Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika90

Odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia

Polecane posty

maLenka - doktor stwierdził ze mam problemy z refluksem od urodzenia tylko wcześniej objawy były tak słabe że to ignorowałam, niestety teraz tak mi się to zaostrzyło że naprawdę jest kicha - autentycznie mało co mogę jeść i wszystko co zjem czuje niestety na żołądku a później w przełyku - masakra. Ja się męczę strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Anya ja wlasnie nie mam wzmozonego laknienia. Poprostu sama z siebie tyje. Moj gin powiedzial ze to normalne przy pcos nawet jesli malo jesz do tego dochodzi wysoki cholesterol. Ja jak bralam wczesniej luteine to miala @ co 12dni ;-/ szlo sie wykonczyc. Przy pcos do konca zycia juz bede musiala miec diete :/ i uwazac na to co jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anya77
Jaja jak berety - widzę że są jakieś posty przez Was wysłane a widzę jako ostatni mój własny z 14:07 - normalnie zaczyna mnie to irytować. Nie wiecie czemu mi się tak robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anya77
Ja90 -pewnie że lepiej mniej niż więcej ale szkoda że tak mało mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skolowana - moja ginka najpierw mnie leczyła bo miałam nieregularne miesiączki i też coś brzęczała że mam pcos ale nic mi nie mówiła że od tego można tyć mówiła że od otyłości mam to coś. Później mi zmieniła leki bo na tym bromergonie zaczęłam mieć te miesiączki na okrągło. Teraz biorę 1,5 m-ca limetic, ale na razie mogę powiedzieć tyle że po ponad m-cu okres niby się skończył za to teraz mam non stop plamienia i nie wiem jak to wszystko się skończy. W ogóle po 35 roku życia zaczęło mi się wszystko w organizmie sypać a ostatnio to w ogóle już totalna masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co mnie pociesza to to że może chociaż schudnę - będzie to jedyny plus całej tej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
U kobiet z PCO bardzo często spotykaną dolegliwością jest nadmierna skłonność do tycia. Jednym z objawów branym pod uwagę przy rozpoznawaniu zespołu policystycznych jajników jest właśnie otyłość. Tez pokazuje mi ze sa wpisy ale ich nie pokazuje. Co do plamienia bralas moze exacyl?? Jest dobry Moja siostra teraz brala bo miala 3miesieczne plamienie ktore wyglada jak miesiaczka( ponoc to normalne przy implantach antykoncepcyjnych )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Ogolnie to mam problem z przysadka bo nie chce frania hormonow produkowac ;/ Ale jestem dobrej mysli Ajajaj jestem dzis tak rozkojarzona i niewyspana ze szok Maly mi tak dal popalic w nocy ze usypiam na stojaco nawet red bull nie pomogl Na dodatek zjadlam 1/2 obiadu i dalej nie moge Czuje ze jestem jeszcze glodna ale jak wloze cos do ust to mnie cofa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skolowana a mnie tak glowa boli ze zaraz zejde... no tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anya77
Skolowana - a może zaciążyłaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie biorę limetic - mam jeszcze jedno opakowanie. Jak to wszystko się nie uspokoi to pewnie będziemy szukać innych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Skołowana a mnie dopadła dzisiaj biegunka, no masakrejszyn :D ja już po kolacji. Mierzyłam moje stare spodnie. Mają 116 w pasie,jak się je naciągnie to mają 120 cm :p aż nie wierze, jeszcze trochę i wejde nogami w jedną nogawkę cała. Marzę aby pójść spać :D tak się zastanawiam czy następny spadek mojej wagi też będzie taki zadowalający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Hej dziewczynki wlasnie sie obudzilam :-) jej juz dawno tak nie pospalam :-) Anya niestety nie zaciazylam;-( Widze ze wszystkim dzis cos dolega :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anya77
Chyba biometr jakiś niekorzystny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dzisiaj coś kiepsko się czuje...chyba to przez pogodę bo pada...miejmy nadzieję że jutro będzie lepiej w nagrodę za zrzucone 4 kg jadę na zakupy :) nic tak nie poprawia nastroju i nie motywuje jak nowe ciuszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - czy Wy się na co dzień malujecie? Bo ja nie - maluje się tylko jak gdzieś wychodzimy i to tylko oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jak siedzę w w domu to się nie maluje szkoda mojej skóry, chyba że ktoś wpada w gości albo jak gdzieś wychodzę to owszem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Ja jak wczesniej bez makijazu smieci nie poszlam wyrzucic tak twraz nawet jak gdzies wychodze to sporadycznie sie maluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anya77
Ja też tak kiedyś miałam - z domu się nie ruszyłam dopóki pełny makijaż na ryjku się nie pojawił, a teraz nawet jak gdzieś w gości wychodzimy to tylko oczy. Nawet jak gdzieś na większe zakupy jedziemy do jakiegoś hipermarketu to też nic. A że o pracy już nie wspomnę - ja rano prawie nic na oczy nie widzę taka jestem zaspana, a gdzie bym się miała jeszcze malować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Heh ja od swieta sie maluje heheheh No 1partia zumby zaliczona zostaly tylko dwie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie pelny makijaż. To znaczy podklad, oczy tuszem i elajner . Cieni nie lubie za bardzo ale ostatnio sie uczylam przydymione oko. Jak bede miala czas to wam pokaze jak wychodzi mi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Heh ja od swieta sie maluje heheheh No 1partia zumby zaliczona zostaly tylko dwie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anya77
Słyszałam w faktach o gościu który zgwałcił swoją 2-letnią córkę. Powiem krótko - takiego skurwiela od razu bym zabiła, bo taka aspołeczna jednostka nie zasługuje na to żeby żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Tez czytalam o tym na necie. Ja bym go hu**wkastrowala a potem zrobila to samo co on temu dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słońce16
Masakra tacy ludzie którzy krzywdzą bezbronne dzieci zasługują na śmierć....gnoje i tyle....a nie, że pójdą siedzieć i mają jak na wakacjach tv, siłownie, jedzienie i nic nie muszą robić. Polskie więzienia powinny wyglądać jak te na Syberii...mieli by szkołe życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Slonce smietc to sa malo Ja bym skazala go na podwojne cierpienie jakie mialo to dziecko Nie wyobrazam sobie tego jak to dxiecko cierpialo Az lza sie w oku kreci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde ja o tym nie slyszalam. Musze sobie wiadomości jakies obejrzec. Powiesilabym za jaja tego gnoja. Ja nie ufam księżom . Tyle co sie nasluchalam o tej pedofilii i jak sobie pomysle ze taki gnoj mialby dotknac moje dziecko to bym chyba zajebala go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
ja okropnie się poce, normalnie leje się ze mnie,włosy, czoło- cała twarz, cycki,plecy, ręce więc makijaż w taki upał sobie musze darować natomiast jak jest chłodno koniec września- do kwietnia mam makijaż codziennie, fakt, że czasem jest to krem BB Lirene + oczy tuszem, ale jednak jest. Skóre mam okropnie sucha na twarzy ale po setkach wypróbowanych kremów polecam z czystym sercem krem CETAPHIL DA ULTRA fakt kosztuje 40 zł ale jest mega :D Na problemy skórne polecam krem BB (czytaj) under twenty :D https://www.youtube.com/watch?v=_vo8aZLl_tI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×