy mała mi sie budzi o 2;00 i cos ja boli, martwie sie bo jest bardzo zimna nogi i rece ma zimne a w dzien odsypia i jest lichutka i marudna, lekarz nic nie stwierdził, ja sie czasem nie maluje na codzien czasem maluje różnie, zauwazyłam ze jak zrobie sobie wlos i oczko mam od razu lepszy humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Wiesz moj upragniony cel to 50kg wiec zostalo mi tylko niecale 23kg do zrzucenia hahahahaha Jej umre dzisiaj tak mnie glowa boli :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to 23 kg po malutku i osiągniesz cel...ja znowu umieram z bólu brzucha...te dni...masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 miejsce - Słonce - 4 kg ( aczkolwiek nie wiem czy ta utrata była w ciagu 7 dni) 2 miejsce - anya - 2,1 kg 3 miejsce - skołowana -1,7 4 miejsce Kleo - 1,3 kg ostatnie miejsce w tym tygodniu Evka 0 kg. w tym tygodniu wagi nie podały: Grazia, p3, Agata i Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli Grazia i Agata nas chyba opusciły bo p3 bodajze na wczasy wyjechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Ojoj jestem trzecia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Dziekuje evka :-) Zastanawiam sie co bedzie jak waga sie zatrzyma i nie bedzie chciala ruszyc dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
Jest cel. Musi być -2 zeby być w czolowce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga czasem sie zatrzymuje ( tak jak u mnie ) ale po prostu trzeba jechac dalej z dieta i juz jak jest kilka dziewczyn tak jak u nas to ciezko zakwalifikowac sie do pierwszej trójki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLEO 15.03.2014...........113 KG.......-1,3......83,1 KG.....75 KG EVKA30 05.05.2014........87KG..........0......75,9 KG.....75KG GRAZIA 01.07.2014........78KG...........76,5 ............58KG AGULA 28.06.2014.........76 KG..........-0,9......65,3 KG.......65 KG p3r3lci4 02.07.2014.......128.2KG......-0,6...121,8kg.......110kg Agata84 01.07.2014.......120.5KG.......-1.6 .....112.9kg......99kg Efcyk 27.05.2014............83.4KG......-0,5kg.....70,8kg. ..58kg Skolowana 1.08.2014.....75 kg.....-1,7kg...73,3kg... .60kg....... MoNiKaa22 23.07.2014....91kg...... -0,7kg .... 88,3kg........ 65kg Anya77 25.07.2014.......130kg.....-2,1........126,5kg.......99kg ma LENKA 4.08.2014...........59kg.......-1,0kg.......58kg............ 50kg Słońce16 4.08.2014....87,9 kg....- 4 kg.....83,9kg.......55kg teraz dopiero widze ze na naszej tabelce nie ma ja90? ja90 skopiuj ta tabelke i wpisz siebie: data zaczecia diety, od ilu startowałas, spadek tygodniowy, ile jest, cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anya77
Hello ;) Ja włosów nie farbuje już od wielu lat. Mam naturalny średni blond i też ktoś mi powiedział że mam bardzo ładną barwę włosów dlatego już nie farbuję. Skoro są ładne to po co je poprawiać :) Ja dzisiaj 0,4 kg mniej w stosunku do wczoraj :) Słońce - 1 kg w jeden dzień - cóż to za szatańsko działająca dieta :D Gratulacje! Tylko uważaj na swoje zdrowie bo takie duże spadki wagi w taaak krótkim czasie mogą szkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anya77
Powiem Wam że moim skrytym marzeniem jest ważyć 80 kg, ale niestety chyba to się nie uda, więc powiedzmy że moim drugim celem jest 89 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anya marzenia sa po to aby je realizowac i spełniac tylko trzeba uwierzyc, załóż sobie ten pierwszy cel blizszy tj 89 potem drugi 85 a potem juz 80 , bedzie łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) ja farbuje raz na 2 miesiace ;) ktos napisal ze glowa boli. Kup sobie dolormin 10 min i po bolu. Aczkolwiek nie wiem czy dostaniesz go w Polsce bo to niemiecki lek. Ale dziala cuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Efcyk na kaca raczej tabletki nie pomoga ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha hahaha xD to popilas wczoraj, nie ladnie ;p dlatego ja nie pije bo wymiotuje na nastepny dzień. I dzień wyjety z zycia ;) ojj lobuzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×