Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LUTÓWKI 2015

Polecane posty

dodam ze 2 lata nie sotsowalam antykoncepcji, nie spodziewalam sie na prawde.. myslalam ze juz nie bedzie mi dane zostac mama po raz kolejny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosa1612
Witaj Filatelistka! Moja ciaza na poczatku tez byla blizniacza (pisalam na poczatku jak dolaczylam) i chyba nie ma tu wiecej mamusiek spodziewajacych sie blizniat, jakby niepatrzec to raczej nieczeste zjawisko;-). Aczkolwiek jest jedna mamusia blizniat spodziewajaca sie jednego dzidziusia wiec zapewne podpowie Ci conieco w tej kwesti:-). Moze opowiesz cos wiecej o sobie i swojej ciazy? Dziewczynki, opuscilysmy sie troche w temacie ale licze (ba, jestem pewna), ze niedlugo nadrobimy zaleglosci za wszystkie czasy z racji naszych USG polowkowych:-) najblizsze juz na poczatku wrzesnia, prawda? A tak w ogole to w ktorym tygodniu ciazy planujecie wybrac sie na owe USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kosa ja idę 18 września a dzisiaj mam równo 18 tydzień. Panie same mi wyliczyły kiedy mam przyjść. Filatelistka no to będziecie mieć wesoło:) to teraz chłopcy by się przydali a to jednojajowe czy dwujajowe bliźniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na 6.10 dopiero polowkowe a pozniej jeszcze kolo 5 usg mnie czeka a i glukoza 16.11 z tego co pamietam :O nigdy nie mialam i jakos nie-nie moge sie doczekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co bylo widac na usg 2 jajowe, sa 2 lozyska, takze uff, bo jednojajowe moga miec wiecej komplikacji, przez to ze dziela lozysko,... tak bedzie mega WESOLO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filatelistka w poprzednich ciazach tez nie mialas robionej glukozy? A maz jak zareagowal na wiesc o blizniakach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosa a ja Ci chyba nie pisałam, ze w 1 ciąży miała 2 pęcherzyki w 6 tyg. ale tylko w 1 było widać serduszko. Mąż myślałam, ze panie na wieść o bliźniakach :) ale lekarz kazał przyjść za 2 tyg. i ten 1 pęcherzyk się wchłonął. także też byłam blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filatelistyka
Mąż hah wole nie pisać. .. glukozy nie robią tutaj normalnie . Mam nadzieje ze może parka będzie :) miło by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiula, no nic nie mowilas wlasnie... Och, Ty niedobra:-P . Filatelistka, grunt to pozytywne nastawienie;-) bedzie dobrze, 2 razy wiecej roboty ale i 2 razy wiecej szczescia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc teraz w skrócie. Byłam w czwartek u lekarza. Wszystko ok. Będzie najprawdopodobniej dziewczynka :D a co do dziewczyn, które bolą więzadła to mnie też bolało w środę i lekarka powiedziała mi żeby położyć się na tym boku co boli i podciągnąć nogę. Może Wam to pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosa napisałam prawie referat i się nie chciało dodać i uciekł mi wątek. Nie zaglądałam kilka dni i musiałam nadrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola no to my chyba narazie "dziewczynkowe" jesteśmy :) super bo już myśłałam, ze same chłopaki będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiula ja się bardzo cieszę, myślę, że to taka niespodzianka dla mnie po tym jak to wszystko zniosłam na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery84
jak dobrze pamietam, to chyba tez pisalam ze w 12 tc lekarka powiedziala, ze raczej dziewczynka, ale na razie sie nie sugeruje tym, bo nie wiem czy nie za wczesnie. niby u Lesiuli sie potwierdzilo... zobaczymy jak u mnie bedzie. ponoc chlopaka mozna stwierdzic w tak wczesnych tygodniach. pisalayscie ze kilka z was jest nauczycielkami. ja rowniez z wyksztalcenia jestem anglistka, ale w zawodzie nie pracuje. Filatelistyka, gratuluje podwojnego szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ją Martolina. Mery, ja uczę angielskiego,ale od jutra nie idę do pracy bo jestem na l4. Mi lekarz w 12 tyg powiedział,że raczej dziewczynka. Nie wiem co o tym myśleć. Niby ten sam lekarz w poprzedniej ciąży z synem również w 12 tyg stwierdził,że chłopak i się sprawdziło. Piszecie,że wam też w 12 tyg określili dziewczynki. Czy było to zwykle usg? Czy jakieś badanie krwi, czy coś po czym można określić płeć? Między nogami było coś co i ja widziałam,ale lekarz powiedzial,że jego zdaniem to dziewczynka, narządy żeńskie. Pod koniec września idę usg to się okaze. Tydzien temu miałam wizytę i zrobił krótkie usg,ale nie było widac czy chłopak czy dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary no to super a kiedy masz kolejne USG? całkiem fajny ten wózek, taki trochę fikuśny ale u mnie odpadłyby te małe kółeczka z przodu. my jesteśmy bardzo aktywni ( góry,morze,las) i szukaliśmy coś bardziej terenowego.kupiliśmy x-landera XA i teraz bardzo go polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martolina, bylo to usg genetyczne, ale takie profesjonalne bo babka jest jednym z dwoch lekarzy w moim miescie, ktorzy maja certyfikat do przeprowadzania usg genetycznego, wiec mam nadzieje, ze sie zna :) badan z krwi nie robilam, ale one i tak nic nie pokazuja, dopiero amnipunkcja, ktora jest inwazyjna, a przeciez nie bede robic inwazyjnych badan aby plec poznac. Lesiula, a Ty juz w domu czy dalej sie urlopujesz? my tez raczej aktywni, wiec i wozek nieco porzadniejszy by sie przydal i dlatego mam dylemat, bo design wole tych fikusnych wozkow, ale nie zawsze idzie z uzytecznoscia. ten x lander bardzo mi sie podoba, ale cena juz mniej, bo pewnie i tak kupie lekka spacerowke (tak zrobilam przy pierwszym dziecku) wiec pytanie czy wydawac ponad 2000 zl na 3 w 1 czy postawic na tanszy wozek a pozniej porzadna spacerowka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w piątek po kinie poszłam z mężem do smyka, oglądaliśmy te wszystkie słodkie ubranka i akcesoria, ale nie zdecydowaliśmy się niczego kupić. Ja jestem kompletnie zielona co jest potrzebne. Dobrze, że bratowa ma dziecko już to mi coś tam podpowie. 26.09 mam usg połówkowe, kolejny stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary jeśli chcesz kupić lekką spacerówkę to kup x-landera używanego. Kumpela teraz kupiła prawie nówkę 3 w 1 za 550 zł jeszcze chyba z gwarancją.ja uważam, ze lepiej coś droższego, porządniejszego a używanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola jak czegoś nie wiesz to pytaj bo przecież my tu też już doświadczone mamy jesteśmy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary jeszcze jestem w Bułgarii, ale jestem przykuta do łóżka. Jedyne co się zmieniło to otoczenie i w domu mam inny sufit :) raz bylam nad morzem, 2 razy chyba nad basenem który mam pod oknami.niestety każda moja wycieczka kończy się krwawieniem, ale jutro mam plan zjeść śniadanie przy basenie i juz zostać na leżakach, bo we czwartek wracamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nic takiego nie mówił, ale w kazdym preparacie witaminowym dla kobiet w ciazy jest kwas fol. wiec ja i tak bede nadal brała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martolina
Nick_____wiek_____termin porodu____płeć dziecka__inne dzieci -Betix--------28---------1.02.2015----------.......?? __córeczka2 i synek4 -Lusiula-------34--------1.02.2015---------dziewczynka--- -----córeczka 4 latka - anii84______30______02.02.2015______???_____brak - Monison____27______02.02.2015______???_____brak - ninina______26______02.02.2015_____???_______ synek 2 lata -Natomini_____21______2.03.2015_____???_____brak - Wer26______26______04.02.2015_____???_______brak - Maałaamii___22_____12.02.2015r_____???_______brak - sysunia 999__30_____12.02.2015_______????____brak -adaaaaaaaa___25____17.02.2015________???_____brak - Mery84_____29______20.02.2015_____ ??? _______synek 3 lata - assus______25______21.02.2015______??? _______synek 2 lata - Luna1982___32_______21.02.2015_____??? _____córeczka 1,5 r. -Wiktoria_220_21_____21.02.2015________???_____brak -Martolina____31_____21.02.2015________???_____synek 4 lata - jjadasia_____24______22.02.2015______ ???______brak -Enka7_______21______26.02.2015_______???_____brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assus
Hej dziewczyny. Jutro pierwszy dzień szkoły,ida wasze dzieciaki do przedszkoli?? :) Ja juz padam ledwo do 21 wytrzymuje ,zaraz kladę synka i też IDE spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
assus nie mam jeszcze dzieci więc nie wiem co to znaczy:) ale dla Ciebie może oznaczać odpoczynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×