Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LUTÓWKI 2015

Polecane posty

Karola,nie pamietam ile kosztuje Bepanthen, ale ten krem ttp://www.rossmann.de/verbraucherportal/baby-kind/pflege-reinigung/produkt-pool/babydream/extra-sensitive-Panthenol-Wundschutzcreme/4305615348346.html#-637260791-6 tez jest z pantenolem (ten sam sklad) i tylko 2,29 euro, wiec pewnie w polskim rossmannie podobna cena bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
hej hej :) ja znowu po nocy urzeduje.. cos mi sie poprzestawialo bo w nocy spac nie moge a pozniej pol dnia przesypiam :/ Wiecie co ale sie dzis wkurzylam! Mieszkam w domu z mama jak juz kiedys pisalam a w domu obok ciotka z 3 synami - mamy wspolne podworko i dzis ciotka przyszla i sie mnie pyta czy ja tu po porodzie zamierzam mieszkac nadal? no to mowie, ze tak. A ta do mnie z pretensjami, ze "jak ja tu chce dziecko sprowadzic" i jeszcze moze K przyjdzie tu mieszkac? to sie jej pytam o co jej chodzi? ze z nia przeciez nie bede mieszkala tylko z mama? i wgl sie z nia poklocilam troche ale nie rozumiem do tej pory o co jej chodzilo. Cos tam mamie pozniej mowila, ze przeciez wszyscy na kupie mieszkac nie mozemy :/ no masakra jakas.. nie rozumiem tej mojej rodziny czasem :( jutro mysle, ze z nia to wyjasnie o co jej chodzilo bo przeciez powiedziala co miala powiedziec i uciekla.. Była to tak dziwna sytuacja ze teraz to az smieszne i zalosne mi sie wydaje.. No i pozniej aby odkurzylam i spalam baaardzo dlugo. Wyszlam na spacer, polazilam z pol godz tylko bo strasznie zimno bylo a ja oczywiscie jestem tak madra ze nie zalozylam sobie zimowej kurtki tylko skorzana :/ Karola co do apetytu to u mnie bez zmian. Tylko, ze u mnie dzien nie wyglada normalnie ze mam powiedzmy te 4-5 posilkow tylko jak mi sie chce to jem a jak nie to moge i caly dzien nie jesc bo nie czuje glodu a na sile nie jem bo wtedy mi niedobrze. Enka no widocznie bylo Ci "pisane postrzelac" w tej ciazy. Ja na szczescie nie mam zadnych rozstepow ale nawet jakbym miala to nie przejmowala bym sie tym za bardzo :) jjadasia to wizyte u lekarza mialas super.. rany co za kobieta! ale mam nadzieje, ze juz troszke lepiej Assus jesli kaze lezec to lez :) po 4 miesiacach i pewnie i tak regularnie sprzatalas to nie ma tam pewnie ani krzty brudu ;) a co do wagi malutkiej to ma dokladnie tyle samo co moj w 31tc :) Z ta polozna to fajna sprawa, ja zaluje ze u nas nie da sie oplacic "swojej" tak jakby ale nie sa najgorsze te babeczki oby tylko dobry humor miala ta na ktora ja trafie hehe Mery ja rowniez sie zgadzam, ze 20 lat to za malo na podjecie zyciowych decycji przynajmniej u mnie. Poszlam do szkoly wojskowej bo zawsze mnie to "krecilo" po szkole sobie odpuscilam bo stwierdzilam, ze to jednak nie to. A teraz zaluje, ale teraz znowu mi odejdzie rok, dwa moze wiecej zanim cos zrobie w tym kierunku.. Ehh mloda jestem i glupia ;) Macocha K jest dietetyczka wiec mam nadzieje, ze po ciazy mi pomoze sie pozbyc brzucha i zbednych kg. Malutka przypomnialas mi o ruskich pierogach :/ teraz beda za mna chodzi a ze robic mi sie nie chce to juz wiem, ze jutro bede musiala je kupic :D Ninina ja nie wiem wlasnie w co ubrac na wyjscie, oczywiscie wiadomo, ze pogody poki co przewidze jaka bedzie takze chetnie poczytam w co Wy zamierzacie ubrac maulszki :) A tak ogolnie to u nas ok mlody kopie takze wszystko chyba dobrze :) szukam sobie jakiegos filmu ktory mnie znudzi, moze szybciej usne :) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assus
Mery ja tez miałam emolium i nadal mam ale sam krem ,czasem jak mu wyskocza jakiej krostki na buzi to po nim zaraz giną ,ale ogólnie tez przeszlam na babydream do kąpieli itp. Jest super. Enka moja ciotka troje swoich synów urodziła SN a każdy ważył około 4kg. A rodziła szybko Bez problemów ,natomiast znajoma urodziła dziecko 3kg a miała dużo szwów i ledwo dala rade. Ninina Ja mam taki misiowy kombinezonik i to ubiore a na wierzch mam taki typowo zimowy kombinezon/spiworek ,moja siostra w tym przyjechała w styczniu 5lat temu :D a co pod spod to nie wiem jakieś pewnie body rajstopki ito. Drogi gościu -dzuekuje,ze tak skrupulatnie czytasz nasze forum i tak,leże oczywiście prawie cały dzień .nie olewam nakazu lekarza bo się boje, tylko tu dziewczyny maja szyjki skrócone itp a leżą mniej ode mnie a jakby tak popatrzeć to mnie w sumie nic nie Dolega , Kiedy pakujecie dziewczyny torbę do szpitala ? Bo ja chyba zaraz po świętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 05
Hej. Ja po swietach dopiero bede wszystki prala i pewnie wtedy naszykuje torbe po teraz poprostu nie mialam na to weny he he. Ogolnie powiem wam ze zaczyna mi brzuch przeszkadzac w codziennych pracach a to dlatego ze ja zawsze wszystko szybko szybko a tu nagle trzeba bylo zwolnic i niestety jakos nie moge sie z tym pogodzic. Brzuch juz mi sie tak nie napina. Wozek juz mam co prawda nie w domu ale jest i dwa lozeczka tez bo mam dom dwupietrowy a i tak pewnie wiekszosc czasu bede na dole wiec musze miec dwa bo nie zamkne sie na caly dzien w pokoju. Nie wiem co jeszcze mialam komus odpisac wiec jak przeczytam jeszcze raz i sobie przypomne to odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madi_28
Czesc :) Ja torbe tez spakuje po swietach. Narazie chce chwilke odpoczac od tych dzidziusiowych tematow ;) wczoraj bylismy z A. na zakupach i kupilismy dywan taki smieszny dzieciecy do pokoju Mlodego :) poza tym podjelismy w koncu decyzje co do modelu suszarki do ubran i moze dzis zamowimy. Teraz sobie leze na kanapie pod kocem i gram w ps3 a mezus z kolegami na quadach :] fajna leniwa niedzielka :) wcinam mandarynki i banankii :D szkoda tylko ze taka szarosc za oknem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 05
Oj tak ta pogoda tragiczna. Ja to wole snieg niz taka zgnilizne i byle co za oknem. Ja to chyba mam najwiecej czasu na przygotowania bo termin mam pod koniec lutego ale wiadomo ze to roznie bywa i tak czasami mysle ze chyba wolalabym urodzic ze dwa tygodnie wczesniej niz przenosic i jeszcze sie stresowac bo to im dluzej tym wiecej sie mysli martwi i stresuje. Ale wiadomo ze malenstwo samo wybierze sobie odpowiedni czas. Wogole to zaczynaja mnie wszyscy denerwowac bo mam maly brzuch jak na 30tc do tego tak zgrabny ze jeszcze mam wciecie w tali i lekarz powiedzial ze bedzie dziewczyna a dookola kazdy ze napewno chlopak mi to wszystko jedno aby zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enka mama to jednak mama:) nie wiem co te kobiety widzą w ciągłym sprzątaniu. Moja np w ogóle nie używa odkurzacza bo co tydzień trzepie wszystkie dywany! Myślałam że to ja tylko jestem dziwna, że mi nie przeszkadza pranie wywalone na fotel i czekające na uprasowanie i podobne rzeczy, dobrze wiedzieć, że jednak wszystko w porządku z moją głową:) Mery wiem o czym mówisz my mamy tak z teściową, nie zna umiaru kobieta w robieniu prezentów. Jest to naprawdę bardzo uciążliwe i krępujące bo ja nie lubię kiedy ktoś wydaje kupę kasy bo musi być czegoś 3 komplety czy coś w tym stylu. A co do nauki to sama myślę żeby za jakiś czas iść jeszcze na jedne studia a co z tego wszystkiego wyjdzie to zobaczę. Na razie staram się nie wybiegać dalej niż do porodu i skupiam się na tym żeby moja mała była zdrowa. Nasze apetyty to chyba efekt szybkiego wzrostu dzieciaczków teraz. Malutka oszczędzaj się i słuchaj lekarza. A kiedy następna wizyta? ninina ja myślę że w jakiś kombinezonik na wierzch a pod spód pewnie pajacyk. Nie wiem kurczę dziewczyny wy jesteście takie obeznane we wszystkim. Nie jestem jakąś ignorantką ale pewne kwestie wydają mi się błahe a jak się nad tym zastanowię to "O Boże ja nic nie wiem!" ja też już odczuwam takie jak zakwasy, ale wydaje mi się że to przez to leżenie stałam się taka zastana i jak tylko coś zrobię to później mi doskwiera wszystko. Małami jak jej nie pasuje to niech się wyprowadzi droga wolna. Do tej pory jakoś nie było jej ciasno to teraz też przeżyje. Nie zwracaj uwagi, to również Twój dom. Assus ja chyba też na początku stycznia wszystko spakuję żeby mieć przygotowane, ale najpierw muszę wszystko kupić:) gościówa ja też 2 łóżeczka będę mieć, albo na dół kojec kupię:) niestety teraz nie jesteśmy już takie sprawne. Wczoraj obcinałam paznokcie u stóp, co to było za wyzwanie! :) Madi Ty jak zwykle masz wszystko pod kontrolą, chyba dużo rzeczy z listy Ci już nie zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, a wiesz ze zanim zaszlam w ciaze bylam totalnie spontaniczna, bez planow, wszystko z dnia na dzien :) a nowa sytuacja mnie bardzo zmobilizowala zeby zrobic plan dzialania i kontrolowac to co moge :) inaczej bym sie tylko denerwowala, ze jeszcze to czy tamto nie zalatwione, a po co doprowadzac do takiej sytuacji;) dovra metoda jest zapisanie wszystkiegl na kattce a potem tylko wykreslanie ;) zostaly mi torby szpitalne do uprania, spakowania, male zakupy w aptece typu sol fizjologiczna, waciki wyjalowione, krem do pupy, do pepka..a i moze karuzelka z pluszowymi zabawkami do kolyski :) i jeszcze po 10 pajacykow i body w rozm 62 tak dla kropki nad i :) ja jutro zaczynam 32tc. Termin porodu 12 luty choc i tak przyjmuje 2tyg plus minus ;) Pewnie jak pojawi sie dzidzius to cale te plany i kontrola pojda w las i znow wpadniemy w zywiol :D O porodzie nie mysle, jakos calkowicie wylaczylam ten guzik z glowy, dzieki temu omija mnie panika. Wiem ze pewnie bedzie bolalo jak cholera, ale po co mam zaprzatac glowe czyms na co nie mam wplywu. Tu juz trzeba pozwolic dzialac naturze :) hmm tak sobie mysle ze po nowym roku chyba rozloze sobie nieprzemakalna mate pod przescieradlo w lozku, pod pupke na wszelki wypadek :D :D czytalam ze odejscie wod zazwyczaj odbywa sie w pozycji lezacej, a nie tak jak na filmach ze jak kublem z woda :P wiec wole sie zabezpieczyc. Wiadomo tez ze u kaadej bywa inaczej;) Ja co do sprzatania, to moja mama nauczyla mnie jednego: miej w domu zawsze tak jakbys za chwile miala spodziewac sie gosci. I fakt nie potrafie polozyc sie na kanapie nie posprzatajac rzeczy w kuchni po uprzednim robieniu kanapek albo bez wyniesienia miseczki po czyms tam z salonu ze stolika. Moze nie trzepie co tydz dywanow, ale w miare regularnie odkurzam, scieram kurze i sprzatam z wierzchu niepotrzebne bambetle:) Jak przychodzi czas wiekszych, generalnych porzadkow to lubie miec pomoc, ale na codzien nie ma takiej potrzeby. Powoli tylko godze sie z tym, ze jak pojawi sie dziecko to nasz dom przestanie przypominac muzeum :D zwyczajnie cale zycie sie przewartosciowuje i bardzo sie z tego ciesze :) Gosciowa, a to dobrze rozumiem, nie chcialas poznac plci malenstwa, tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 05
Chcialam ale melenstwo bardzo wstydliwe jest i nie chcialo ukazac co ma miedzy nogamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a to Złośnik Mały ;-) niespodzianki też są fajne :] mnie na każdej wizycie lekarz potwierdza, że chłopak :) A my ciągle nie mamy imienia! Właśnie szukam na allegro ubranek, ponawiam pytanie polecacie jakiegoś sprzedawcę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka86
Gościówa nie wiem czy dobrze pamiętam, ale Ty chyba masz termin zbliżony do mojego. Ja mam na 23 - 26 lutego i teraz mam dopiero końcówkę 29 tc; dokładnie jutro zaczynam 30 tc. Brzuch mam jak to mówi mój S.: "mega gigantiszen" ;) Jak na razie to przytyłam około 10 kg. Moja startowa waga to było 43 kg przy wzroście 158 cm, z czego Mała waży już około 1600 gram :) Lekarz się ostatnio śmiał, że: "dopiero Pani niedowagę wyrównała" ;) xxx Karola teraz to ja większość dnia spędzam w łóżku... ostatnio jak z Małżem pojechałam do Biedronki to tak jakoś mi dziwnie było i z zakupów nici, bo szybko mnie do domku odwiózł :( Coś chodzić nie mogę za dużo, bo brzunio mnie ciągnie :( Teraz najbliższą wizytę mam 09.01.2015. No chyba, że coś się będzie wcześniej działo to mamy od razu jechać do szpitala. xxx A co do torby do szpitala, to jak się ostatnio pytaliśmy naszego lekarza to powiedział, że: "najlepiej ją spakować miesiąc wcześniej - przed wyznaczonym terminem". Moja Siostra mówiła mi tak samo :D xxx Z resztą lekarz nam ostatnio powiedział, że: "jak Dziecko się nie odwróci, to będę miała cesarkę. A do tego moje wyniki i to może być kolejnym wskazaniem do cc." Dlatego nic nie planuję i nie myślę o porodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka86
Madi a z tymi wodami płodowymi, to bywa różnie. Mojej Siostrze przy pierwszym dziecku wody odeszły 10 - 12 dni przed terminem i w Castoramie na zakupach, a przy drugim dziecku to musieli Jej pęcherz płodowy przebić i donosiła Małą co do dnia. Także nigdy nic w tej kwestii nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 05
Malutka86 no ja dzis zaczelam 30tc przytylam 3kg . My imiona mamy juz dawno wybrane i dla dziewczyny i dla chlopaka bo wlasnie nie wiadomo jak to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od początku 3kg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjadasia
Hej dziewczynki. Z moim pecherzem juz lepiej, duzo pijee i wszystko sie wyplukalo. Ale za to dopadla mnie goraczka, wczoraj i dzis to samo, juz nie wiem co sie dzieje chyba musze wybrac sie znow do lekarza. Co do torby to i ja mysle kiedy sie spakowac. Ja na wyjscie mam zamiar zalozyc pajacyk i mam taki puchowy kombinezon. A i do fotelika mam taki specjalny spiworek cieplutki takze napewno nie zmarznie :-) dzis zaczelismy 31 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 05
Tak. Najpierw przytylam 5 potem 2.5 schudlam i teraz przybylo 0.5 wiec 3 na plusie ale wyniki wszystki sa bardzo dobre mala tez ladnie rosnie wiec lekarz powiedzial ze wszystko jest ok. Ostatnio rozmawialam z kolezanka ktora urodzila 3miesiace temu i do 8miesiaca przytyla 3 kg a jak wazyla sie dwa dni przed porodem okazalo sie ze ma razem 12kg na plusie wiec wszystko jest mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa, a z jaka waga startowalas i przy jakim wzroscie jak moge zapytac? u mnie dzis 5 kg na plusie jak sie wazylam. Malutka, Ty to jestes chudzina dopiero, skoro przed ciaza 43 kg. u mnie przed ciaza 51-52kg (mam 5cm wiecej od Ciebie) a mowili ze chuda jestem, wiec nawet ciazko mi sobie wyobrazic jaki szczypio z Ciebie. Madi, z tymi wodami roznie bywa jak juz Malutka pisala. Kolezance chlusnely w kuchni i zaczela myc podloge. Mi z kolei musieli pecherz plodowy przebijac w trakcie porodu. co do prezentow, rozmawialam z mama i chyba przesadzilam. ona malemu nie kupuje bezmyslnie jakiejs kosmicznej ilosci zabawek, a nie ma sie co dziwic ze dzidki, ktorzy rzadko widza wnuczka chca mu cos kupic. chyba ostatnio mam zdolnosc do wyolbrzymiania wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 05
167cm 60kg . Ale nie widac bylo po mnie tych kg bo bylam szczupla ale piersi duze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa, to laska jestes :) mi talia chyba wczoraj zanikla. do tej pory mialam caly czas resztki wciecia a teraz brzuch wystrzelil naprzod. u mnie tez wyglada na ciaze 'chlopieca' ze wzgledu na ksztalt brzucha, co uwazam za totalna bzdure. przeciez jesli ktos jest szczuply cale zycie to skad nagle na obrosnac w boczyska. Moje kuzynka co zawsze przy kosci byla, miala wlasnie ciaze rzekomo 'na dziewczynke' a urodzila 2 chlopakow. teoria z ksztaltem brzucha to bzdura i tyle. planujecie kupic chuste? ja sie nosze z tym zamiarem. musze tylko zrobic rozeznanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa05
He he no właśnie te kształty mnie powalaja. No mam taki zamiar ale nie wiem czy kupić taką typową hustę cz coś takiego http://allegro.pl/miekka-chusta-super-jakosc-w-niskiej-cenie-i4877850342.html boję się ża tamtą nie będę umiała tak dobrze założyć i zawiązać tak jak trzeba a ta wydaję się łatwiejsza w obsłudze ale czy dla dziecka wygodniejsza to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 05
Dziewczyny czy was tez tak bola biodra tylek i ogolnie cala ta okolica? Chyba to wszystko zaczyna sie luzowac i rozlazic bo boli okropnie mam takir momenty ze chodzic normalnie nie moge tylko jak kaczka jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa, mi bardziej o cos takiego chodzilo http://pl.lennylamb.com/chusty_elastyczne. mam z tej firmy Lenny Lamb nosidelko mei tai od 4 m-ca, super sie sprawdzilo. takie http://pl.lennylamb.com/products/show/1662_noside%C5%82ko-dla-dzieci-mei-tai-toddler-bawe%C5%82na-sko%C5%9Bno-krzy%C5%BCowa-z-kapturkiem-kasztan-z-b%C5%82%C4%99kitn%C4%85-dali%C4%85 co do boli miednicy to mam okropne. w tamtej ciazy nie mialam wcale. to samo zgaga. wtedy nie wiedzialam co to jest, a teraz jest okropna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 05
Ja zgage mialam kilka razy ale lekka bo wystarczylo pozycje zmienic i bylo dobrze. A te bole to jedego dnia sa nie do wytrzymania a drugiego juz prawie wogole nie boli. Takie nosidelko uzywalam jak siedzialam z chrzesniakiem moim i on go nie lubil a mi tez srednio pasowalo wiec nad ta husta sie zastanawiam. Ale to podjade do bobasa i sprawdze co i jak a zamowie pewnie przez allegro bo taniej. A w nocy mozesz spac czy nie bardzo? Bo ja to powiem ze ostatnio kiepsko spie a najgorsze ze jestem przyzwyczjona spac przy lampce albo telewizorze i im ciszej i ciemniej tym gorzej spie. Ostatnio moj D jak juz nie mogl patrzec jak sie mecze to gral telewizor i swiatlo i lampka sie swiecila i powiem ze spalam cale 5 godzin bez przerwy.tak mi dobrze bylo wtedy he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nocy spie, ale czesto dokucza ten bol spojenia lonowego i wtedy krece sie z boku na bok.... nie powiem dokuczliwe to. u nas to nosidelko sie sprawdzilo - wazne jest aby umiejetnie je zawiazac co na poczatku nie jest latwe. jest ono bardzo zddrowe dla kregoslupa malego dziecka, a to jest jednak istotne. cena wysoka, ale te tanie maja to do siebie, ze nie zawsze dobrze wplywaja na kregoslup. ja zdecydowanie polecam mei tai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja jutro mam wizytę, już się doczekać nie mogę:) mi koleżanka jeszcze ciuszków przywiozła i musze jeszcze je poprac i poprasować i gdzieś miejsce na nie zrobic bo już cała komodę mam zapełnioną. Wiem, że rzadko sie odzywam ale czytam na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
Gosciowa zazdroszcze Ci tej wagi, kurcze ja mam juz 8 na plusie :( Mnie na szczescie jeszcze nic nie boli, noo poza brzuchem czasem ale mam straszne slurcze lydek, czesto je mialam przed ciaza ale teraz od paru dni sa codziennie.. Tysia daj znac jak po wizycie :) Dzis mysle, ze uda mi sie zaraz usnac :D jupii :D wkoncu! bo przez caly dzien staralam sie nawet nie lezec zeby przypadkiem nie usnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjadasia tylko wybierz innego lekarza niż ostatnio, bo znowu się nic nie dowiesz:) Tysia daj znać jak po wizycie. Wczoraj myślałam, że bez problemu zasnę bo taka się czułam zmęczona i senna i w ogóle bolała mnie głowa, ale wcale tak różowo nie było bo swoje musiałam się poprzekręcać z boku na bok. Idę teraz po zakupy szybkie do obiadu i kładę się bo w weekend to się nie wyleżałam, a jutro wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 05
I jak tam nocka minela? Ktora spala a ktora sie meczyla? Ja dzis chyba ani razu sie nie obudzilam co prawda pozno poszlam spac i do 7 spalam a przed 8 zamiast zjesc dobre sniadanie to ja czekolade wcinam he he. Moj mezus tak o mnie dba ze rano jak wracal z pracy to dwie mi kupil a ja od razu ja pochlaniam. Z tymi kg to jeszcze sie tak nie ciesze bo moze i u mnie tak bedzie ze w ostatnich tygodniach dojdzie 10kg a wtedy skora nie wien jak to wytrzyma wiec chyba lepiej przez cala ciaze po trochu niz takie skoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane :) Kurcze ale Wy bidulki jestescie, jak czytam, ze nie mozecie spac albo ze cos Was boli, wspolczuje :(:( Ja tylko rytualnie wstaje na sikanie ok 6 rano, ale z zasnieciem problemu nie mam. Za to chyba najwiecej z Was przytylam, bo 12 kg :D :D czym totalnie sie nie martwie, bo jak mowilam chudniecie mam juz opanowane :P chyba ze mi sie w organizmie cos poprzestawia i tym razem nie bedzie tak prosto :-) no i waga mnie nie dziwi bo wpierniczam na potege chodze wiecznie glodna :D Tysia daj znac jak na wizycie bylo, ja mam za tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madi ja do 28 tc przytyłam 7,5 kg. Ale że to moja pierwsza ciąża to nie mam porównania czy to dużo czy mało. A z innymi nie chcę się porównywać bo wiadomo każdy organizm jest inny i myślę, że nie ma co się dołować tym że ktoś przytył 3 kg czy 5kg. Jedynie to irytują mnie teksty, że teraz w ciąży to nie muszę się ograniczać bo później zrzucę tylko, że ja wcale nie chcę wyglądać jak słoń w tej ciąży:) a poza tym to zauważyłam, że jak tak czasami się najem bardzo to aż mi ciężko, niewygodnie. A w ogóle to zaczyna mi już przeszkadzać brzuszek chociaż wcale nie jest wielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×