Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

MASTURBACJA W PRACY

Polecane posty

Gość gość
chyba każdy to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam koleżankę, która jak wraca z pracy, to masturbuje sie na skypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli w domu po pracy a nie w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak najczęściej, ale w pracy też, jest nauczycielką i wychodzi do jakiegoś pomieszczenia gospodarczego przy kotłowni w szkole i tam sie masturbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to musi miec ostre cisnienie skoro ryzykuje w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to kobiety przestaly masturbowac sie w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję na dużej hali przemysłowej w markecie, nie jestem specjalnie kontrolowana co w danej chwili robię a toalety ogólnodostępne są najczęściej puste to gdy czuję potrzebę nie mam żadnego problemu się zaspokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie boisz sie że ktoś usłyszy albo się zorientuje jak wrócisz czereona na halę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktora wypelni ankiete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila666
Ja sie masturbuje praktycznie cały czas przy sex telefonie :) Zapraszam chetnych Panów www.sex-idea.xaa.pl / Kamila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu jest mowa o mast. w pracy a nie przed kamerkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżankazpracy
Kiedyś zawołał mnie kolega do swojego biura, niby przypadkiem coś uzgodnić, siedział za biurkiem. Podczas rozmowy cały czas się masturbował, aż poczułam zapach spermy. Nawet mi się to spodobało, i poczekałam jak skończy i niby nic wyszedłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako klientka weszłam kiedyś w dużym markecie w naszym mieście do wc. Jest tam bardzo duża ilość kabin. Gdy miałam wychodzić zauważyłam jak jedna z pracownic marketu minęła chyba kilkanaście kabin i weszła do ostatniej najdalszej. Wyglądało to dziwnie i zainteresowało mnie to. Bezszelestnie zamknęłam się w kabinie obok tej pracownicy. Gdy zrobiła siusiu i nie wychodziła domyśliłam się dlaczego zamknęła się w najdalszej kabinie. Masturbowała się a ja słyszałam długą chwilę tłumione pojękiwania. Podnieciło mnie to bardzo i też zrobiłam sobie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś pisałem z taka laseczką. Podkręcaliśmy się nawzajem tak że każde z nas po kolei wychodziło do toalety żeby sobie ulżyć! Normalnie bez tego nie szło wysiedzieć i pracować! Czasami wymienialiśmy się fotkami z takiej masturbacji. Fajnie to wspominam. I nie powiem..powtórzyłbym to znowu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gladiator525
Zaspokoje wszystkie Panie. Proszę o kontakt na gladiator525@wp.pl Razem przeżyjemy coś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super temat, przeczytałem całość (w pracy ;) Czytając, kilka razy sobie ulżyłem. Robię to codziennie, również w pracy. Ponieważ zazwyczaj jestem sam w biurze, nie muszę się kryć, jedynie na finisz wychodzę do toalety, żeby biurka nie zabrudzić :) Teraz też przy kawce zaczynam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

W moim markecie dużo koleżanek masturbuje się w czasie pracy. W toalecie jest wiele kabin i nie ma z tym żadnego problemu. Dziwię się tylko, że wiele z nich nie potrafi robić tego cicho.  Nie krępują się gdy wychodzą i inne wiedzą co robiły.  Ja jeśli muszę to tylko jak mam pewność że jestem sama.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzały 59

Kiedyś, dawno dawno temu, poznałem kobietę, z która od czasu do czasu spotykaliśmy się na pogaduchy. Podczas jednej z takich pogaduch zeszliśmy na sprawy seksu. Przyznała się, że często jak rozmawiamy przez telefon pieści się. Ja przyznałem się do tego samego. potem zdzwanialiśmy się na wspólne fantazjowanie i "samopieszczenie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×