Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Łukasz86

Szukam pracy za granica z zakwaterowaniem.

Polecane posty

Gość Łukasz86

Witam mam 28lat i poszukuje pracy za granica z zakwaterowaniem. Osoby ktore moga pomoc prosze o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz napisac w jakiej branzy szukasz ? co potrafisz jakie masz doswiadczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie, którzy mieszkają na miejscu też szukają pracy i nie mogą znaleźć - a ten jeszcze mieszkanie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w hotelu tez szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex_debill_zaryczy_soon
najprędzej farmy, ostatnio widziałam taką ofertę, ale musiałbyś miec roczne doświadczenie w dojeniu kóz... nie zartuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@18:45 c h y b a. t a c y. n i e u d a c z n i c y. j a k. t y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chdoz tutej do mnie
chodz do mnie do Niemiec. bedziesz u mnie mieszkac i sprzatac :) pasuje ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam za granicą i to już nie te czas żeby pracodawca Ci mieszkanie gwarantował. Przynajmniej w Irlandii. Chyba że aupair lub opiekunka osób starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam namiary ale nie wiem czy podac, czy ktoś chce, jeden wolny etat , ale kasa marna, niemcy 1200 euro miesiecznie, zakwaterowanie około 300 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty? przecież w Niemczech wszyscy zarabiają minimum 3 tys euro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze jak , 3 tys. euro...dobra sciema. Jak znasz jezyk to moze 2 tys dostaniesz po okresie próbnym, bez znajomosci niemieckiego kulasz sie za 1200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam ludzi po studiach w Niemczech t.z Niemcow i oni zarabiaja 1800 wzwyz na reke. jak uwazasz, ze mozesz zarobic 3 tysiace na reke to sie grubo mylisz. tutaj ludzie charuja za najnizsza krajowa, czesto za 4-5 euro na raczke. to juz nie ten raj jaki byl w rajchu 10-20 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza się, nie jest kolorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raj to sie skonczyl w 1989 roku jak otworzyli granice dla postkomuny. Wczesniej moglam wybierac prace, odrzucac, i to w najlepszych firmach. Polacy, Rosjanie, Rumuny Bulgarzy itp najechali i zepsuli rynek pracy. Ps. za 5, 6 euro to nikt nie pracuje, minimum jest cos okolo 8 euro, wiec nie opowiadaj bajek, bo taki pracodawca poszedl by pod sad pracy a firme by zamkneli. Mieszkam 30 lat w Niemczech, wiec bajek juz dawno nie lykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, moj przyjaciel Niemiec, nie po studiach zarabia 2.800 na reke, pracuje w prywatnej firmie farb od 35 lat. Wiec mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak? a ja wlasnie mieszkam od 1989 roku w De i fakt nanizsza krajowa to 8 euro ale niestety masa ludzi pracuje za wiele wiele mniej. to sa fakty. wiec nie pierdziel madralo bo ja sie przypadkiem rowniez doskonale znam na rynku pracy i znam mnostwo osob i wiem ile zarabiaja. zanim ktos sie zglosi da sadu to wiesz...ile razy jest mowa o bedinungsloses Grundeinkommen? Minimalna stawka nie jest na razie ustalona prawnie. Bredzisz. Przykro mi. Zapytaj sie fryzjera albo kelnera ile ma na godzine albo tych co w domach starcow robia. To sie zdziwisz. W d***e bylas i g....widzialas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niom, po 35 latach pracy fachowiec oczywiscie moze wyciagnac 2800 na reke. nie watpie. ale napewno nie ktos bez fachu i bez znajomosci jezyka. w d***e sie na prace zalapie ale napewno nie w de. idz na budowe to na czarno 6 euro dostaniesz.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyznaje racje mieszkam a najbogatszym landzie, moi znajomi pracuja tu za 1000-1300 e,w domu starców płaca 7 na godzine na rekę.Na sprzataniu 10 ale 4 godzinki tygodniowo, kucharz w knajpie znajomy zarabiał 1000 e i to na czarno, a najniższa płaca nie jest jeszcze zatwierdzona prawnie, ma byc w styczniu 8, 50 na rekę ale do stycznia jeszcze daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, ty chyba mowisz o pracujacych na czarno ? Znam fryzjerki znam pielegniarki, zarabiaja smieszne pieniadze, ale na pewno nie ponizej minimum, i nie obrazaj mnie, mieszkam od 1985 roku w DE, znam to od podszewki. W d***e to ty byles, a ze pracujesz na czarno za 5 euro, to nie dziwie sie skad ten twoj jad, bez pozdrowien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skonczylam 3 letnia szkole pielegniarska w Niemczech, zarabiam jako egzaminowana w Seniorenheim 2.500 brutto, do tego dochodza Zuschläge za niedziele, nocki, zastepstwa, wiec mam na reke okolo 2000 tysiecy. Pisze prawde, po co mam klamac ? :) Wiec prosze nie wylewac jadow na mnie, ok ? To swiadczy o poziomie obrazajacego, a nie o racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanie nie, nie mowie o ludziach pracujacych na czarno. z ta praca na czarno to byl przyklad dla autora tematu. ze moze sie zalapac na prace na budowie ale na czarno i za 6 euro. i tyle. gowno wiesz i tyle w temacie. Znam mase ludzi i wiem ile zarabiaja. To sa Niemcy i Polacy korzy uczyli sie tutaj zawodu, badz studiowali. wiec wiesz. bajki o 8 euro netto to sobie mozesz wciskac nie wiem komu. zreszta 8 euro to smieszne pieniadze. Chyba nie myslisz, ze po 25 latach w de. pracuje na czarno. Szczegolnie wtedy kiedy przyjechalam do de jako dziecko i mam pokonczone szkoly. daruj sobie te bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szanowna pielegniareczko. przy 2500 brutto na pewno nie masz 2000 netto. bajeruj dalej. jedna trzecia steueru odciagnij i bedzie sie zgadzac. A wiec masz co najwyzej 1600 na reke. dziekuje za rozmowe bajerantko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 3 grupe Lohnsteuer, najlepsza, no ale dobrze ze mi powiedziales, jutro ide do dyrektora i powiem ze mi za duzo placi netto, taaaka strata dla firmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ma racje ! 5, 6 moga placic tylko na czarno bez ubezpieczen ! Najnizsza jest 7,5, i to tylko w Leih firmie ! Wiec przestan bredzic chlopie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, to nie jest praca na czarno w tym domu starcow i td i nikogo tu nie obraziłem, skąd te komentarze, takie są fakty, ci ludzie nie znaja tylko jezyka, a skąd wiadomo ze autor go zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna pracowac w domu starcow na czarno ??? kto by sie odwazyl na takie cos ! bez jezyka pracowac ? jezykiem migowym sie posluguja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma też często jeździła do Niemiec do pracy i opowiadała, że pracuje jako opiekunka do dzieci - przywoziła co miesiąc kupę kasy 3-4 tys euro i twierdziła, że wszyscy tyla na opiece zarabiają, tylko kłamią, że mniej! ale pewnego dnia bomba pękła - okazało się, że jeździła do niemieckich burdeli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W domu starcow trzeba na okraglo rozmawiac z mieszkancami, z lekarzami, z rodzinami, dzwonic po aptekach, zamawiac lekarstwa, robic Pflegeplanung, i to wszystko z jezykiem na poziomie, danke i guten tag ? Köstlich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Marian
18.05.14 [zgłoś do usunięcia] gość Ona ma racje ! 5, 6 moga placic tylko na czarno bez ubezpieczen ! Najnizsza jest 7,5, i to tylko w Leih firmie ! Wiec przestan bredzic chlopie ! xxx dokladnie. O to chodzi. tak i w domu starcow mozna na czarno harowac, jak wszedzie. w czym problem? ja akurat znam mase Altenpfleger i pielegniarzy ktorzy pracuja w zawodzie z 20 lat i droga moja zaden z nich nie wycigal na poczatku 2500 brutto. bredzisz dziecko. idz ucz sie lepiej, jutro szkola sie zaczyna. jedna znajoma mam ale ona jest Stationschwester od 20 lat i wyciaga ponad 2500 brutto. kolega zaledwie 1000 euro ma na reke, na caly etat. a wiec. Dzieciom bajki opowiadac mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×